Skocz do zawartości

Warszawsko-Krakowski Ponymeet Integracyjny (WKPI)


Wlocz

Recommended Posts

Już 5 września w Warszawie odbędzie się Warszawsko-Krakowski Ponymeet Integracyjny organizowany przez stowarzyszenie Warszawa Bronies razem z grupą D'n'A oraz CMC. W czasie Ponymeetu przewidziane są liczne prelekcje i atrakcje włącznie z Turniejem MLP CCG, Fighting is Magic, karaoke, artroomem i aukcją charytatywną. Jest to druga edycja w Warszawie ponymeetu integracyjnego na którym tym razem Warszawiacy będą się integrować z naszymi przyjaciółmi z południa Polski w tym większości z Krakowa. Jednak przybyć na ponymeet może każdy Brony/Pegasis z Polski.
Cena biletu wstępu to jedyne 12zł.

Rejestracja Uczestników:
https://docs.google.com/forms/d/1CNL0S4rtYahbX6AyUU6Z8oVPwsNA8rhinJFOROQM5cY/viewform

Zgłoś Sklep/Stoisko:
https://docs.google.com/forms/d/15_APOL9OdY1vhu6orwjvGgAoX5RpeRKF7IK9BzX0dbU/viewform

Zgłoś Atrakcję/Prelekcję:
https://docs.google.com/forms/d/1iSOVP1T1ZeoslHLL1XMr4olJ6MJJ340sZBes1bvXoqU/viewform

Chcesz nam pomóc jako helper? Zgłoś się do nas tym formularzem:
https://docs.google.com/forms/d/1NxHof0HtdPAm6rtPKEdLaJfHpJ-yK8eXHrqmMf0vXD0/viewform

banner.png

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do dnia 29 sierpnia (sobota) można dokonywać przedpłat na konto bankowe podane w mailu potwierdzającym rejestrację. Przedpłata wynosi 10zł. W dniu ponymeeta (5 września) również można kupić wejściówkę, ale koszt jej wyniesie 12zł. Rejestracja i przedwpłata przyspieszy Twoje wejście na meeta. Co więcej, osoby zarejestrowane otrzymają eleganckie IDeki z wydrukowanymi swoimi danymi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rejestracja z właśnie została zamknięta. Publikujemy też dzisiaj zgodę rodzica, mapę dojazdu i plan atrakcji WKPI. :)
Zgoda rodzica:
https://drive.google.com/file/d/0B7TqVVCE3HKobk9LakhyUVpYQjA/view

Plan atrakcji Warszawsko-Krakowskiego Ponymeeta Integracyjnego:
https://drive.google.com/file/d/0B7TqVVCE3HKoRnloUkFwd21RSUE/view

Dojazd na WKPI:
https://drive.google.com/file/d/0B7TqVVCE3HKodWxjRlJHQmQtWU0/view

Edytowano przez Wlocz
Poprawki
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, akurat jak chciałem się zapisać została zamknięta rejestracja :v Będzie jeszcze możliwość rejestracji na miejscu bądź inny sposób?

Wystarczy, że przyjdziesz na miejsce i kupisz wejściówkę za 12 zł ;) Jedyna strata to brak wydrukowanego nicku na identyfikatorze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam serdecznie na swoją prelekcję "Pegazi wojownicy...". Dowiecie się, dlaczego Celestia jest biała, skąd pegazy są wojownikami i ich architektura nawiązuje do starożytnej Grecji, skąd w ogóle pomysł, żeby Pinkie Pie była śmieszką... a także dlaczego Discord nie do końca jest personifikacją chaosu.

Wiele odpowiedzi na te pytanie podsuwa historia naszej kultury, historia pwoszechna, archeologia i historia sztuki. Chciałbym właśnie o tym z Wami porozmawiać!

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Nadaje na żywo z Warszawy Centralnej, godzina 19:59:02.***

Meet jak najbardziej udany. Bawiłem się 100 razy lepiej niż na Vistulianie.

* O prelekcjach:

Każdy wie jaka maruda ze mnie i że ciężko mnie zaciekawić. Jednak tym razem było całkowicie inaczej. Wprawdzie byłem tylko na dwóch ( nawet nie wiem czy było więcej) ale i to jakich? 

