Skocz do zawartości

Pierdnięcie [Oneshoot][Poetry][Random (chyba)]


Sun

Recommended Posts

Napisałem ten utwór wierszowany (bo fanfik to raczej nie jest) na telefonie, wracając z warszawy. Długo jednak wahałem się czy to opublikować, ale ktoś mnie namówił. Zatem publikuję.

https://docs.google.com/document/d/1vhdbLX7-YncY8_dGbKrUAEicy_uCy-vswY1ZVhjqUpU/edit

UWAGA. Utwór zawiera treści powszechnie uznawane za obsceniczne i chamskie, oraz może wywoływać niekontrolowane wybuchy śmiechu, lub też chęć pobicia autora klawiaturą. Przed lekturą zapoznaj się z ostrzeżeniami, albo skonsultuj z psychologiem lub psychiatrą gdyż każdy fanfik niewłaściwie interpretowany może zagrażać twojemu zdrowiu psychicznemu. 

Autor nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie szkody powstałe w wyniku poprawnego lub niepoprawnego stosowania .

Niepuszczone piardy idą do głowy i stąd biorą się posrane pomysły

  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszechświecie... Dlaczego?

Sun masz ewidentnie za dużo czasu że to piszesz(a ja mam go za dużo żeby czytać).

Ale do rzeczy- utwór ten cechuje się całkiem ładnymi rymami przedstawiającymi całkiem nieładną treść co jest...ciekawe? O humorze się nie będe rozpisywał- to rzecz subiektywna, rozumiem że do niektórych humor toaletowy może przemawiać.

"Koniował" mnie rozbawił.

Uznajmy że fanfik napisany zacnie, co do treści jest ona wysoce dyskusyjna.

PS.Jej. Rozbudowany, uzbrojony w wymyślne słowa post dotyczący historii o... Eh. Oficjalnie- mam za dużo czasu 

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh... dobrze że nie takie rzeczy się czytało. Ja nie wiem, mnie tam to śmieszy, fajna odskocznia od bardziej wysublimowanego humoru. Rymy całkiem przyjemne, a całość zakręcona jak słoik po dżemie i operująca... niezbyt "przyjemnym" tematem, tak czy srak jest dobrze... Ocena: Jedna bramreja na jedną wściekłą surykatkę.  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie czytałam czegoś z takim polotem i finezją! Piękne rymy, tematyka bardzo nam bliska i nawet ma to jakiś morał!

Natomiast po przeczytaniu tejże o to liryki oraz dopisku autora schowanego w spoiler...zaczynam mieć podejrzenia czy aby autor nie przedstawił nam lekkiej interpretacji swoich uczuć po dłuższym wstrzymywaniu się przed rzeczą naturalną choć powszechnie niezbyt lubianą :fluttershy3:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno- ciocia Wikipedia wprost informuję że to oto to jest bajką

"Bajka – krótki utwór literacki zawierający morał (pouczenie), często jest wierszowany, czasem żartobliwy. Morał może znajdować się na początku lub na końcu utworu albo wynikać z jego treści. Bohaterami bajek mogą być ludzie, a także zwierzęta"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie. Napisałem bajkę nawet o tym nie wiedząc. Oby tylko jakiś polityk nie wpadł na pomysł by to sprzedawać jako bajkę dla dzieci.

Dopisz jeszcze bajkę o bekaniu, kupie i sikaniu i złóż całość w malutki tomik po czym zacznij sprzedawać jako bajki edukacyjne :crazytwi:

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopisz jeszcze bajkę o bekaniu, kupie i sikaniu i złóż całość w malutki tomik po czym zacznij sprzedawać jako bajki edukacyjne :crazytwi:

Podoba mi się ten pomysł:pbtt:. Wprawę w wydawaniu już mam, więc może rzeczywiście trzeba się za to zabrać. Najwyżej zostanę politykiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

What is this I don't even... D*py nie urywa (hehe), ale do pośmiania się dobre. Takie krótkie "American Pie" wśród fanfików.

Generalnie czytałem już wiele porąbanych rzeczy na tym forum, ale ten wierszyk po prostu wbił się na piedestał i strącił wszystkich po drodze. Dawno nie czułem się tak rozdarty między "niczego nie żałuję", a "co ja tu kosztela robię".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast poezję pisać, pomyśl nad używaniem przecinków. Bajka byłaby całkiem niezła, gdybyś ją dopracował - utrzymywał identyczne tempo oraz zachował narzucony na początku rytm. Czytelnik zbyt często potyka się o zbyt długie zwrotki albo niedopracowane rymy.

 

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 years later...

Witam!

 

Doprawdy, czasem trafiają mi się fanfiki, przy których nie mam pojęcia co powiedzieć. To jedno z nich.

 

Technicznie jest dobrze. Co ciekawe, występują tu bardzo dobre, rytmiczne rymy.

 

Fabuła… ugh… No jest to prymitywny humor, nie każdemu to będzie pasować. Ja się nawet ze dwa razy zaśmiałem, ale to raczej z tego. W każdym razie, jest o ogierze, który ma problemy z niepowstrzymaną czynnością, polegającą na wydalaniu, przez narząd do tego przystosowany, gazów trawiennych w słyszalny i wyczuwalny sposób. No jest to proste jak drut.

 

Podoba mi się pewien kontekst pomiędzy dość dopracowaną stroną techniczną, a niewysublimowanym humorem. Jeśli ktoś to lubi, to polecam. Taki odmóżdżacz na szybko. Wystarczy polać wodą.

 

Pozdrawiam!

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...