Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Recommended Posts

Druga na świecie, pierwsza na Steamie gra, w której w futbolu zamiast zawodnika poruszasz się samochodem.

I to w cyfrowym świecie.

Jak to w futbolu, kieruje się jedną prostą zasadą: "Strzel gola do bramki przeciwnika".

55e17b2599510_Menu_pocztkowe.thumb.jpg.4

Domyślnie w grze jesteśmy podzieleni na drużyny Blue i Orange.

Z wyjątkiem trybu sezonowego, gdzie barwa drużyny jest zależna od wybranego klanu.

Znajdziemy także tryb treningu, w którym możemy rozegrać, co nam dusza zapragnie by stać się lepszym.

Modyfikowanie.thumb.jpg.11fd5445f25732d3

W garażu dostajemy szeroki wachlarz modyfikacji własnego auta poprzez: markę, wzory, lakier, opony, spaliny, czapkę, czy antenę Twojego auta.

Za każdy wygrany czy przegrany mecz dostajemy jedną losową modyfikację.

Obecnie w grze mamy możliwość rozegrania: 2v2, 3v3, 4v4 na 4 różnych boiskach:

-DFH Stadium

-Urban Central

-Mannfield, (Stormy)

-Beckwith Park, (Stormy), (Midnight)

Wrażenia z gry duże lepsze, kiedy grasz ze znajomymi.

Aktualnie kosztuje 20 euro, ale z biegiem czasu może(ale nie musi) stać się F2P

Ciekawostka:

Zachowanie piłki względem graczy i na boisku jest inspirowane serialem: Galactik Football

###################

Jakie są Wasze opinie na temat tej gry? Czy też ją polecicie? To już zostawiam Wam do przemyślenia. :rd8:

Wszelkim już posiadaczom tego życzę miłej gry.

Edited by Lucas

Fajnie... a może coś więcej? bo na razie to bieda jak za PRL-u w mięsnym. Generalnie tytuł mi znany ale nie urwał  tylnej części ciała. Jedyna powiadasz? śmiem polemizować.

Jedyna obecnie i pierwsza gra w historii świata, w której w futbolu zamiast zawodnika poruszasz się samochodem.

Mad Tracks. Nie był to tam główny tryb, ale gra również oferowała to samo. Tylko, że w nieco bardziej kolorowej grafice i na dwóch boiskach. Plus, była dodawana do Kaczora Donalda, więc można było ją nabyć za 5 złotych :D

Mad Tracks. Nie był to tam główny tryb, ale gra również oferowała to samo. Tylko, że w nieco bardziej kolorowej grafice i na dwóch boiskach. Plus, była dodawana do Kaczora Donalda, więc można było ją nabyć za 5 złotych :D

Poprawione :P

Można coś napisać? Chyba można... także kupiłem sobie wczoraj tą gierkę, powiem szczerze: jest świetna, ale ja w nią nie potrafię grać :( . Jakby ktoś mógł mnie trochę poduczyć to będę wdzęczny (jeśli jeszcze w nią gracie). Proszę o kontakt na steamie: mój nick Szonszczyk (avatar ten sam jak tu).

Ps. Pewnie nikt tego nie przeczyta, ale chyba warto spróbować...

27.11.2015, 15:07:42 MasterOfRainbows napisał:

Można coś napisać? Chyba można... także kupiłem sobie wczoraj tą gierkę, powiem szczerze: jest świetna, ale ja w nią nie potrafię grać :( . Jakby ktoś mógł mnie trochę poduczyć to będę wdzęczny (jeśli jeszcze w nią gracie). Proszę o kontakt na steamie: mój nick Szonszczyk (avatar ten sam jak tu).

Ps. Pewnie nikt tego nie przeczyta, ale chyba warto spróbować...

To się szykuj, bo nauczyciel już pali skrzydlate opony!

