Skocz do zawartości

KopytTV - temat oficjalny


Kuracyja

Recommended Posts

Ahhh... Z chęcią bym pomógł ale nijak nie mogę...

Może ,,gościnnie" albo wyjątkowo się ,,zaczepię" na chwilę,

(lokalna sonda, ankieta itp. To nie głupi pomysł )

Jednak życzę powodzenia, trzymam kciuki, (jakby coś to mogę pomóc, mam możliwości, głos, chęci )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy dokładnie? Bo na planie jej nie widzę

Ponieważ Littlepip poinformował że raczej go nie będzie (i jego prelekcja o Technice w Equestrii wypadnie), to Wlocz - od którego mam info - zaproponował mi prelekcję.

 

EDIT 01.09: zmiana w wymaganiach

Edytowano przez Prynces Kura :3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

Ogłaszam drugą rekrutację do KTV.

 

Wolne miejsca:

  • streamer (min. 15 lat/po mutacji, umiejętność obsługi programu do montażu filmów oraz OBS-a)
  • reporter lokalny (min. 15/po mutacji, możliwość poruszania się po okolicach miejsca zamieszkania, posiadanie kamery do nagrywania filmów [chociaż od biedy kamera w telefonie też się nada :v, nie ma obowiązku pokazywania twarzy]

Na zgłoszenia standardowo czekam pod mailem [email protected], jak i na PW na forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuracyja widzę prowadzi do wznowienia audycji. Bardzo mnie ten fakt cieszy. :yay: Mam nadzieję, że zgłoszą się chętne kopyta do pomocy (pomogłabym, ale co ja mogę? Trzymać kciuki za wytrwałość projektu. Chwila, kucyki nie mają jak, przecież brak im dłoni :youdontsay:). W każdym razie naprawdę dopinguję doprowadzenia KopytTV do świetności rozmiarów całego fandomu :twilight2:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...