Skocz do zawartości

Aktualizacja silnika - temat zbiorczy


Siper

Recommended Posts

@Triste Cordis
2. Wraz z nowym silnikiem przenosiliśmy się na nowy serwer od innego dostawcy (taniej i lepsze parametry serwera)
3. Z tego co mi wiadomo, to nie ma takiej możliwości, ale mogę się mylić
4. Wydaje mi się, że jest odpowiednia wtyczka do obecnego edytora (CKEditor), która pozwala na pełną paletę kolorów
5. Możliwe że wkrótce się pojawi taki temat :P
6. https://imgur.com/jiPxuXH

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu się stało? :<.

Nie wchodzi mi forum przez nazwę użytkownika, muszę wpisywać email.

 No i doskwiera mi też brak czarnej skórki, ale o tym już było mówione. 

Aha i nie widzę, który użytkownik jest aktywny, a który nie.

To z takich moich złych rzeczy, które zauważyłam.

Edytowano przez Elizabeth Eden
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się, bo przyzwyczaiłam się do czarnego stylu, ale rozumiem, że to wersja alpha/beta czy coś w tym stylu. W każdym razie cóż. Nie żeby wchodzenie przez email jakoś mi przeszkadzało, ale na początku wystraszyłam się, że nie mogę się zalogować. :P

 

Ciemny styl będzie, a ja żeby się zalogować, to musiałem hasło zmieniać, też poprzez email, dopiero ruszyło mi forum :v 

Ale już zaczyna mi się ono podobać, choć jest jeszcze wiele braków...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem tylko grzecznie zgłosić (ehuehue), że Avatarzy nie mają jednego pola w profilu. Niby to nic, ale brak tej funkcji niezwykle irytuje. Mianowicie chodzi o dodawanie tła.

czeGLCj.png

I tak BTW Avatarzy nie mają dostępu do panelu moda, ale o tym już pewnie ktoś trąbił.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie można się zalogować przez login bo wyłączyli taką opcję żeby było przejrzyściej (Tylko dlaczego wyraźnie pisze login albo mail?)

Nie można przestawić widoku na desktop na telefonie.

Nie działają zakładki bo pozmienialiście w linkach (np dzial na forum, watek na topic).

Nie działa wyszukiwanie a przynajmniej nie całkiem, fanfica Orzeł Biały nijak nie wyszuka.

Wszystko powiększone tak jakbyście to dostosowali do Stępnia z 13 posterunku, zero przejrzystości poprzedniego skina.

Podwójny enter zamiast pojedynczego.

:skajzepsu::niepsuj::soa3:

Edytowano przez SzymonL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Siper! Nie mam dostępu do panelu - jak w takich warunkach mam palić ludzi?!

Lol, czyli nie tylko my mamy ten problem :lunathink: 

 

ps Garin, ja to mam, ale tam jest coś innego, niż było wcześniej, (chyba)...

Edytowano przez BRONIESiPEGASIS
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

próbując zalogować się z tapatalk wyskakuje mi błąd hu wi jaki, 

ale to najmniejszy problem...  brzydkie to to jest strasznie, dużo niepotrzebnych rzeczy, usunięte lub porozrzucane te serio potrzebne...

zabijcie to zanim złoży jaja, 

niby ,,nowocześniejsze" ale... po co ? nic dobrego na razie z tej zmiany nie wynikło

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak...
To że brakuje mi ciemnego stylu to pominę, ale zauważyłem ciekawą rzecz w moim profilu.

A mianowicie chodzi o to w sekcji Znajomych (która teraz nazywa się sekcją Obserwujących) pojawiły się osoby których nigdy na oczy nie widziałem bo część założyła konto jeszcze przed przejściem na IPB w ogóle i nie wytrzymała nawet miesiąca.

I teraz się pytam: Czy mogę usunąć jakoś te osoby z Obserwujących, czy będą tam tkwić do końca wszechświata?

Edytowano przez DeDanielosek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też zgłoszę od siebie - linki na liście fanfików przestały działać po zmianie. Tylko zawiadamiam bo pamiętam że ostatnio też tak było i wymagane poprawki należały do szybkich i prostych (dla danej wartości szybkości i prostoty), po czym wszystko zaczęło działać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też zgłoszę od siebie - linki na liście fanfików przestały działać po zmianie. Tylko zawiadamiam bo pamiętam że ostatnio też tak było i wymagane poprawki należały do szybkich i prostych (dla danej wartości szybkości i prostoty), po czym wszystko zaczęło działać.

Zrobiłem przekierowanie na stare adresy

 

Chyba daje radę spoilery naprawić, trzeba edytować posta, nic nie zmieniać i zapisać jeszcze raz, przy czym spoilerów nie można zagnieżdżać. 

Podpinam się pod pomysł katalogowania emotikon, osobna dla emotek z fluttershy, osobne dla applejack itd.

Ma ten sam kłopot z hasłem co pozostali. Logowanie na konto przez mail, to jeszcze pół biedy, ale nowe hasła zapisują się błędnie, system dodaje dodatkowy znak, tylko nie wiem jaki. Wczoraj kilka razy próbowałem się logować, przywracanie hasła działa, ale wylogowywanie i ponowne logowanie nie działa, a loguje się też przez mail, jestem zmuszony resetować hasło za każdym razem.

edit:

przed chwilą nie mogłem wysłać tego postać, ponieważ "temat rzekomo nie istnieje". 

Sprawdzimy co jest nie tak z hasłami i postaramy się posegregować emotikony.


Odnośnie nieistniejącego wątku, to jest to związane ze zmianą przepisywania adresów url. Zrobię to w lepszy sposób najszybciej, jak dam radę (żeby działały i nowe /topic/cośtam i stare /watek/cośtam)

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...