Skocz do zawartości

Tymczasowe /sb/


Siper

Recommended Posts

3 minutes ago, Waryate said:

Ale mogłeś obejrzeć po prostu dwa razy.

Kwestia taka, że widziałem to anime (2 odcinki), gdy wychodziło. Ale że ja to ja, to sobie postanowiłem, że nie będę go oglądać, aż nie zagram w grę, gdyż chce wiedzieć cokolwiek o tym uniwersum. I tak te 2 lata lurkowałem, szukałem, interesowałem się, oglądałem LP. Aż pod koniec 2014 powiedziano, że mają zamiar zrobić convert na steam. Łzy pociekły mi ze szczęścia, gdyż w końcu miałem okazję zagrać. Jutro jest premiera 3 części, więc mój portfel płacze.

Link do komentarza
2 minuty temu Wizio~chan napisał:

Kwestia taka, że widziałem to anime (2 odcinki), gdy wychodziło. Ale że ja to ja, to sobie postanowiłem, że nie będę go oglądać, aż nie zagram w grę, gdyż chce wiedzieć cokolwiek o tym uniwersum. I tak te 2 lata lurkowałem, szukałem, interesowałem się, oglądałem LP. Aż pod koniec 2014 powiedziano, że mają zamiar zrobić convert na steam. Łzy pociekły mi ze szczęścia, gdyż w końcu miałem okazję zagrać. Jutro jest premiera 3 części, więc mój portfel płacze.

Nie rozumiem takich akcji. Ani czegoś takiego. Jesteś dzikim puchable nerdem? Wywołujesz politowanie swoimi działaniami? Może jestem zbyt agresywny, ale to naturalna reakcja. Osobiście nic do tego nie mam - nie moja kasa. Moja pójdzie na litrowe puszki 10% piwa i fallouta 4 :3

Konwersja na pc prawie mnie skusiła. Ale nie zapłace za animogre, która nie jest nawet grą, tylko przeklikiwaniem dialogów. A annime jest fajne. I dubling też. NICE TO MEET YOU! I AM PLUTIA!

Link do komentarza
14 minuty temu Bury napisał:

W sumie to i ja dorzucę coś.

Od kiedy masz dostęp do historii mojej przeglądarki, co? Ostatnio za wiele osób wstawia muzę którą dopiero co odkryłem...

Also, okulary znowu oddane. Jak znowu im szkło pęknie, to na następny tydzień pojadę do nich by mi na miejscu zrobili

Link do komentarza
4 minutes ago, Waryate said:

Nie rozumiem takich akcji. Ani czegoś takiego. Jesteś dzikim puchable nerdem? Wywołujesz politowanie swoimi działaniami? Może jestem zbyt agresywny, ale to naturalna reakcja. Osobiście nic do tego nie mam - nie moja kasa. Moja pójdzie na litrowe puszki 10% piwa i fallouta 4 :3!

Grę kupuję, bo w sumie lubię coś takiego i sprawia mi to przyjemność. Na siłę nic nigdy nie zakupuje, bo wiem, iż raczej bym nie grał. A że zawsze na początku dają... promocję, to tym bardziej mnie kusi, aby to zakupić. Przynajmniej wspieram odrobinę twórców, których szanuje mocno.

11 minutes ago, Waryate said:

Konwersja na pc prawie mnie skusiła. Ale nie zapłace za animogre, która nie jest nawet grą, tylko przeklikiwaniem dialogów. A annime jest fajne. I dubling też. NICE TO MEET YOU! I AM PLUTIA!

Znaczy niby to nie jest przeklikiwanie dialogów, bo jest to pełnoprawne turowe jRPG, które wciągnęło mnie bardziej, niż myślałem. Głosy postaci, teskty, zachowanie i reakcje... są piękne.

bbe108ac2b.jpg

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...