Skocz do zawartości

Tymczasowe /sb/


Siper

Recommended Posts

Gratulacje, Rejwen, spóźniłeś się z Natalią tylko o... ponad rok? :cyg: 

 

Czuja Czuja łi łoczy ci chuja

 

twój gust muzyczny upadł razem z twoim poczuciem honoru i godności.

Utop się.

O mamo, dawno się tak nie uśmiałem. :derp6: 

Nie widzę tu nic śmiesznego. :cyg: 

Edytowano przez Airlick
Link do komentarza
Gość ChrisEggII

Nie widzę tu nic śmiesznego. :cyg: 

Właściwie to można przyjmować zakłady, kiedy zarobisz kolejne punkty. A jest to tylko kwestia czasu :D 

Edytowano przez ChrisEggII
Link do komentarza
Gość ChrisEggII

#nochybanie

Proponuję tobie malutki zakładzik. Jeżeli do 11 listopada (włącznie) nie dostaniesz żadnego ostrzeżenia, to będziesz mógł wybrać mi nick i avatar (nie łamiący regulaminu, oczywiście), który będę nosił przez następny miesiąc. Jeżeli jednak ci się dostanie - to ja dokonam wyboru tobie.

To jak? Pasuje ci taki układ?

Link do komentarza

Proponuję tobie malutki zakładzik. Jeżeli do 11 listopada (włącznie) nie dostaniesz żadnego ostrzeżenia, to będziesz mógł wybrać mi nick i avatar (nie łamiący regulaminu, oczywiście), który będę nosił przez następny miesiąc. Jeżeli jednak ci się dostanie - to ja dokonam wyboru tobie.

To jak? Pasuje ci taki układ?

Nie. Znaczy się, to nie tak, że boję się, że dostanę warna (zresztą nicku i tak bym wtedy nie zmienił, bo ban :trollface: ), ale mówiąc wprost, w rzyci mam twoje nicki i avki. Ciekawi mnie tylko, kim ty jesteś. :cyg: 

Link do komentarza
Gość ChrisEggII

Nie. Znaczy się, to nie tak, że boję się, że dostanę warna (zresztą nicku i tak bym wtedy nie zmienił, bo ban :trollface: ), ale mówiąc wprost, w rzyci mam twoje nicki i avki. Ciekawi mnie tylko, kim ty jesteś. :cyg: 

Cienias.

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...