Skocz do zawartości

Tymczasowe /sb/


Siper

Recommended Posts

35 minuty temu Enigma I WILL HUG YOU ALL napisał: Neee. Za zimno będzie

 

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka

 

 

Ale nie nam :rwink: 

Oj, kochany, nie jestem jeszcze na tyle jebnięta żebym przekładała wasze ciepło nad moje zimno :v

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka

Link do komentarza

Pacze sobie na alledrogo części do auta, pacze dalej a tu takie coś:
l7ON1.png

Nie no... myślę sobie zajebiście, dzięki temu będę wiedział jak profesjonalnie przeprowadzić tuning auta... nawet tego nie czytałem, tylko patrzyłem na wyszczególnione wyrazy...

  1. l7OUh.png
  2. l7OVR.png
  3. l7OXd.png
  4. l7OYb.png
  5. l7OZI.png

I już kurwa lecę do sklepu, by zakupić te wszystkie jakże zajebiste tuningowe części, żeby moje auto zapierdalało jak głupie, gdy nagleeeee... patrzę na autora tego artykułu...
l7P0X.png

 

No i chuj... zwątpiłem w to jakże zajebisty mój miałby być tuning samochodu :despair:

a tak serio... pisać takie pierdoły, tylko po to żeby robić komuś reklamę... i żeby znalazły się debile które to kupią... rozumiem jakby to napisał mechanik, doradził, nawet i garażowy... no ale przez filozofa, który w wolnych chwilach kręci śrubki w 125p... ja jebie xD na pewno po takim tuningu, auto będzie jeździć po wsze czasy... korba bokiem i do przodu :spike:

Edytowano przez MLO_pl
Link do komentarza
39 minuty temu Enigma I WILL HUG YOU ALL napisał:

Oj, kochany, nie jestem jeszcze na tyle jebnięta żebym przekładała wasze ciepło nad moje zimno :v

 

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka

 

 

Oj kochana, cieszy mnie że piszesz "jeszcze" ;) 

Edytowano przez BRONIESiPEGASIS
Link do komentarza
godzinę temu Dog in the Fog napisał:

Jadę sobie dzisiaj w nocy pociągiem i przez prawie całą drogę jakaś obca laska, która siedziała obok, śpiąc przytulała się do mnie <3

Zazdro motzno :< Jak raz jechałem ciapągiem (chyba do Częstochowy), to miałem towarzystwo dwóch zadbanych ( :kappa: ) rycerzy ortalionu, którzy się tak fajnie rozłożyli w przedziale, że w dwóch zajęli cztery miejsca siedzące - w tym jedno moje zarezerwowane. Zwolnili mi miejscówkę dopiero, gdy zagroziłem wezwaniem konduktora :v

Link do komentarza
godzinę temu Dog in the Fog napisał:

Jadę sobie dzisiaj w nocy pociągiem i przez prawie całą drogę jakaś obca laska, która siedziała obok, śpiąc przytulała się do mnie <3

To dowodzi, że laski wabią nie tylko facetów :brohoof: 

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...