Skocz do zawartości

Tymczasowe /sb/


Siper

Recommended Posts

Jedynka była świetna, bardzo przyjemnie mi się grało, fabuła typowa i bez zwrotów, ale też ok.

Dwójka - pomysł na fabułę świetny. Mechanika i absolutny niedobór lokacji troszkę ostudziły jednak mój zapał.

Trójka - pograłem chwilę... meh. Nic specjalnego.

Link do komentarza
6 minut temu Sosna napisał:

dwójka owszem miała niedobory lokacji ale fabularnie mnie wciągnęła... cóż na trójkę póki co nie narzekam :v

No fabularnie 2 była świetna, przeszedłem nawet parę razy (chociaż uważam, że klikanie innych opcji dialogowych, niż "śmieszkowych" sporo odbierało tej grze). Ale mechanicznie dupy nie urywała.

Trójka ani nie porywa fabułą, zmiany mechaniki są na ok, ale też jakoś tak... Ogólnie ta gra jakoś taka jest bez polotu i finezji.

Link do komentarza

Hm... nie pamiętam dobrze :v

Miałem pogadankę w Orleias z templariuszami pamiętam, potem w twierdzy tego całego bractwa coś tam kombinowałem, gadałem z kim się da, potem gdzieś jeszcze mnie wyrzuciło, ale dość mgliście pamiętam, że to wtedy stwierdziłem, że gra nie powala.

Link do komentarza

czyli byłeś gdzieś minej więcej tam, gdzie ja mam zamiar być i jakoś nie stwierdziłem, że fabuła jest nudna... co prawda mam 13 godzin nabite ale mam ochotę na przejście tej gry :v i jakoś tak zaczyna mnie wciągać, choć oczywiście... AI sojuszników czasem zrównuje się z poziomem ameby, zwłaszcza jak trafię na jaskinię z dużą ilością płaskich kamieni położonych na różnym poziomie, stanowczo twierdzę, że jak na taką drużynę przydałoby się zwiększyć ilość miksur leczących, bo nieraz giną jak idioci, to jednak coś mnie do tej gry ciągnie... ot można to traktować jako Guilty pleasure :P

Edytowano przez Sosna
Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...