Skocz do zawartości

Aktualizacja silnika - temat zbiorczy


Siper

Recommended Posts

Gość ChrisEggII

I, czy można przywrócić numery postów? 

Na poprzedniej wersji, każdy post miał swój numer, co ułatwiało np wzkazanie konkretnego postu...

a0cfcfa310.jpg
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, minęło już trochę czasu, dlatego postanowiłem opublikować listę rzeczy, które mi osobiście nie pasują, a do tej pory nie zostały zmienione. Ameryki nie odkryję, ale warto przypomnieć:

1) Dawniej przy logowaniu trzeba było podać tylko nick, teraz e-mail, co jest bardziej kłopotliwe (a dokładnie o @ i kilka znaków przedzielonych kropką).

2) W prawym górnym rogu był paseczek z aktualnościami, jak zmiany regulaminu czy nowe konkursy oraz sesje, teraz go nie widzę i nie jest to wina adblocka.

3) O SB i tak przypomnę (chyba że już jest, tylko ukryte przed moim niecnym wzrokiem (nie liczę tematu na forum)).

4) W sygnaturze nie można obejść limitu linijek za pomocą spoilera. Chciałbym dodać spoiler zawierający np. 20 linijek.

5) Pod awatarem były ikony wyróżnień, np. Oficjalny Rak Fandomu, chociaż tego akurat nie dostałem. Swoje znaczki nosiłem z dumą i czuję się jak oszukana Apple Bloom.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo brakuje mi strony "Tematy w których coś pisałem, posortowane po dacie i z oznaczeniem nowych odpowiedzi." Niby jest strona "obserwowane wątki", ale to nie to samo. W tej z której korzystałem, niczego nie musiałem obserwować, po samo się wszystko robiło, wchodziłem raz dziennie i od razu widziałem gdzie mi ktoś odpisał.

Te stare obrazki na górze były jakieś ładniejsze, pogodniejsze i miały mniej zderpione pyszczki.

Do nowego logo strony idzie się przywyczaić. Niestety kojarzy się z Windowsem 8, ale za to nie ma w sobie tęczy.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo brakuje mi strony "Tematy w których coś pisałem, posortowane po dacie i z oznaczeniem nowych odpowiedzi." Niby jest strona "obserwowane wątki", ale to nie to samo. W tej z której korzystałem, niczego nie musiałem obserwować, po samo się wszystko robiło, wchodziłem raz dziennie i od razu widziałem gdzie mi ktoś odpisał.

Te stare obrazki na górze były jakieś ładniejsze, pogodniejsze i miały mniej zderpione pyszczki.

Do nowego logo strony idzie się przywyczaić. Niestety kojarzy się z Windowsem 8, ale za to nie ma w sobie tęczy.

 

Mi też tego brakuje :<

 

Rzeczywiście, stare obrazki jakoś lepiej się kojarzyły (w tych nowych jest Chrys pokonywana przez Celkę, co jest z deka obraźliwe dla samej Chrysalis)

 

Ja tam mam już Win 10, win 8 mi się podobał :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że nikt jeszcze o tym nie pisał. Dobrze byłoby, aby po wejściu na temat link od razu przenosił do ostatnio przeczytanego posta. To samo jeśli chodzi o pw.

Chciałam zauważyć, że aktualizacja silnika - według mnie - wypadła bardzo dobrze i teraz jest bardzo przepięknie. Mimo bugów wygląda to lepiej i czytelniej niż wcześniej. W każdym razie dla mnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypadkiem udało mi się trafić na bug silnika.

http://prntscr.com/89dzbm

Nie mogłem nic odpisać, bo się okienko nie włączyło :P

A poza tym, coście zrobili ze spacjami po linkach? Bo przez jakiś czas działały dobrze, a teraz mnie znowu wywala na początek linka, tudzież kontynuuje link poprzez spacje itd. itp. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...