Skocz do zawartości

Aktualizacja silnika - temat zbiorczy


Siper

Recommended Posts

Podczas gdy w tej sytuacji napisałem kod BBCode i wkleiłem wiersz od razu po nim nie mogłem go edytować ani coś z nim zrobić w tej linii. Gdzie bym nie kliknął to wstawiał mi się kwadracik na początku. Wymazanie nawiasa kwadratowego zamkniętego rozwiązuje dopiero problem.

Po zakończeniu bbcodu niema takiego problemu, więc pierw trzeba napisać całość bbcodu, a dopiero potem wstawiać zawartość.

4dRBq2rM.png

Edytowano przez Chief
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem i wysłałem posta, okienko do wpisywania prezentuje się tak: http://prntscr.com/8bau3f

Cholera wie, co on próbuje zapisać :P Ale trwa tak zawieszony, chyba że się go potraktuje F5 czy podobnym :P 

A pisząc tego posta, pojawiło się mi nagle to: http://prntscr.com/8bauk6 WTF :rainderp: 

Edytowano przez Niklas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa. Na tablecie, gdy przeglądam forum trzymając go w poziomie, "goni mnie" górny " banner (?)" oraz logo przesłaniając posty. "Trochę" to denerwuje. Problem znika, gdy trzymam go pionowo, ale konieczność takiego nieustannego przewracania irytuje :fluttershy3:  Tym bardziej, że w poziomie jest wygodniej. Aha, nie używam "tap pla pla talku". Testowałem, ale to symulator denerwowania użytkownika - niesamowicie realistyczny :crazytwi3:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, czy tylko ja mam problem z powiadomieniami, które nie chcą się otworzyć?

Po kliknięciu na nie, po prostu jest to ładujące się kółeczko, które krąży do końca świata i jeden dzień dłużej. 

Nie tylko ty masz taki problem, od dnia (dwóch?) również nie ładują mi się powiadomienia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sosna Możliwe że przeglądarka Ci taką po prostu zapamiętała. U mnie jest taka sama tu i tu (kuc z logo). Nie wiem czy czyszczenie cache jakoś szczególnie pomoże w tym przypadku, ale jak Ci bardzo zależy, to możesz spróbować :D

Mam tak samo. Wybadałem i okazało się, że nie dodałeś ikony do ciemnego stylu.

Przy okazji zgłaszam, że nagłówek strony, przy pewnych szerokościach okna, źle się wyświetla (logo najeżdża na treść). Może to mieć znaczenie przy tabletach.

A jeszcze można by poprawić, by spoilery oraz popupy z opisem użytkowników nie były białe w ciemnym stylu.

Edytowano przez Ravin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biedny Cahir. Teraz już wiem czemu nie zdołał mi na pewnego arta z MLEKIEM TUSKAWKOWYM odpowiedzieć w tymczasowym /sb/.

 

A ja chciałem tylko zgłosić, że na moim obgryzionym smartfonie, gdy pragnę sprawdzić powiadomienia, panel zgłoszeń (i tu pada pytanie: kiedy Niebiescy utracą do niego dostęp? :spike:) albo PW, z automatu mnie wylogowuje, co powoduje instant ragequit.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sosna Możliwe że przeglądarka Ci taką po prostu zapamiętała. U mnie jest taka sama tu i tu (kuc z logo). Nie wiem czy czyszczenie cache jakoś szczególnie pomoże w tym przypadku, ale jak Ci bardzo zależy, to możesz spróbować :D

Skaju, pls, po prostu popsułeś jak zawsze :cyg: 

U mnie z favikonką jest śmiesznie, bo przy świeżej instalacji przeglądarki i pierwszym wejściu na forum, ikonka działa dobrze, ale później już nie i włącza tylko logo IPB. SKAJU NAPRAW!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal nie mam możliwości otwierania i zamykania tematów w swoim dziale (żeście mi sporą część kompetencji zabrali :'( ) to się jednak przydawało. Proszę, ponownie, naprawcie to i jeszcze niech opcja edytowania pierwszego posta wróci, bo to też dość ważne. Nie mówię, że inne bugi i problemy są nieistotne, ale te funkcje podstawowe chciałbym na nowej wersji zobaczyć ;) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za pewne wszyscy już to wypominali po 100 razy, ale co tam. Dwie rzeczy:

1.Dlaczego po wylogowaniu styl musi się przewalać na biały? Z czerni na biel trochę razi w oczy.

2.Brak powiadomień odnośnie aktualizowania statusu przez "obserwujących".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...