Skocz do zawartości

Tymczasowe /sb/


Siper

Recommended Posts

18 godzin temu Minish, Hero of the Storm napisał:

Ile masz godzin?

hmm... od zajebania w 1.6 (2k na samym steamie, ze 3 razy tyle ogółem), w GO jest 130. odpaliłem go 5 lat temu, wbiłem lem'a w jakiś tydzień i olałem bo sprzęt był do dupy a soloq ssie 

tak, nigdy nie miałem z kim grac...
a, i nie umiem strzelać, tylko instynkt i słuch mam dobry. wiec pewnie wpierdzielę się jako mięso armatnie i zapodam intel wygrywający rundę xD

Link do komentarza
Właśnie teraz JimJoy napisał:

hmm... od zajebania w 1.6 (2k na samym steamie, ze 3 razy tyle ogółem), w GO jest 130. odpaliłem go 5 lat temu, wbiłem lem'a w jakiś tydzień i olałem bo sprzęt był do dupy a soloq ssie 

tak, nigdy nie miałem z kim grac...
a, i nie umiem strzelać, tylko instynkt i słuch mam dobry. wiec pewnie wpierdzielę się jako mięso armatnie i zapodam intel wygrywający rundę xD

U mnie ze strzelaniem trochę się poprawiło, ostatnio stojąc w miejscu od razu celowałem w głowę i szły ładne głowy, raz z usp na mm fajna mi się trafiła (wrzuciłbym ale coś się stało z wrzucaniem .mp4 na YouTube a nie wiem gdzie jeszcze mogę wstawiać filmiki w 60 fps >:|)

Link do komentarza

Ano uszanowanko Nikrab :drurrp:
W sumie to ostatnio nieczęsto tutaj bywam :v (a forum dalej rozjebutane)

Trochę... mając własną sieć serwerów trochę się gra w cs'a, chcesz czy nie jesteś tam potrzebny, jakoś zleciało te kilka lat strzelania po kilka godzin dziennie. Na szczęście (lub nie) intersects już nie istnieje :v

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...