Skocz do zawartości

Kroniki czarnej miłości [Oneshot] [Comedy] [Random] [Shipping]


Sakitta

Recommended Posts

  • 8 years later...

Witam serdecznie.
 

Ja nie mam nic przeciwko losowemu humorowi, ale to po prostu nie jest śmieszne.
 

Technicznie jest znacznie lepiej niż w poprzednim fanfiku autora, jaki czytałem. Także w tej kwestii widać postęp i to jest na plus.
 

Fanfik ma proporcje mniej więcej pół opisów, pół dialogów. Ani te ani te nie są powalające.
 

Fabularnie jest to random, ale z sensem. I chyba tu jest część mojego problemu z tym fanfikiem. Ot, mamy studenta literatury, który stanął przed ciężkim zadaniem napisania wiersza o miłości (mi się to do dziś nie udało xd). I właściwie to ćwiartka fabuły, bo reszta to dziwna, nie śmieszna przygoda, jaka go spotyka w wysiłkach do wykonania tego zadania.
 

Opowiadanie jest krótkie, zaledwie 4 strony. Więc przynajmniej się nie zanudzimy czytając.
 

Nie zrozumcie mnie źle, nie oczekiwałem wiele od fanfika z takimi tagami. Ale myślałem, że przynajmniej mnie rozśmieszy. A tu nic! Nawet figę z makiem ukradli i zjedli! A guzik z pętelką się powiesił! Absolutnie nic nie zostało! Nie mogę ani polecić tego fanfika, ani jakoś lepiej go skomentować, po części ze względu na jego długość i charakterystykę. Może kogoś innego rozśmieszy. Dla mnie jest poniżej zdecydowanie średniej.
 

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...