Skocz do zawartości

Tymczasowe /sb/


Siper

Recommended Posts

2 minuty temu Wizio~chan napisał:

Znaczy niby to nie jest przeklikiwanie dialogów, bo jest to pełnoprawne turowe jRPG, które wciągnęło mnie bardziej, niż myślałem. Głosy postaci, teskty, zachowanie i reakcje... są piękne.

Kumpel się spuszcza nad tą serią jak zły, więc podejrzałem to i owo. Nie podoba mi się przedstawienie postaci podczas masy przeklikiwanych dialogów, modele 3d, fanserwis, większość postaci nie lubię bo tak i bo to wszystko i styl rozgrywki. Nie jest to w żadnym stopniu pełnoprawnym turowym jrpg, bo te tury sa tu podżebane, a domieszek/zanieczyszczeń w grach jest tyle, że jrpg jest w tym mniej niż zero.

Co mi się podoba, to anime. Nie ma ono całego charakteru dialogów z gier, bo jest sporo grzeczniejsze, ale. No i fanserwis pozostał. Co jest fajne to mam-na-ciebie-wyjebane-nepgear, nawet-mnie-nie-wkurwiaj-plutia i zaraz-ci-jebnę-blanc. Więcej w tym jest złego niż dobrego, zważywszy na sporość świata, jego dziwność, pustkę i ilość postaci do zaszufladkowania, ale ostatecznie co jest dobre to 3 postaci (jedna, jeśli się uprzeć) i eng dubbing. Mało jak na serię gier. Wystarczająco jak na proste anime.

Link do komentarza
21 minuty temu JimJoy napisał:

szukam mośka na ceesy. chce wrocic do LE, utknalem z ruskimi w g4
HALP ;-;

 

>utknąć z ruskami
tylko co jakiś czas robię mm w międzyczasie dużo dm i dopiero dziś spotkałem CHYBA ruska, wcześniej od kilku miesięcy ani razu :ming: 
>mośka
co tak się na mnie patrzysz, źle szukasz :v 
>utknąć w g4
Ile masz godzin?

Link do komentarza
Właśnie teraz BlackHawk napisał:

Rozumiem,  że dobór słów nie był przypadkowy 

Pomidor.

1 minutę temu Wizio~chan napisał:

Cóż... jak już mówiłem wszystko jest kwestią gustu i raczej się tego nie zmieni. Mnie gra urzekła, lecz jednak nie każdego musi. Ponownie - kwestia gustu.

Czymś takim możemy skwitować próbę rozmowy o czymkolwiek.

Link do komentarza
2 minutes ago, Waryate said:

Czymś takim możemy skwitować próbę rozmowy o czymkolwiek.

Niby tak. Ale czy warto przekonywać kogoś do swoich racji, gdy ktoś myśli inaczej? Nigdy nie miało to większego sensu, gdyż człowiek wolną (podobno) wolę.

Tak czy inaczej miło, że wymieniłem się z kimś swoimi... "poglądami" na temat ów serii ;3

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...