-Świetna prelekcja o Kucykach ich historii i podziale na rasy. Wprawdzie trwała bardzo długo ale autor nie zanudził ani chwili- szacuneczek.

- BronySWAG idealnie prowadził swoją przemowę o archiwizacji muzyki fandomowej. Nawet nie wiedziałem, że można tak wciągnąć człowieka gadając o jednym kanale na YT i jego założeniach ( oraz o blogu :P). Dodatkowo należy mu się szacunek- jego stan zdrowia nie był najlepszy i ciesze się, że w ogóle się pojawił na meecie. Powodzenia i życzę Ci jak najlepiej w Twoich projektach!

* O miejscu:

Świetna, nastrojowa miejscówka idealna na taką liczbę osób. Atmosfera była idealna.

* O ludziach:

Zgodnie z moimi oczekiwaniami- spotkałem kilku znajomych- ogólnie przed meetem spotkałem się już z kolegą. Ludzie mili, organizacja z ich strony jak w najlepszym porządku ( tym razem nie było czegoś w stylu godzinnego opóźnienia na otwarcie i półkilometrowej kolejki- ba, nie było jej wcale). A i oczywiście pegasis, które wszystkie były śliczne i urocze. Damn it : 3 

* O aukcji:

Chciałbym przeprosić wszystkich, że wykupiłem 90% rzeczy za kosmiczne ceny... i nie, to nie był akt desperacji wydać 200 zł na otwieracz do piwa. Po prostu mam nadmiar gotówki i chciałem przekazać coś na dobry cel. Ogólnie na aukcji wydałem ok. 600 zł ( 725 ogólnie uzbierane)- co mam nadzieję, jest dobrym wynikiem! Nawet nie wiecie jak mi się serducho ucieszyło jak zauważyłem zaskoczoną minę organizatora ^^ Wszystkiego dobrego!

--------------------------

Ode mnie to tyle, mam nadzieję, że ktoś przeczyta moje wypociny. I opowiadajcie jak wy się bawiliście ^^

 

Specjalne podziękowania dla:

 

Thornix- za dotrzymanie towarzystwa praktycznie od kiedy pojawiłem się w Warszawie do końca.

BronySWAG- podziwiam Cię kolo. Lepiej się nie dało poprowadzić prelekcji, będąc jednocześnie chorym, uwierz!

Silver- przyniosłeś żelki z myślą o mnie... ja nigdy wcześniej nie poczułem się taki specjalny ^_^

Spidi'emu- za "Pegazich wojowników..."

 

PS To śmieszne, że taka super artystka ( niestety nie znam jej :<), która robiła commisze na ponymeecie chciała za nie tak mało. Można było zamówić super arta ( wstawie swojego jak wrócę- będzie na deviantarcie). Jest cudny. Cena 17 zł ale wartość rysunku oceniłem na 100 zł. Heh, na zaskoczenie tej koleżanki też było miło popatrzezć :D

Edytowano przez 1st
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to dlatego krzyczała że jeszcze reszta :)

Piszę właśnie  z Donalda przy autostradzie. Meet oceniam bardzo dobrze. Niema to jednak jak małe meety, gdzie każdego można znaleźć i poznać nowe osoby.

Peaktycznie przesiedziałem całego meeta na prelekcjach, ale zahaczyłem także w przerwie o dział rysowowniczy. Nasze spotkanie oczywiscie nie ominęło kilka problemów technicznych. Tak to bywa jak pewna osoba nie zagląda na forum do dzialu IT i instaluje pewne oprogramowanie, którego nie powinien :)

Chodź nie tylko ten laptop mial problemy. Ogolnie na tym meecie rządziły problemy sprzętowe.

Nie zostaje mi nic innego jak podziekowac wszystkim za wspaniałą atmosferę. Pogratulować 1st za kupno tego wszystkiego. Tego gościa nie dało się przelicytować, próbowałem...

Do zobaczenia na kolejnym ponymeetcie!

