Skocz do zawartości

Aktualizacja silnika - temat zbiorczy


Siper

Recommended Posts

Garin jako jeden z nielicznych tutaj myśli i rozumie, że przepisanie wszystkich funkcjonalności zajmuje trochę i zostaną one wprowadzone w najbliższym czasie.

Ja też myślę! Dostanę ciasteczko? :rd6:

Będzie jak było i lepiej, ale spoon xd MLP Trollska to na razie jest jak Microsoft Edge, ale będzie Kromium czy Fajerfoks xd

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było już mówione, ale powtórzę coby administracja wiedziała, że dla wielu użytkowników jest to rzecz ważna: dajcie normalne avki, błagam, BŁAAAAGAAAAM ;____; 

(Poprzez normalny avek rozumiem brak dziwacznej ramki i większy rozmiar.)  

Ale poza tym wszystko mi się podoba i ogólnie jestem zadowolona ze zmiany ^^ Nareszcie można dać ujemną reputację :v

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie stary był dobry i nie trzeba było zmieniać.

Nie ma nagród nie wiem czy tak miało być,ale ich nie ma.

Ten blue face jako  maskotka czy coś tam tragedia.jak wszedłem to prawie zawał.

na razie to wszystko nic więcej na razie nie zauważyłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie stary był dobry i nie trzeba było zmieniać.

Nie ma nagród nie wiem czy tak miało być,ale ich nie ma.

Ten blue face jako  maskotka czy coś tam tragedia.jak wszedłem to prawie zawał.

na razie to wszystko nic więcej na razie nie zauważyłem.

Jestem na 100% pewna, że Siper po prostu wprowadził większość zmian mechanicznych i udostępnił nam forum, a stylistyczną częścią zajmie się, że tak powiem, w międzyczasie więc nie rozumiem twojego hejtu :v Wątpię by to niebieskie coś miało pozostać na zawsze, a i nagrody na pewno zostaną wprowadzone i nawet przez myśl mi nie przeszło, że trzeba było Siperowi o nich przypominać XD

  • +1 5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Garin jako jeden z nielicznych tutaj myśli i rozumie, że przepisanie wszystkich funkcjonalności zajmuje trochę i zostaną one wprowadzone w najbliższym czasie.

Ej. Ja też myślę xD

Tak w ogóle, nowe forume jest jak Win10 w dniu premiery - 80-90% userni ma problemy i pisze pytania gdzie popadnie :lol: 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie, że do jednego postu można dać i punkty reputacji i zaznaczyć jako pomocną, oraz znów przywrócono negatywne przyciski. Myślę że takie rozdrabnianie na forum mlp nie jest potrzebne. Raczej bym zostawił tylko reputacje dodatnią. Ujemną usunął wraz z tymi przyciskami z boku postów i tematów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie stary był dobry i nie trzeba było zmieniać.

Nie ma nagród nie wiem czy tak miało być,ale ich nie ma.

Ten blue face jako  maskotka czy coś tam tragedia.jak wszedłem to prawie zawał.

na razie to wszystko nic więcej na razie nie zauważyłem.

Nie jest tak źle ale faktycznie wcześniej było lepiej^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie, że do jednego postu można dać i punkty reputacji i zaznaczyć jako pomocną, oraz znów przywrócono negatywne przyciski. Myślę że takie rozdrabnianie na forum mlp nie jest potrzebne. Raczej bym zostawił tylko reputacje dodatnią. Ujemną usunął wraz z tymi przyciskami z boku postów i tematów.

Jak próbowałem dać minus to nie zadziałało bo niby dałem już za dużo rep a niby nadal mogę dawać rep tylko w dół nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ujemny rep, teraz szampana otworzyli wszyscy hejterzy ;)

Cóż emotki są, to dobrze. Ale nadal ciężko ze zmianą koloru :( może można to jakoś ułatwić?

 

Linki i obrazki są. Fajnie! xD

Tylko dlaczego ktoś mi sygnę zjadł? 

Przez logowanie przez emaila omało nie opuściłem tego świata "Helena mam zawał" ale to już ogarnięte ;)

Wygodniej jednak było z nickiem :/

To surowa wersja... Czyli że "pomalujecie" to czarnobiałe forum o tęczowych kucykach?  