(taki sam avatar, nick: Lucas [Skittles] )

Ps. A widzisz, jednak warto było, tylko wpierw zakupię grę, bo wcześniej u kolegi. xd

Odkurzę, ponieważ zamierzam śmiać się z @Lucas :

On 29/11/2015 at 7:10 PM, Lucas said:

To się szykuj, bo nauczyciel już pali skrzydlate opony!

heheheeheheheeheheheheeheheheheheh ... uczeń przerósł miszcza ... już w pierwszym dniu gry  -_-

Spoiler

huehueheuehueheuehueheueuhuehueheuheuehueheuheuhehuehueuehheuheuhehueheueuheuehhuehueheuehueheuehueheueuhuehueheuheuehueheuheuhehuehueuehheuheuhehueheueuheuehhuehueheuehueheuehueheueuhuehueheuheuehueheuheuhehuehueuehheuheuhehueheueuheuehhuehueheuehueheuehueheueuhuehueheuheuehueheuheuhehuehueuehheuheuhehueheueuheuehhuehueheuehueheuehueheueuhuehueheuheuehueheuheuhehuehueuehheuheuhehueheueuheuehhuehueheuehueheuehueheueuhuehueheuheuehueheuheuhehuehueuehheuheuhehueheueuheuehhuehueheuehueheuehueheueuhuehueheuheuehueheuheuhehuehueuehheuheuhehueheueuheuehhuehueheuehueheuehueheueuhuehueheuheuehueheuheuhehuehueuehheuheuhehueheueuheuehhuehueheuehueheuehueheueuhuehueheuheuehueheuheuhehuehueuehheuheuhehueheueuheuehhuehueheuehueheuehueheueuhuehueheuheuehueheuheuhehuehueuehheuheuhehueheueuheuehhuehueheuehueheuehueheueuhuehueheuheuehueheuheuhehuehueuehheuheuhehueheueuheuehhuehueheuehueheuehueheueuhuehueheuheuehueheuheuhehuehueuehheuheuhehueheueuheuehhuehueheuehueheuehueheueuhuehueheuheuehueheuheuhehuehueuehheuheuhehueheueuheuehhuehueheuehueheuehueheueuhuehueheuheuehueheuheuhehuehueuehheuheuhehueheueuheuehhuehueheuehueheuehueheueuhuehueheuheuehueheuheuhehuehueuehheuheuhehueheueuheuehhuehueheuehueheuehueheueuhuehueheuheuehueheuheuhehuehueuehheuheuhehueheueuheuehhuehueheuehueheuehueheueuhuehueheuheuehueheuheuhehuehueuehheuheuhehueheueuheuehhuehueheuehueheuehueheueuhuehueheuheuehueheuheuhehuehueuehheuheuhehueheueuheuehhuehueheuehueheuehueheueuhuehueheuheuehueheuheuhehuehueuehheuheuhehueheueuheuehhuehueheuehueheuehueheueuhuehueheuheuehueheuheuhehuehueuehheuheuhehueheueuheuehhuehueheuehueheuehueheueuhuehueheuheuehueheuheuhehuehueuehheuheuhehueheueuheuehhuehueheuehueheuehueheueuhuehueheuheuehueheuheuhehuehueuehheuheuhehueheueuheuehhuehueheuehueheuehueheueuhuehueheuheuehueheuheuhehuehueuehheuheuhehueheueuheuehhuehueheuehueheuehueheueuhuehueheuheuehueheuheuhehuehueuehheuheuhehueheueuheuehhuehueheuehueheuehueheueuhuehueheuheuehueheuheuhehuehueuehheuheuhehueheueuheuehhuehueheuehueheuehueheueuhuehueheuheuehueheuheuhehuehueuehheuheuhehueheueuheuehhuehueheuehueheuehueheueuhuehueheuheuehueheuheuhehuehueuehheuheuhehueheueuheuehhuehueheuehueheuehueheueuhuehueheuheuehueheuheuhehuehueuehheuheuhehueheueuheuehhuehueheuehueheuehueheueuhuehueheuheuehueheuheuhehuehueuehheuheuhehueheueuheuehhuehueheuehueheuehueheueuhuehueheuheuehueheuheuhehuehueuehheuheuhehueheueuheuehhuehueheuehueheuehueheueuhuehueheuheuehueheuheuhehuehueuehheuheuhehueheueuheuehhuehueheuehueheuehueheueuhuehueheuheuehueheuheuhehuehueuehheuheuhehueheueuheuehhuehueheuehueheuehueheueuhuehueheuheuehueheuheuhehuehueuehheuheuhehueheueuheuehhuehueheuehueheuehueheueuhuehueheuheuehueheuheuhehuehueuehheuheuhehueheueuheuehhuehueheuehueheuehueheueuhuehueheuheuehueheuheuhehuehueuehheuheuhehueheueuheuehhuehueheuehueheuehueheueuhuehueheuheuehueheuheuhehuehueuehheuheuhehueheueuheuehhuehueheuehueheuehueheueuhuehueheuheuehueheuheuhehuehueuehheuheuhehueheueuheuehhuehueheuehueheuehueheueuhuehueheuheuehueheuheuhehuehueuehheuheuhehueheueuheuehhuehueheuehueheuehueheueuhuehueheuheuehueheuheuhehuehueuehheuheuhehueheueuheuehhuehueheuehueheuechujeheueuhuehueheuheuehueheuheuhehuehueuehheuheuhehueheueuheuehhuehueheuehueheuehueheueuhuehueheuheuehueheuheuhehuehueuehheuheuhehueheueuheuehhuehueheuehueheuehueheueuhuehueheuheuehueheuheuhehuehueuehheuheuhehueheueuheuehhuehueheuehueheuehueheueuhuehueheuheuehueheuheuhehuehueuehheuheuhehueheueuheuehhuehueheuehueheuehueheueuhuehueheuheuehueheuheuhehuehueuehheuheuhehueheueuheuehhuehueheuehueheuehueheueuhuehueheuheuehueheuheuhehuehueuehheuheuhehueheueuheuehhuehueheuehueheuehueheueuhuehueheuheuehueheuheuhehuehueuehheuheuhehueheueuheuehhuehueheuehueheuehueheueuhuehueheuheuehueheuheuhehuehueuehheuheuhehueheueuheuehhuehueheuehueheuehueheueuhuehueheuheuehueheuheuhehuehueuehheuheuhehueheueuheuehhuehueheuehueheuehueheueuhuehueheuheuehueheuheuhehuehueuehheuheuhehueheueuheuehhuehueheuehueheuehueheueuhuehueheuheuehueheuheuhehuehueuehheuheuhehueheueuheuehhuehueheuehueheuehueheueuhuehueheuheuehueheuheuhehuehueuehheuheuhehueheueuheuehhuehueheuehueheuehueheueuhuehueheuheuehueheuheuhehuehueuehheuheuhehueheueuheuehhuehueheuehueheuehueheueuhuehueheuheuehueheuheuhehuehueuehheuheuhehueheueuheuehhuehueheuehueheuehueheueuhuehueheuheuehueheuheuhehuehueuehheuheuhehueheueuheuehhuehueheuehueheuehueheueuhuehueheuheuehueheuheuhehuehueuehheuheuhehueheueuheuehhuehueheuehueheuehueheueuhuehueheuheuehueheuheuhehuehueuehheuheuhehueheueuheuehhuehueheuehueheuehueheueuhuehueheuheuehueheuheuhehuehueuehheuheuhehueheueuheuehhuehueheuehueheuehueheueuhuehueheuheuehueheuheuhehuehueuehheuheuhehueheueuheuehhuehueheuehueheuehueheueuhuehueheuheuehueheuheuhehuehueuehheuheuhehueheueuheuehhuehueheuehueheuehueheueuhuehueheuheuehueheuheuhehuehueuehheuheuhehueheueuheueh