Bajo

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że z każdym meetem robię się bardziej otwarty, a ten oceniam bardzooooo dobrze. Poznałem masę świetnych ludzi, w tym osoby z forum - pozdrowienia dla 1st'a. Miły z ciebie gość, fajnie się rozmawiało no i nie ma sprawy za żelki. Tyle razy o nich wspominałeś, że postanowiłem je kupić z myślą o tobie. Dla Chiefa, BronySwaga, Spidiego, Wlocza,  _TK_ oraz wielu innych też spore graty, za miłą atmosfere, fajnie poprowadzone panele. No i dziękuję wszystkim, których z forum nie znam. 

 

I nie, cosplay Cheese'a Sandwich'a nie był zamierzony. Ludzie sami mi to powiedzieli, ze pasuje koszulka oraz fryzura :yay:. Chyba następnym razem lepiej się przygotuje - z Boneleesem :derptongue:. Co tu więcej mówić. Wszystko bylo idealnie. Nie bylo tlocznie, wszystko bylo obok siebie, byla masa świetnych ludzi..... czego chcieć więcej. Więcej takich meetów!

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że z każdym meetem robię się bardziej otwarty, a ten oceniam bardzooooo dobrze. Poznałem masę świetnych ludzi, w tym osoby z forum - pozdrowienia dla 1st'a. Miły z ciebie gość, fajnie się rozmawiało no i nie ma sprawy za żelki. Tyle razy o nich wspominałeś, że postanowiłem je kupić z myślą o tobie.

http://www.youtube.com/watch?v=bZUknuxTYAc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*Poprawiona wersja relacji z wczoraj, internet w busie padł :3*

WPKI się skończyło, zostały po nim tylko wspomnienia i statystyki.
Zacznijmy może od oceny samych prelekcji

-Może TD nie jest najlepszym informatykiem :v, ale za to świetnie robi hype. Prelekcja świetna, wciągnąłem się i aż czułem lekki niesmak po prelecji. (bo się już skończyła a ja chciałem jeszcze ;_;) 11/10 

-Dalej pojawił się Swag z prelką o jego projekcie. Nie spodziewałem się po tej prelce niczego wielkiego, obstawiałem że opowie o sprawach raczej w 100% oczywistych odpowie na kilka pytań i skończy. Jednak projekt jak i sama prelka okazały się dużo bardziej zaawansowane w "środku" niż na zewnątrz. 8/10

-Ostatnią prelką na którą dotarłem była ta od Spidiego. Pokazywała ona nawiązania między taboretami a naszą kulturą. Kolejna wspaniała i okropnie ciekawa prelka. Niestety z tego co wiem Spidiemu nie udało się zrobić wszystkich punktów mimo przedłużenia. Jedynie co zostało po prelekcji to zgorzknienie i nowa wiedza :/ 9/10

-Po prelekcjach nastała aukcja. Jedyne co tutaj mam do powiedzenia to dziękuje first że chociaż ten jeden art z trixie pozwoliłeś mi kupić :V.

 

Co do sklepów to łał ile tam tego było ;_;.  Z tego co wiem większość towaru oni przygotowywali na drugiego twimeeta więc troszkę żal że tego zbioru nie zobaczę.
Kupiłem chyba wszystkie przypinki z Trixie jakie były (szipów nie tykam).:trixie:

 

Zostali ludzie:
-Udało mi się naciągnąć Mizawa i Hipcioatoma. Mimo że z Mizawem nie zaliczyłem jakiejś większej rozmowy(on uciekł na karty ja na prelke). to i tak było szampańsko
-Pojawiła się też imka z bratem. Mimo że prawie w ogóle nie rozmawialiśmy, zawsze spoko zobaczyć innych broniaczy z Łęcznej (łącznie jest nas 4 :>).

Dzięki ludzie że byliście i że zorganizowaliście to wspaniałe wydarzenie. Drugiego meeta w życiu oceniam 9/10, jedyna rzecz która  mnie dziwi to  zgoda rodzica, na co ona nam była skoro i tak nikt ich nie zbierał:ppshrug: .To ten tego do następnego ^^ :enjoy:

Edytowano przez Obremon
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- BronySWAG idealnie prowadził swoją przemowę o archiwizacji muzyki fandomowej. Nawet nie wiedziałem, że można tak wciągnąć człowieka gadając o jednym kanale na YT i jego założeniach ( oraz o blogu :P). Dodatkowo należy mu się szacunek- jego stan zdrowia nie był najlepszy i ciesze się, że w ogóle się pojawił na meecie. Powodzenia i życzę Ci jak najlepiej w Twoich projektach!

