Skocz do zawartości

Talent wygrany w chipsach, czyli rysunki Mandarynki


Tangerine

Recommended Posts

Witam! :NjdaT:

Ani się obejrzałam i stuknęło mi 100 postów, co dało mi wreszcie motywację do zrobienia tematu z rysunkami. Z rysowaniem jako takim siłuję się całkiem niedługo i rysuję rzadko, ale mam nadzieję że trzyma jakiś poziom :rarityderp: Na początek zarzucę dwoma rysunkami : 

334t3sh.jpg

2ezgq4i.jpg

 

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma jakiś styl to co dla jednego słodkie innemu się nie spodoba ale mi się akurat bardzo podoba ^^ Z oczu Lyry ta słodkość się właśnie wylewa :twilight2:

A Cadance aż takiej fajnej sukni zazdroszczę :D Jedyna rzecz która mnie odrzuca i która czasem widzę na rysunkach innych to właśnie oczy wchodzące nielogicznie na oczy. Wiem że to taki styl ale po prostu mnie jakoś dziwnie razi.
Pomijając moje upodobania to wszystko super!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przygotowanie do szkoły?! Ale jeszcze tyle wolnego mamy :D
Ale czemu ta Dashie na mnie patrzy totalną miną U WOT M8
Wszystko fajnie wyszło ale aż troszkę straszna jest ta Dashie z takim stylem oczu. Nie wiem czy ma milutką minę na przywitanie czy mam się żegnać z życiem :spike:
Ale efekt bardzo fajny! Ładny zarys ciała i włosów kolorystyka. Tylko proszę jakieś przyjaźniejsze twarzyczki następnym razem :'( 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie wyszło ale aż troszkę straszna jest ta Dashie z takim stylem oczu. Nie wiem czy ma milutką minę na przywitanie czy mam się żegnać z życiem :spike:

No faktycznie, trochę creepy. Nie umiem w wyraz twarzy :rarityderp:

Tylko proszę jakieś przyjaźniejsze twarzyczki następnym razem :'( 

Będą, będą. Zabieram się za kolejną humanizację, mam nadzieję mniej straszną. :NjdaT:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorób jeszcze drugą część obrazka na tym tle z Vinyl <3 I będę spełniony wewnętrznie :D 

Hmmm... Niezły pomysł. Następna będzie Vinyl, choć nie wiem jeszcze kiedy. Postaram się przed końcem wakacjii :NjdaT:

:D Skoro Ci to tak szybko idzie.

Może i szybko :fluttershy4:. Ale w roku szkolnym będzie wolniej. Testy już zapowiedziane, burza nadciąga.

Bardzo ładnie!

Dziękuję! :lunaderp: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anatomicznie to mi tylko nie pasuje to to, że dodałaś drugie ramię przy Rainbow. Skoro to profil, to nie powinno go być. Mina jest trochę przerażająca, a włosy ma takie jakby je przed chwilą obcięła żyletką. ^^

U Octavii bos faktycznie nisk. Coś chyba lubisz robić kanciaste zakończenia włosów, bo Octavia też ma takie charakterystyczne końce. Nie uważam się za speca od humanizacji, ale radzę ćwiczyć dalej. I powodzenia życzę!

Edytowano przez Rozia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym razem zaprzestałam na chwilę humanizacji i narysowałam pucyka. Jest to próba narysowania czegoś w innym stylu/szybki szkic/zabawa w mazanie/whatever. Znając życie zrobię do tego kolejną humanizację i zmarnuję cenne megabajty internetu.

PS. Nie umiem rysować czapek :rariderp:

 

29l239d.jpg
Edytowano przez Mandarynka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...