Zabawa: znajdź słowo ukryte w tym śmiechu ...

Dobra a teraz do rzeczy, czyli parę pytań:

Czy ktoś jeszcze (poza mną i tym kolesiem co go wcześniej wymieniłem) ma RL kupionego na steamie?

Czy jeśli ma kupionego RL na steamie to może by chciał pograć?

Czy jeśli ktoś nie ma rocketa to chciałby może kupić?

To niech się zgłosi, na odpowiedź będę czekał rok (bo tyle zajmuje ludziom dotarcie do takich postów jak ten), ponieważ pewnie będę w to dalej grał.

Kolejna sprawa, chciałbym zrobić tu trochę offtop i zamieszczać gify albo śmieszne obrazki z rocketa także tego. .. no ... . .. nieważne.

Powoli przygotowuję filmik (na chwilę jest tylko pomysł xD) z śmiesznych bądź też ładnych akcji z rocketa także kiedyś tam może będzie gotowy ...

To tyle ...

Piszczcie i dodawajcie mnie do znajomych:

Steam: Szonszczyk

Pozdrawiem, Miszcz Tencz

Edited by MasterOfRainbows
  • Upvote 1

Odkop.

Kupiłem tą grę jakiś czas temu. Sporo ryzykowałem, ponieważ chciałem grać tylko i wyłącznie off-line z botami. :rd11: Tja, wiem, wiem... To gra on-line, ale do dziś gram w UT2004. Nie chciałem płacić abonamentu PS+ za kijowe serwery Sony. Na szczęście boty dają radę (ba, i to jak). Twórcy mają u mnie ogromnego plusa za darmowe dodatki. Co na dzień dzisiejszy mi się podoba, a co nie:

+ AI - boty spisują się znakomicie: potrafią bronić, strzelać samobóje (ludzie też popełniają głupie błędy) etc. 

+ tryb sezonu

+ mnóstwo gratów do odblokowania

+ fizyka

+ tryb Rumble

+ mega intuicyjne sterowanie ("east to learn, hard to master"). Filmy na YT mogą być świetnymi samouczkami :godpony:

+ brak "perków" i innego badziewia nagradzającego graczy - każdy ma równe szanse. Liczą się umiejętności

+ powtórki - dzięki nim czasami widzę, że nie wbiłem samobója. Piłka przeleciała tuż nad moim autem

+ producenci - darmowe tryby i mapy. Jedyną płatną rzeczą są auta. Kupiłem jedno - maraudera (czy jak mu tam)

+ mutatory - można zmienić wiele rzeczy: grawitację, wielkość piłki etc. 

- mapa NeoTokio

- kibice mogliby być trochę głośniejsi. 

- nie da się włączyć muzyki w trakcie meczu (tym bardziej, że jest świetna)

7 minutes ago, Triste Cordis said:

+ AI - boty spisują się znakomicie: potrafią bronić, strzelać samobóje (ludzie też popełniają głupie błędy) etc. 

Boty w tej grze są na poziomie gracz który przegrał w tą grę około 5-10h także wiesz ...

8 minutes ago, Triste Cordis said:

Nie chciałem płacić abonamentu PS+ za kijowe serwery Sony.

To się kupuje na PC?

8 minutes ago, Triste Cordis said:

+ mega intuicyjne sterowanie ("east to learn, hard to master"). Filmy na YT mogą być świetnymi samouczkami :godpony:

"easy to learn"? Ja dalej nie potrafię 50% tricków w tej grze a mam w niej 300h ...

9 minutes ago, Triste Cordis said:

- mapa NeoTokio

Jak najbardziej popieram.

No i zapraszam na grę online :D Bo z botami to nic w porównaniu z grą ze zwykłymi graczami.

11 minut temu MasterOfRainbows napisał:

Boty w tej grze są na poziomie gracz który przegrał w tą grę około 5-10h także wiesz ...

To się kupuje na PC?

"easy to learn"? Ja dalej nie potrafię 50% tricków w tej grze a mam w niej 300h ...

Jak najbardziej popieram.

No i zapraszam na grę online :D Bo z botami to nic w porównaniu z grą ze zwykłymi graczami.

1. Wiem, wiem. Ale i tak deweloperzy odwalili kawał dobrej roboty. 

2. Na PC, który nie uciągnie tej gry? Jestem konsolowcem. Nie chciałem kupować "gamingowego komputera" :hmpf:

3. Owszem. Podstawy są bardzo łatwe, co innego jakiekolwiek ewolucje. To miałem na myśli. 

4. Fakt... Co prawda to gra multiplatformowa, ale nie wykupię abonamentu. Nie dla tak badziewnych serwerów (Microsoft o to dba, różnica jest gigantyczna). 

Edited by Triste Cordis

11 minut temu Triste Cordis napisał:

2. Na PC, który nie uciągnie tej gry? Jestem konsolowcem. Nie chciałem kupować "gamingowego komputera" :hmpf:

To się sprzedaje konsolę i kupuje PC'ta? :drurrp:

Spoiler

6828087.thumb.png.35fe46bc2a34f7f2df9cad

12 minuty temu Triste Cordis napisał:

4. Fakt... Co prawda to gra multiplatformowa, ale nie wykupię abonamentu. Nie dla tak badziewnych serwerów (Microsoft o to dba, różnica jest gigantyczna). 

Dla rocketa warto ... naprawdę warto. Ja teraz wydałem więcej kasy na klucze do skrzynek niż na samą grę ... (teraz jeden przedmiot mam o wartości około 30 euro ...)