BronySWAG- podziwiam Cię kolo. Lepiej się nie dało poprowadzić prelekcji, będąc jednocześnie chorym, uwierz!

Dzięki ziom. To chyba znaczy, że muszę częściej prowadzić coś z anginą :v 

Meet był bardzo udany, sporo osób się pojawiło, prelekcje były ciekawe, całego meeta przesiedziałem w jednej sali wychodząc tylko do WC albo pogadać z kimś. Tradycyjnie Redziak zamówił pizzę z kucem na pudełku, poznałem też kilka nowych osób, nawet moja prelka została dobrze przyjęta. Szkoda tylko, że miałem anginę,bo była trochę upierdliwa, ale na szczęście byłem na antybiotykach większość meeta i miałem spory zapas Strepsilsów, więc jakoś dałem radę mówić. Chwała orgom za mikrofon! Bez niego bym nie dał rady. Miejsce również było bardzo fajne, błędów nie udało się uniknąć ale nie były one rażące. Jedynie szukano dla mnie laptopa na prelekcję dobre kilkanaście minut i miałem plakietkę uczestnika, a nie prelegenta, ale za to dostałem prowiant, więc wybaczam :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OGÓLNE WRAŻENIA

  Spotkanie mi się podobało. Było sporo atrakcji, ale też jakieś dwie godziny, kiedy akurat nie było nic mnie interesującego na "czas wolny". Porozmawiałem sobie z kilkoma osobami. Udało mi się też zagrać w Parasprite Panic i choć jak zwykle przegraliśmy, to partię uważam za udaną. Prawie nie było kolejek przy akredytacji, bo było mało ludzi. Może to i lepiej, bo mieliśmy do dyspozycji tylko korytarz, jedną dużą salę i dwie małe. Najbardziej nieudaną częścią spotkania były kaprysy Windowsa 10, bo ktoś wpadł na pomysł, żeby "zrobić upgrada" na głównym laptopie konwentu na dwa dni przed imprezą. To zupełnie jak nasi admini, którzy ostatnio zepsuli nam forum tylko dlatego, że wyszła nowsza wersja czegoś tam.

  Niewykluczone, że w przyszłości będę chciał zorganizować co najmniej jedną z atrakcji "MLP Tabletop RPG" lub "Nauka i wolne granie w Parasprite Panic", ale to jeszcze nic pewnego. http://paraspritecharmer.deviantart.com/

Mam tylko dwie uwagi organizacyjne:
* Najważniejszym punktem identyfikatora powinien być nick. Nie tło, logo i nazwa imprezy, ale nick, dużymi i wyraźnymi literami, żeby ci prawie ślepi z nas mogli łatwo przeczytać z kim rozmawiają, nawet z dwóch metrów.
* Na obrazki z akucji przydałyby się koszulki A4 albo szare teczki wiązane, żeby ludziom się nie zniszczyły w transporcie.

ATRAKCJE

  Opisuję tylko te, na których byłem.
 
Kucyki i proporcje Zajęcia z Layfien dla zupełnie początkujących, gdzie rysowaliśmy kucyki na papierze w kratkę. Najważniejsza informacja, to że kucyk ma wysokość mniej więcej jak trzy głowy, to znaczy że tułów wraz z szyją i nogi są mniej więcej wysokości głowy, oraz że długość kucyka to dwie głowy. Są jeszcze jakieś kółka w środku, które odpowiednio obrysowane i połączone dają wynik podobny do tego z serialu. Podobało mi się; nadal nie umiem rysować, ale efekty moich ćwiczeń są przynajmniej trochę podobne do MLP. Layfien pokazała nam swój zeszyt z ćwiczeniami, gdzie są setki częściowo narysowanych kucyków w róznych pozycjach.

  Layfien poleca podręcznik "Profesjonalny kurs rysowania". Jest do sciągnięcia za darmo z netu i ma 6MB. Dostępne np. tutaj: http://5fantastic.pl/klubowicze-66544-2876206_profesionalny-kurs-rysowania-pdf

Kółko wzajemnych rozmów Nie byłem na tym, nie zostało odpowiednio oznaczone i korytarz to kiepskie miejsce na rozmowę, ale Imka powiedziała mi, że to była terapia grupowa i że chodzi w niej o to, żeby ludzie widząc problemy innych uznali własne problemy za mniej drastyczne i przez to było im lepiej.

Pokaz rysowania na ekranie Zajrzałem tam tylko na chwilę, ale chyba jedna z dziewczyn rysowała coś na tablecie, a reszta patrzyła na projektor.

Galacon oczami fana Była masa zdjęć i dużo informacji o Galakonie, w tym różne rady dla tych, którzy chcą jechać (np. żeby spanie załatwiać ponad pół roku wczesniej, albo żeby nie jeść w Maku, bo za tą samą cenę są restauracje). Na MLK Adon generalnie narzekał na Galakon, że drogo, mało atrakcji poza prezentacjami gości i że celem konwentu jest sprzedaż przypinek i innych rzeczy. Po tej prezentacji się z nim nie zgadzam i rozmach imprezy zrobił na mnie wrażenie. Ceny niestety też. Podobała mi się ta neonowa śpiewająca Pinkie Pie, ale nie mogę tego znaleźć na youtubie.

Pogadanka o Anthro Było o różnych rodzajach Antro, stylach rysowania kopyt, ludzkich proporcjach i tak dalej, oraz ćwiczenie dla nas.
types_rarity_by_shepherd0821-d648687.jpg
Zabrakło mi trochę takiego obrazka na tych warsztatach. (to był dowcip)
thumb.png

  Layfien poleca książkę "Draw Furries: How to Create Anthropomorphic and Fantasy Animals". Nie jest dostępna za darmo.

Konkurs rysunkowy fuzje Należało narysować połączenie dwóch postaci z MLP i były za to nagrody.

Pegazy wojownicy, białe jednorożce, odwołania do historii kultury Jak dla mnie główny punkt imprezy. Prowadził to Spidi, który zna się na archeologii. Opowiadał o podobieństwach pomiędzy Światem MLP a dawnymi wierzeniami. Np. mamy podział na kasty: chłopi (ziemniaki), wojownicy (pegazy) i władcy/rzemieślnicy/artyści/kapłani/kupcy (jednorożce). Disord bardziej pasuje do roli psotnika, niż niszczyciela (a w pogaństwie Chaos był siłą niszczącą, jak Tirek, ale było też zazwyczaj jakieś wichrycielskie bóstwo, jak Loki). Było sporo innych odkrywczych i kontrowersyjnych tez. Niestety ciągle ktoś Spidiemu przeszkadzał swoimi uwagami.

Aukcja Cahryratywna Większość rzeczy wykupił jeden człowiek i czasami przebijał sam siebie. Dochód dla fundacji zajmującej się hipoterapią to ponad 700 PLN.

PO IMPREZIE

Kiedy zkończył się konwent, ludzie rozeszli się grupami. Ja poszedłem za największą, gdzie byli organizatorzy i Vlotch zaprowadził nas do pizzerii Biesiadowo przy wyjściu ze stacji metra Młociny. Siedzieliśmy tam do 22 i zjedliśmy kilka największych pizz. Moja grupa była tak trochę na doczepkę i siedzieliśmy w pięć osób przy osobnym stoliku, a orgowie byli przy większym. Nie wsłuchiwałem się dokładnie, ale ich rozmowa brzmiała dosyć konkretnie i należy spodziewać się kolejnych międzymiastowych konwentów. Po podziale pizzy na pięć osób, każdy wziął po kawałku, pozostałe trzy kawałki przecieliśmy na pół, a ostatnią połówkę zjedli najgłodniejsi. Wyszło po około 8 PLN na osobę za sycący posiłek.

W pizerri rozmawialiśmy z Imką, organizatorką kącika rozmów w korytarzu Zebry. Dziewczyna jest zaradna i ma dojrzałe podejście do życia. Jestem pod wrażeniem.

