Jump to content

Oceń tło użytkownika


Guest Ziemowit
 Share

Recommended Posts

Guest Ziemowit

Zabawa jest prosta (jak każda moja). Wchodzimy na profil osoby wyżej i oceniamy jej tło na profilu.

 

UWAGA: W zabawie udział biorą osoby te, które posiadają TŁO. W razie niestosowania się do tej zasady będę zgłaszać użytkowników do moderacji i wykluczę ich z zabawy (chodzi mi nawet o to jak ustawią tło.

 

Zaczynajcie ode mnie

Link to comment
Share on other sites

Zdjęcie nie jest w moim stylu, uważam je za nudne i mało ciekawe, ale to kwestia gustu, bo nie mogę ukrywać, że pasuje do twojego avka i wygląda całkiem dobrze. Nie razi w oczy, jest delikatne i tematyczne. W zasadzie nawet ładniejsze niż avatar, który się rozpikselował. 

Link to comment
Share on other sites

Bardzo klimatyczne, mroczne, ładny księżyceł, tylko zamiast tego kota lepszy byłby wampir :D Generalnie lubię noc, więc mi tam się podoba.

 

EDIT: Prostując kolegę niżej: kurtka nie jest skórzana :)

Edited by Foley
Link to comment
Share on other sites

Tło podobne do jednej z sygnaturek. Prezentuje pustynie, więc zakładam, że to ponifikacja konfliktu w Afryce podczas IIWŚ, a Lyra i Bon Bon to zapewne Brytole. Chociaż Lyra trzyma model AK, więc równie dobrze może to być radziecka misja w Afganistanie. Zresztą nieważne, tło takie sobie. Mnie zbytnio nie zachwyca.

 

EDIT:

@Mizaw Umineko - The Seven Stakes of Purgatory

Edited by Furape Gari
Link to comment
Share on other sites

Nawet nie wiem z czego to jest. Próbowałem poszukać w internecie skąd mogą pochodzić te postacie ale nic nie mogłem znaleźć. Widzę tylko ,że jest to jakaś manga lub anime. Samo tło wygląda średnio. Nie podoba mi się głównie przez białe tło i te trzy dziewczyny które płaczą lub są bliskie płaczu. Gdyby ich nie było a tło dać jakieś inne to było by spoko.

Link to comment
Share on other sites

Tło ma klimat fantasy, nie zdziwiłbym się gdyby FS miała elfie uszy:fluttershy5:. Bardzo podoba mi się ten kojący zestaw kolorów(aż miło patrzeć). Kompozycja mogłaby być lepsza, ale trzyma poziom. Jedyne co mi nie pasuje w całej tej układance zwanej sztuką to jej włosy, a dokładniej sposób w jaki się układają. 8.5/10 czyli ponadprzeciętne/pod-doskanałe.

Link to comment
Share on other sites

Jak tak patrzę to wszystko poza Luną przypomina mi efekty specjalne Disneya(w serialach). Trochę kicz, ale luna jest w ładnej pozie i jak skupi się na niej to można poczuć ten smutek i zamyślenie ledwo ulatniające się z obrazka.

Link to comment
Share on other sites

Wygląda jakby coś zostało mocno przycięte i źle wykadrowane. Z tego co widzę jest tam słonecznik i chyba kawałek kaktusa, czyli taka wiosenna kompozycja.(trochę nie w porę ale spoks) Powiedzmy 7/10 :v

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...