Podwójne entery warto poptawić :/

(Litetówki to już wina mojej klawiatury :( )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to kwestia przyzwyczajenia ( zwłaszcza, że miałem czarny styl), ale poprzedni wygląd forum sprawiał lepsze wrażenie. Pisząc lepsze, mam na myśli dużo lepsze, wcześniej samo wejścia tutaj wprawiało mnie w dobry nastrój. Po za tym nie jestem pewien czy ujemne punkty to dobry pomysł, można tego mocno nadużywać ( dodatnich niby też, ale to nieco inna sprawa ).

  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na szybkie przywrócenie dawnych funkcji. Pytanie: Dlaczego pasek z powiadomieniami, wiadomościami i profilem nie zjeżdża w dół razem ze stroną? Jeśli to jedna z funkcji która ma być przywrócona zignorujcie ten post. Coś mi się wydaje, że ten temat zyska najwięcej odpowiedzi w najkrótszym czasie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>narzekanie na aktualizację

Ale wiecie, że wraz z upływem czasu będą przywracane poprzednie funkcje(?)

Admini przecież muszą poprzepisywać linijki kodu. To trochę zajmuje,

Jeśli faktycznie strona będzie przywrócona do... wyglądu to spoko. Ale w tej chwili to wygląda jakby ktoś dostał uber adma i postanowił na złość wszystkim usunąć wszystko prócz podstawy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, w końcu udało się mi zalogować, więc mogę napisać...

1.Zgaście to, cholera, światło! Nie zapominajcie, że niektórzy z Was mają oczy!! >,<

poza tym~

 

 

 

2. Słodka Celestio... jak ten edytor tekstu to jest jakiś horror... :rainderp: nie tylko znika ikonki, ale potem nijak nie da się ich kliknąć... xddd

jHjex.png

Uch... i nie daje możliwości kodowania? .__. przy ostatnim edytorze robiłem posty tylko w surowym kodzie, bo tamtejszy edytor był dość... jakie to potrafił cyrki wyprawiać to ja nawet nie, mam nadzieję, że

ten edytor jest choć odrobinę lepszy, bo inaczej nie wiem, jak można by było robić posty na poważnie, użerać się choćby z wyśrodkowaniem, bo gdy próbujesz wyśrodkować obrazek, edytor automatycznie środkuje cały post... z przyczyn (ktowie) jakichś, dunno

albo jak wywalało zawartość ze spojlera... to też się mi często zdarzało, na szczęście na podglądzie... właśnie! 3. Gdzie jest podgląd posta?! 

 

     4. Ramkom dla obrazków w awatarach mówimy nie - awki winny być wolne jak walce! ^^

[chciałem ten tekst wyśrodkować]skoro o profilach mowa, to "o mnie" winno się wyświetlać jako pierwsze po wejściu na profil ^^[/ale się nie dało ;__;]

 

5. Chwila, moment... właśnie udało się mi dobrać paletę kolorów - GDZIE JEST RÓŻ?!?!?!?!? >,<

 

Yghh... to cios poniżej horyzontu zdarzeń... :'( 6.

i jeszcze jedno

niech

ktoś

ogarnie

te entery!!!! -__-

 

~~

PS. trochę bawiłem się formatowaniem nowego edytora, mam nadzieję, iż mimo to post jest wciąż czytelny x)

yess! udało się! wyśrodkowanie się udało!!!

~~

~~

Hmm... ten post wygląda nawet nieźle po publikacji x] tylko jedna rzecz...

jHlht.jpg

na co zakładka opcji, jak można jej użyć tylko do usuwania?

 

Edytowano przez Draques
Kolorki tylko dla ekipy. <- lol xD (A, fakt, Ty w ekipie jesteś xD ~Draq)
  • +1 5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma już punktów ujemnych, to dobrze. Można polubić status i odpowiedź do niego, bardzo dobrze, tego mi brakowało. Po chwili na przyzwyczajenie uznaję, że ogólna wygoda się poprawiła, zobaczymy co dalej ( zwłaszcza wizualnie da się jeszcze dużo zrobić). Tylko trochę mi żal starych powiadomień, bo nie wszystko sprawdziłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...