Skocz do zawartości

Prace Yuzuki


Yuzuki

Recommended Posts

Witam! jestem nowa na tym forum :). Zarejestrowałam się tu z polecenia jednej z pegasis, która poznałam na ostatnim Brony meetcie w Katowicach :). Twierdziła, że mogę tu pochwalić się swymi pracami. No cóż, zobaczymy co z tego wyjdzie.

Niektóre z poniższych prac możecie kojarzyć z mojej galerii DeviantArt ( http://yuzukimadoko.deviantart.com ), albo z bloga MylittleBrony.

Zapraszam do oglądania :) (do obejrzenia w wygodniejszej wersji, zapraszam na moją galerię na DeviantArt).

Segregowane od najnowszych do najstarszych.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Długo nie zaglądałam, wybaczcie ^^" ale mam dwie nowe prace. Zaczęłam trochę bazgrać na moim Bambusie (wacom bamboo) i na razie idzie mi średnio, ciężko się przyzwyczaić, ale z czasem mam nadzieję, że opanuję go równie dobrze co ołówek :fluttershy5:

To lineart mojego OC gryfa :D

Dołączona grafika

A to pierwszy Fan Art z sezonu 3 zainspirowany piosenką Twilight i cytatem znanej niektórym postaci z gry World of Warcraft ^^. Na tej pracy widać, że ciężko mi idzie z tabletem xP

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super rysunki ' date='masz talent ;D Ocenisz moje ?:*[/quote']

Już oceniłam :)

A dziś mój lineart treningowy, żeby opanować piórko tabletu. Pod piórko padła Luna i ja jako kucyk :3 (dopiero po załadowaniu obrazka zauważyłam, że Luna ma za małe kopytko... kiedyś to poprawie, albo przynajmniej na przyszłość będę uważać x3).

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Hah,ostatnia praca bardzo ale to bardzo fajna.Pewnie się powtórzę ale serio masz spory talent,ogólnie to jak tak paczę to prawie każdy rysuje lepiej ode mnie xD.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...