Skocz do zawartości

Aktualizacja silnika - temat zbiorczy


Siper

Recommended Posts

@Nano Shinonome a jest możliwość wprowadzenia opcji usunięcia powiadomień? Nie to, żeby coś ale 7 stron powiadomień bez opcji ich usunięciamnie lekko drażni, bo lubię mieć porządek :v

Mozesz jednie na razie zmienić sobie w opcjach by łączył powiadomienia z jedego tematu. Będzie w tedy tego mniej...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nawet człekowi w spokoju zdychać nie można, bo w międzyczasie zmienią silnik. ;__;

 

Za zielony pasek u góry zabiję. Zadźgam, spalę na stosie, a prochy wrzucę do rowu. To nie pasuje, jeszcze jakby było małe to jeszcze, ale na pół ekranu? plz. ;__;

Gdzie statusy, gdzie statusy. A ja, ukradli statusy. Co za chamy. To była moja ulubiona rzecz na forume. No. >:|

O i jeszcze tło mi ukradli. Co tutaj tyle tych cyganów. Og, załaduję nowe. ;__;

Pasek podstawowych informacji po lewej. Lewactwo się szerzy kurde bele. Ubiję. Po prawej było lepiej. Dlaczego teraz wszyscy przerzucają paski na lewo?

-1995/10 ;__;

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy dziale CMC mam informacje o nie przeczytanym poście, lecz na chińską republikę ludową nie mogę go znaleźć. Mógłbym go po prostu odkliknąć, ale zgłoszę.

Kto ma jeszcze problemy z kopią zapasową komentarza,  który mimo że dodany, a kolejne posty są pisane przeze mnie w tym temacie, wciąż się pojawia. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem edytować pierwszy post w temacie (nie mojego autorstwa) - Lista fanów Bon Bon i Lyry. Wyskoczyło mi to:

http://i.imgur.com/NzBpfZm.jpg

EDIT. Edycja innych działa. Komunikat wyskakuje przy każdym pierwszym, którego nie jestem autorem. 

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak z ciekawości: co z ogłoszeniami? wrócą do nas, czy opuszczą nas na zawsze?

I nadal PW w czarnym stylu jest do poprawy :(

Aha i jeszcze jedno: spoilery działają... dziwnie. Chciałem żeby w jednym spoilerze znalazły się dwa kolejne, a zamiast tego jeden jest w jednym, a drugi sobie poszedł za pierwszy, w którym powinien być zamknięty (po ludzku, zrobiło mi się to co mam w sygnie :/)

A wygląda to mniejwięcej tak

spoiler

spoiler

tekst

/spoiler

spoiler

tekst

/spoiler

/spoiler

(nie domykałem bo to ilustracja)

A efektem końcowym jest to co u mnie pod postem widać :(

Ktoś mi to wyjaśni? Na tamtym silniku ten układ działał dobrze.

 

Edytowano przez Arceus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skaj mnie się wydaje, czy paleta kolorów tekstu znacznie zubożała po aktualizacji? Szukałem ale nie znalazłem opcji, żeby wybrać więcej kolorów, a to mi bardzo przeszkadza, bo nie ma min. mojego, którym standardowo zwykłem pisać w dziale :v

Dodane parę kolorów

 

A tak z ciekawości: co z ogłoszeniami? wrócą do nas, czy opuszczą nas na zawsze?

I nadal PW w czarnym stylu jest do poprawy :(

Aha i jeszcze jedno: spoilery działają... dziwnie. Chciałem żeby w jednym spoilerze znalazły się dwa kolejne, a zamiast tego jeden jest w jednym, a drugi sobie poszedł za pierwszy, w którym powinien być zamknięty (po ludzku, zrobiło mi się to co mam w sygnie :/)

 

Ukryta zawartość

Ktoś mi to wyjaśni? Na tamtym silniku ten układ działał dobrze.

 

Da się dodawać ogłoszenia (trochę inne niż były) więc na razie polecam korzystać z tego (w panelu moderatora jest po lewej odpowiednia zakładka)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I kolejny błąd, nie można kopiować linków do stron/postów, żeby np wysłać je komuś na PW... :v

ps 

Czemu w wiadomościach nie można umieszczać emoji, czy jak to się tam nazywa? :<

"emotki" lub "emotikony"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...