Po kolacji znowu podzieliliśmy się na mniejsze grupy. Ja poszedłem z Layfien i RedTravelerem. Layfien jechała busem do Krakowa z dworca przy metrze Marymont i prosiła, żeby nie zostawiać jej tam samej, więc około godziny spędziliśmy na rozmowie. Nie studiuje sztuki, ale informatykę, a rysowanie to dla niej hobby. Uwielbia organizować te swoje warsztaty artystyczne i cieszy się, kiedy ludziom się to podoba. Ma dużą i "pancerną" walizkę, żeby wozić te wszytkie kredki, papier i inne akcesoria. Jest z okolic Krakowa.

Po pożegnaniu z Layfien, pojechałem do siebie z RedTravelerem, napoiłem go i przez pół godziny rozmawialiśmy i oglądaliśmy zdjęcia z MLK. http://mlppolska.pl/topic/13130-mlk-2015/?do=findComment&comment=710916 Rozmawialiśmy też trochę o naszych innych zaiteresowaniach, w tym o ekonomii i poleciłem mu książkę "Bachelor Pad Economics".

ZDJĘCIA

Tym razem zrobiłem ich raczej mało i sporą część wyrzuciłem, a większość pozostałych "doświetliłem" w GIMPie.
https://drive.google.com/folderview?id=0B5oOG6GC8_0RVFgzOHd6NGhsTmc&usp=sharing

 

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

* Na obrazki z akucji przydałyby się koszulki A4 albo szare teczki wiązane, żeby ludziom się nie zniszczyły w transporcie.

W sumie uważam, że jak ktoś ma plany na kupowanie artów/branie udziału w aukcjach, powinien sam sobie przygotować zabezpieczenie na posiadane przedmioty. Nie mówię, że twoja propozycja jest zła, bo nie jest ale polecam każdemu wziąc teczke, ewentualnie dwie na każdego ponymeeta. Ja takowe posiadałem i bardzo się przydały.

Aukcja Cahryratywna Większość rzeczy wykupił jeden człowiek i czasami przebijał sam siebie. 

To nie było tak, że przebijałem sam siebie xD Po prostu na początku źle usłyszałem i myślałem, że ktoś podbił cenę. Ale w sumie co żałować skoro pieniądze poszły na dobry cel?

 

ZDJĘCIA

Tym razem zrobiłem ich raczej mało i sporą część wyrzuciłem, a większość pozostałych "doświetliłem" w GIMPie.
https://drive.google.com/folderview?id=0B5oOG6GC8_0RVFgzOHd6NGhsTmc&usp=sharing

+ za zdjęcia. Dziękuje bardzo ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choice, zaszalałeś :PP

 

Wielkie dzięki za tego meeta, było naprawdę przeprzyjemnie. W grupie mniejszych meetów zorganizowanych było to chyba jedno z lepszych wydarzeń, na których gościłem. Dobra organizacja.
Dziękuję też swojej publiczności na prelekcji. Mogę sobie zawsze życzyć takich tłumów słuchających z taką uwagą i zadającą pytania.
I też dziękuję za gościnę moim wszystkim gospodarzom! Do zobaczenia na Twilightmeetcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy uczestnikom za tak liczne przybycie, ochronie za pilnowanie bezpieczeństwa, CMC za ogarnięcie sprzętu, helperom za to że byli pomocni oraz D'n'A za pomoc w zorganizowaniu Warszawsko Krakowskiego Ponymeeta Integracyjnego (WKPI).

Pozdrawiamy i mamy nadzieje, że podobał wam się ponymeet :)

A teraz pewnie zapytacie jak wygląda to w liczbach?
725 - tyle zebrano złotych na aukcji charytatywnej dla http://www.hipoterapia.org/ (potwierdzenie przelewu wstawimy, jak tylko on dojdzie)
91 - tyle osób przybyło na ponymeet
27 - tyle przygotowano godzin atrakcji na ponymeet
3 - tyle było sal (i 2 korytarze)
3 - tyle było flag na WKPI

Organizowaliśmy ponymeet razem z D'n'A: https://www.facebook.com/DrakonisAilish?fref=ts
Pomoc techniczną zapewniało CMC: https://www.facebook.com/pages/C-M-C/567052120090034?fref=ts

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...