Skocz do zawartości

Oceń tło użytkownika


Gość Ziemowit

Recommended Posts

Gość Ziemowit

Zabawa jest prosta (jak każda moja). Wchodzimy na profil osoby wyżej i oceniamy jej tło na profilu.

 

UWAGA: W zabawie udział biorą osoby te, które posiadają TŁO. W razie niestosowania się do tej zasady będę zgłaszać użytkowników do moderacji i wykluczę ich z zabawy (chodzi mi nawet o to jak ustawią tło.

 

Zaczynajcie ode mnie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie nie jest w moim stylu, uważam je za nudne i mało ciekawe, ale to kwestia gustu, bo nie mogę ukrywać, że pasuje do twojego avka i wygląda całkiem dobrze. Nie razi w oczy, jest delikatne i tematyczne. W zasadzie nawet ładniejsze niż avatar, który się rozpikselował. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo klimatyczne, mroczne, ładny księżyceł, tylko zamiast tego kota lepszy byłby wampir :D Generalnie lubię noc, więc mi tam się podoba.

 

EDIT: Prostując kolegę niżej: kurtka nie jest skórzana :)

Edytowano przez Foley
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tło podobne do jednej z sygnaturek. Prezentuje pustynie, więc zakładam, że to ponifikacja konfliktu w Afryce podczas IIWŚ, a Lyra i Bon Bon to zapewne Brytole. Chociaż Lyra trzyma model AK, więc równie dobrze może to być radziecka misja w Afganistanie. Zresztą nieważne, tło takie sobie. Mnie zbytnio nie zachwyca.

 

EDIT:

@Mizaw Umineko - The Seven Stakes of Purgatory

Edytowano przez Furape Gari
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiem z czego to jest. Próbowałem poszukać w internecie skąd mogą pochodzić te postacie ale nic nie mogłem znaleźć. Widzę tylko ,że jest to jakaś manga lub anime. Samo tło wygląda średnio. Nie podoba mi się głównie przez białe tło i te trzy dziewczyny które płaczą lub są bliskie płaczu. Gdyby ich nie było a tło dać jakieś inne to było by spoko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tło ma klimat fantasy, nie zdziwiłbym się gdyby FS miała elfie uszy:fluttershy5:. Bardzo podoba mi się ten kojący zestaw kolorów(aż miło patrzeć). Kompozycja mogłaby być lepsza, ale trzyma poziom. Jedyne co mi nie pasuje w całej tej układance zwanej sztuką to jej włosy, a dokładniej sposób w jaki się układają. 8.5/10 czyli ponadprzeciętne/pod-doskanałe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...