Skocz do zawartości

Koszulki , Figurki z My little Pony


Mizaw

Recommended Posts

Tak więc zachciało mi się w końcu zakupić jakąś koszulkę.

I moje pytanie brzmi czy macie pojęcie gdzie można takie zakupić?

Tak samo chętnie kupiłbym jakąś figurkę.   Ale nie za 10-40zł jakiś badziew

tylko taką porządnie wykonaną. Najlepiej z jej -----> :yay:

 

Jestem wdzięczny za wszelkie odpowiedzi :)

Edytowano przez Mizaw
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj w necie jakiegoś fajnego wzoru, daj go do obróbki, a później do odpowiedniego sklepu, który się specjalizuje w nadrukach na koszulki, kubki czy inne takie rzeczy. Suchy może ci zrobić koszulkę z nadrukiem, jak do niego napiszesz - [email protected]. Nie wiem tylko czy robi nadruki na kolorowych koszulkach - wszystkie zamówienia np. na MLK robił na białych. O ile się nie mylę koszulka u niego kosztowała 20 zł + doliczyć dodatkowe koszta przesyłki. Albo poszukaj w Łodzi odpowiedniego sklepu. 

Jeśli chodzi o figurkę - nic z przedziału cenowego 10 - 40 powiadasz? Jak chcesz to adamar44 ci zrobi pluszaka (za 60 - 70 zł, zrobiłby ci takiego leżącego, albo dołóż do 100zł to będziesz miał stojącego), chociaż nie wiem czy pluszak by cię zadowolił. Chociaż z tym byłby problem, gdyż musiałbyś czekać BARDZO długo, bo ma pełną listę zamówień.  

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o figurkę - nic z przedziału cenowego 10 - 40 powiadasz? Jak chcesz to adamar44 ci zrobi pluszaka (za 60 - 70 zł, zrobiłby ci takiego leżącego, albo dołóż do 100zł to będziesz miał stojącego), chociaż nie wiem czy pluszak by cię zadowolił. Chociaż z tym byłby problem, gdyż musiałbyś czekać BARDZO długo, bo ma pełną listę zamówień.  

Bardziej myślę o figurce co będzie stała na półce. ( A się zrymowało !! :yay:)

Edytowano przez Mizaw
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo poszukaj w Łodzi odpowiedniego sklepu. 

W łodzi polecam Ksero-tęcze na Żeromskiego. Ja z niego korzystałem przy produkcji koszulek, najlepiej opłaca się robić większą ilość. Ostatecznie droższy sklepik jest w Mano - pod schodami przy Leroy Merlin

Co do figurek to ebay albo sklepy chińskie z darmową przesyłką za granice :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...