Skocz do zawartości

Aktualizacja silnika - temat zbiorczy


Siper

Recommended Posts

Być może ten błąd był już zgłaszany, ale nie udało mi się go namierzyć. Domyślnie podczas wstawiania nie wyświetlają się wszystkie emotikony.

Zrzut%20ekranu%202015-09-05%2022.12.08.p

Dopiero po wybraniu kategorii „Kucykowe” wyświetlają się wszystkie.

Edytowano przez Macter4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzisz ale w tym był jeszcze taki fajny przycisk, który nazywał się więcej kolorów i był na dole tych kolorów a tera go nie ma :v ten przycisk dostrzegłem ale nie ma szerszej palety barw

Edytowano przez Sosna
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia co oznacza ten znaczek, który wysuwa szukajkę w wersji mobilnej, przed logowaniem. I przydałby się też jakieś logo przycisku do zalogowania 

 

qRyOh3lJ.png

Czy tylko ja tak ostatnio mam, że jak w wersji mobilnej mnie wyloguje to nie mogę się zalogować? Po kliknięciu akceptacji loginu i hasła, strona nie chce nie przechodzi nigdzie indziej, ale gdy otworze nową kartę i wczytam stronę  główną to jestem już zalogowany...

 

Ciekawi mnie też dlaczego przy dziale Luny, zamiast dymków jest znak zapytania :)

 

43uyjz4T.png

I gdzie w ustawieniach podczas pisania posta podział się przycisk do spoilerów?!

Edytowano przez Chief
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego co jakiś czas wyłącza mi tryb anonimowego używania forum, i pokazuje kiedy ostatnio na nim byłem, chociaż przy logowaniu zaznaczałem że anonimowe? Muszę się po tym wylogowywać i logować jeszcze raz, co powoduje że znika mi cała nowa zawartość i na profilu zostaje brzydkie ostatnia wizyta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

modułu od nagród jeszcze nie zaimplementowano. Panel Moderatora powinnaś mieć po kliknięciu strzałki koło swojego nicku na belce, gdzie są powiadomienia i wiadomości jako przedostatnią opcję a jak nie ma to :skajzepsu:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...