Skocz do zawartości

Przygody Pinkameny [grimdark/horror]


EmoTacoZ

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 106
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Nie mam pojęcia. Ładnie zacząłeś, mogłeś zrobić polskie cupcakes. Albo chociaż go po prostu zabić. Bawić się strachem innych osób, to jest to. (jest literówka, 'rainbo dash') A nie pasowałoby bardziej słowo szlochanie?

Szlochanie to takie oczywiste, ten kucyk jęczał z bólu, wręcz ryczał :) No, jakieś pomysły, co pinkamena mu zrobiła ? :P A i nie chciałem zabijac, bo pinkamena nie lubi takich szybkich śmierci, bez zabawy :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie. Ale mogłeś to opisać. Chyba, że zrobisz to później ;) No to skoro jęczał z bólu, to oczywiste, że poprzecinała mu ścięgna i pokaleczyła we wszelaki możliwy sposób jak odcinanie kawałków skóry, czy wiercenie nożem w ciele. Albo wycięcie ładnego wzorku na plecach, odcięcie ucha i języka i wydłubanie oka, żeby drugim mógł się patrzeć na twoją twarz i jej miły psychopatyczny wyraz. Samym nożem to za wiele wyrafinowanych (albo chociaż fajnych) rzeczy nie zrobisz. Albo ja nie mam na razie pomysłów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"ŁORNING! Znajdują się tu treści nieodpowiednie dla każdego człowieka! Mogą wywołać poważny i nieodwracalny uraz w waszej psychice! Ponadto: padaczkę, zawał, ból głowy, nudności, chęć odebrania sobie życia. Wchodzicie na własną odpowiedzialność! Nie mówcie, że nie ostrzegaliśmy!" Ostrzeżenie xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukiner jak zwykle proroczy...

Emoś, skarbie... otaguj to odpowiednio, jeśli masz zamiar tworzyć tylko przygody rodem z Cupcakes, a nie poświęcić co drugą na normalną Pinkamenę, znaną z serialu.

Cierpliwie czekam na efekty :P a do przygody się nie przyłączam, bo nie mam tak psychodelicznego umysłu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to są moje myśli sprzed kilku tygodni. I tak ten, no więc. Myślę, że to co sobie wmówiła jest częściowo prawdą. Działała pod wpływem (grzybków) impulsu, czy coś. Niektórzy przyjaciele nie są przyjaciółmi, innych mogła do siebie zrazić, a prawdziwi przyjaciele...jakoś to przeżyją. Chyba.

Jej myśli są prawdziwe, jak mogłoby być inaczej. Gdyby były nieprawdziwe, to by ich nie było. "Nie wiem nawet dlaczego to robię. Cały czas przed oczami mam minę wystraszonego kucyka, to ja go zraniłam, było mi z tym dobrze[...]" To mi pasuje i to bardzo :3

"nikt nie jest ważny, a skoro nikt nie jest ważny, znaczy, że jest bezwartościowy, co oznacza, że nie jest potrzebny na tym świecie i mogę zrobić z nim co będę chciała..." A to jeszcze bardziej :D Czyżby następne miało być krwawe?

Tego jeszcze nawet ja nie wiem :3

Ja wiem. Będzie :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy usłyszała "Pinkie". Może przypomniała sobie, że kiedyś była radosna, miała przyjaciół, nie robiła tego co teraz robi...Jeszcze będzie walczyła z Pinkie, nie wiem. A Pinkamena sobie wmawia, że na prawdę jest taka zła. Nic więcej nie potrafię napisać, ten wpis mnie po prostu zniszczył.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pinkamena... Została zraniona przez kogoś (uczuciowo, dlatego jest jaka jest) i uważa że na świcie nie istnieje coś takiego jak przyjaźń. Przyjaciele to tylko ludzie, którzy czekają na dogodną chwilę aby Cię zranić. Dlatego lepiej jest być samemu. A życie nie jest wartościowe. Ani własne, ani cudze. Dlatego uważa, że dla własnej rozrywki może dręczyć i zabijać inne kucyki. Co w niej drgnęło? Przez chwilę dotarło do Niej, że RD się o nią troszczy i że chce ją zmienić w tą "starą" Pinkie. Ale rana zadana przez świat, szybko wzięła górę i nie przyjmowała dalszych słów RD. Nie chciała. Bała się. Bała się tego, że to co sobie wymyśliła, jest tylko chorą iluzją. Że świat tak naprawdę jest lepszy niż jej się wydaje. Mogłem pisać coś bez sensu :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko określić. Jak mówił Edziu - jest zagubiona. Nie wie, czy Czarne jest Czarne, a Białe Białe. Teraz widzi szarość. Jest w najgorszej sytuacji, bo jest praktycznie.. ślepa. Musi czuć. Widzi wszystko uczuciami. Teraz one dyktują wszystko, a nie jej umysł.

A po słowach Pinkameny... nie wróciłaby. Biegłaby dalej, gdyż wmawia sobie, że ją krzywdzą, a jej się nie krzywdzi. WMAWIA SOBIE.

Biegłaby dalej, mimo, że z innymi myślami.

Czy dobrze zrobiła? Czy powinna wrócić?

...

Czy Fluttershy czuje ból...? Czy ją skrzywdzi? Czy będzie chciała się mścić?

Albo więcej szarości, albo utwierdzi się w przekonaniu, że należy być okrutną, należy karać za jej krzywdę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój wielki komentarz poszedł się chędożyć przez mamę, streszczę to co pamiętam. Gdyby trafiła, mogłaby zabić też Rainbow. Potem wszystko by działo się jak dotąd. Ale mogłaby się opamiętać. Wtedy...najprawdopodobniej zabiłaby się z żalu. Bo zabiła dwie przyjaciółki. R.I.P. Mogłaby jej też pomóc, opamiętać się bez zabijania. Wtedy byłby happy end, czy coś. Więcej nie pamiętam, przepraszam :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Emosiu!

Jak Pinkamena zabije Fluttershy to wiedz, że będę Cię męczyć w koszmarach sennych.

Pozdrawiam, Flutteryay.

Na pytanie nie umiem odpowiedzieć. Nie wiem jak bardzo Pinkamena... Nie wiem jak bardzo Pinkie stała się EMO. Tiak-Emo to najlepsze wytłumaczenie jej osoby. Pinkamena walczyłaby z myślami. Nie wiedziałaby co robić-czy pomóc Fluttershy, czy iść dalej. Jej wewnętrzna Pinkie być może dałaby radę-lecz prawdopodobnie byłoby już za późno.

Nie wiem co rozumiesz przez słowo 'emo' ale chyba nie to co ja, więc jakoś nie podoba mi się twoja wypowiedź xq

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie są 3 opcje: ciemna strona mocy, pinkamena bierze gore i idzie sobie. neutralna strona mocy, sztylet nie trafia w fluttershy lub trafia ale. pinkie sie opamiętała na jakoms chwile i ja podniosła pomogła itp. Jasna(niewiem jak to było) strona mocy Pinkie pie bierze górę(na jakiś czas :D) i idzie pomoc fluttershy(jeśli dostała) ale wystarczy najdrobniejszy wypadek(niewiem coś co może powodować depresje;p) i myk znowu pinkamina ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...