Skocz do zawartości

Prace Yuzuki


Yuzuki

Recommended Posts

Dziękuję ^^

Kolejna pracka! Miałam ochotę wykorzystać w jakimś obrazku jeden z moich nowych metalicznych markerów i padło na Lunę :TWcU3:

Co mogę powiedzieć o tej pracy to to, że nie podoba mi się tło. Po prostu nie umiem kolorować markerami tak, by nie było widać śladów... muszę kumpele wypytać o jej technikę xP

I gwiazdki na grzywie zrobiłam w photoshopie, bo nie umiałam znaleźć mojej białej kredki :flutterblush:

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praca jest piękna. Może i tło mogło by być lepsze, ale aż tak całości nie przeszkadza. Sama Luna wyszła świetnie. Mam nadzieję że markery będą często wykorzystywane w pracach, bo efekt jaki one tworzą daje wiele możliwości. A co do gwiazdek to nikt nie karci że dorobione w photoshopie (No chyba że jednak komuś to się nie podoba, ale wątpie). Podsumowując, ten rysunek to kawał dobrej roboty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Dziękuję ^^

Kolejna pracka! Miałam ochotę wykorzystać w jakimś obrazku jeden z moich nowych metalicznych markerów i padło na Lunę :TWcU3:

Co mogę powiedzieć o tej pracy to to, że nie podoba mi się tło. Po prostu nie umiem kolorować markerami tak, by nie było widać śladów... muszę kumpele wypytać o jej technikę xP

I gwiazdki na grzywie zrobiłam w photoshopie, bo nie umiałam znaleźć mojej białej kredki :flutterblush:

the_dream__s_guardian_by_yuzukimadoko-d5of08b.jpg

Musiałam kiedyś pomalować 50 obrazków markerami i flamastrami więc mam na to świetną technikę. Aby nie robiły się ślady trzeba bardzo szybko kolorować i się nie zatrzymywać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...