Skocz do zawartości

Projekt Horyzont [NZ] [Sci-Fi] [Crossover] [Adventure] [TCB]


waterpony

Recommended Posts

Cytuj

Już żadnego fika nie wrzucę na mlppolska.pl tylko biuraadaptacyjne.pl bo tu jest za wysoka poprzeczka i zawsze jak czytam komentarze to potem chodzę pół dnia przygnębiony.

Gdybym poddawała się po każdym niepowodzeniu... oh wait.

Smutna prawda o życiu: jeśli będziesz siedział w kółeczkach wzajemnej onanizacji, gdzie się wszyscy tylko klepią, głaszczą i pieją z zachwytu nad byle czym, nie osiągniesz niczego. Krytyka ma cię uczyć, pokazać, czego nie umiesz, nad czym musisz popracować, co nie wyszło. A że na początku zwaliła ci się na łeb kadź z H2SO4? Toć się ciesz, że ludzie cię chcą czytać i krytykować. Lepiej dostać taki prysznic na starcie, niż obudzić się z ręką w nocniku trzy fanfiki wprzód.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4.11.2015, 18:03:26 Ylthin napisał:

Gdybym poddawała się po każdym niepowodzeniu... oh wait.

Smutna prawda o życiu: jeśli będziesz siedział w kółeczkach wzajemnej onanizacji, gdzie się wszyscy tylko klepią, głaszczą i pieją z zachwytu nad byle czym, nie osiągniesz niczego. Krytyka ma cię uczyć, pokazać, czego nie umiesz, nad czym musisz popracować, co nie wyszło. A że na początku zwaliła ci się na łeb kadź z H2SO4? Toć się ciesz, że ludzie cię chcą czytać i krytykować. Lepiej dostać taki prysznic na starcie, niż obudzić się z ręką w nocniku trzy fanfiki wprzód.

Nigdy nie zamierzałem dobrze pisać fików po prostu chciałem napisać kilak bo w mojej głowie powstają ich setki. Ja umiem dobrze rozwiązywać układy równań, mnożyć, dzielić, pierwiastkować, lubię chemię (kwas siarkowy genialne xD) i biologię słowem umysł ścisły więc smykałki do pisania nie mam zbyt dużej. To H2SO4 jest wylewane przez ludzi, którzy znają się na rzeczy sami piszą fiki i są weteranami fandomu co oznacza, że chyba mają rację. Światełko w tunelu stanowi wątek sci-fi, który jest przyzwoity i nikt mi nie powie, że nie. Jakoś mnie nie boli, że mam problemy z interpunkcją gdy obok niej jest opis nowoczesnej technologii choć drętfość dialogów mi przeszkadza ale lepszych nie umiem pisać.

Tak poza tematem to dałem mojej polonistce do przeczytania jak na razie przeczytała ćwierć rozdziałów i sądzi, że "jak na mnie" to polszczyzna mało ucierpiała a tematyka rozwaliła jej łeb choć połowy "paplaniny technologicznej" nie rozumie. Szykuje się 6 z polskiego :soawesome:.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8.11.2015, 20:12:53 Cahan napisał:

Mam wielką ochotę wstawić tu zdjęcie mojego świadectwa maturalnego, serio. Od kiedy bycie ścisłowcem, polegające na lubieniu biologii w gimnazjum zwalnia z umiejętności pisania? 

Ola ma kota.

Kot ma Ole.

Pisać chyba umiem ale bardziej zaawansowane frazy mnie przerastają :P

Choć mogę ci fraszkę napisać:

Siadłem dziś na komputerze

a tu Cahan no nie wierze

wtedy naszła mnie rozkmina

że nie lubi mego fika. (ostatnia linijka jest słaba :/)

Ja nie Mickiewicz ty nie jesteś Einstein ty z maturą ja w gimbazie hm... ciekawe jak głupio tu brzmi ale taka prawda (być może jesteś Einsteinem to wtedy szacun).

Taka mała rada ode mnie nie mierz mnie swoją miarką kunsztu literackiego bo wychodzę możesz dostać zawrotu głowy.

Jeśli masz więcej uwag co do polszczyzny to wyłącz powiadomienia w tym temacie chyba, że interesuje cię coś bardziej z mojej dziedziny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu Seluna napisał:

 

Hmm... gdzieś już to widziałam.

 

Siadłem dziś przy komputerze

A tu Krzysiu - no nie wierzę

Nagle naszła mnie rozkmina

Że nie lubię skur&/&#*!

 

Może ta fraszka jest nawet starsza niż to, nie wiem. Ale pls, nie przywłaszczaj sobie cudzych fraszek.

Nie napisałem, że jest moja po prostu ją przerobiłem i też ją znam z zapytaj beczkę. Pozdro dla beczkowników :)

Tak poza tematem to całkiem fajny fik napisałaś choć mam wątpliwości czy właściwie posklejałem wątki i czego dotyczyło przesłanie.

Edytowano przez waterpony
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...