Skocz do zawartości

Aktualizacja silnika - temat zbiorczy


Siper

Recommended Posts

Można. Prawy górny róg posta; 1ddc7a149c.png klikasz trybik i tam masz masę opcji.

No właśnie to też nie działa mi...

I dlaczego jedni Avatarowie mają pełne uprawnienia, a inni prawie wcale?

 

Ps u mnie jest tak...

jKv34.png :dunno: 

Kolejna rzecz, której nie mam :v

Edytowano przez BRONIESiPEGASIS
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiedziałem trochę nad swoim problemem (błąd przy aktualizacji pierwszego posta). I tak:

Moje postaci:
1. Edycja mojego posta, otwierającego temat - błąd
2. Edycja cudzego posta, otwierającego temat - błąd
3. Edycja każdego innego posta, bez względu na autora - działa

Inne tematy
1. Edycja każdego mojego posta - działa

Innymi słowy, problem pojawia się tylko w moich działach, przy pierwszych postach rozpoczynających nowy temat.  Założyłem nową listę fanów Lyry i Bon Bon - błąd. 

GSbPX9y.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałam problem przy edycji pierwszego posta "Fani Rainbow Dash", bo na dwóch aplikacjach mi ścinało. Edytuję swój post-działa, edytuję czyjś inny post w tym temacie-działa. Tylko z tym miałam problemy. Tablet i telefon, aplikacja Chrome i " Internet"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy było to już zgłaszane, ani czy to problem globalny czy jedynie jedno z wielu schorzeń mojego telefonu, ale kiedy próbuję na moim cudownym samsungu sprawdzić powiadomienia lub ptywatne wiadomości, to zamiast odpowiednich ikon (mam grube paluchy, ale nie aż tak), klika się guzik "wyloguj". Kiedy zaś próbuję się wylogować, to klika się opcja poniżej... itd. itd. Ostatniej w rzędzie opcji nawet nie jestem w stanie dotknąć :huh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...