Skocz do zawartości

Hey hey hello!


Arekeen

Recommended Posts

Welcome!

 

Mimo, iż od dobrego miesiąca wędruję po tym forum, chęć przywitania wypadła dopiero teraz.

Na imię mi Kacper, mam 15 lat, mieszkam na jakimś zadupiu koło Grudziądza. Z fandomem zapoznałem się w roku 2013, lecz rejestrację zrobiłem dopiero nie dawno (bycie duszkiem też się liczy jako bycie częścią fandomu, prawda?). Jestem człekiem otwartym i gadatliwym (przez co konwersacja ze mną nie ma kleju), gustuje w starych grach (Quake, Diablo, Final fantasy, Castlevania i The Punisher never forget), oraz starych serialach/bajkach (taki współczesny "wapniak").

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakich dokładnie starych serialach i bajkach gustujesz?

Nie mam jakichś specjalnych wymagań, oglądam to, co mi się akurat spodoba. Mogę dać za przykład He-mana, Kaczora Dodgersa, Zorro czy też Knight Rider (MacGyver też był dobry). Anime nie oglądam, więc nic z tego nie znam.

Edytowano przez Arekeen
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Ulubiona postać z MLP?

2.Ulubiony antagonista?

3. Ulubiona księżniczka?

4.Piszesz rysujesz?

1. Wszystkie lubię, chociaż przechylam się na stronę Twilight Sparkle (Jest na równi z Discordem)

2. Sombra. Mr. Sombrero jest ciekawą postacią (mimo, iż przybył i wybył w tempie błyskawicznym, przez co wiemy tylko tyle, że był złodupcem kiedyś tyranizującym Crystal Empire).

3. Odwołaj się do punktu pierwszego.

4. Mam w planach napisanie jakiegoś fanficka (trzeba jakoś spróbować, prawda?), rysownik ze mnie marny (chyba że akurat kleksa potrzebujesz).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy odzwierciedla Cię jakaś postać z MLP? Lub z jakąś łączysz się bardziej emocjonalnie?
2. Jakiej muzyki słuchasz? :yay: 

1. Nope, jestem jedyny w swoim rodzaju. (No może trochę Discord.) 

2. Ulubioną muzyką moich uszu jest dzwonek na przerwę. Nie mam specjalnych standardów muzycznych, słucham wszystkiego, co mi się spodoba.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Canterlot Wedding było dobrym pomysłem?
Co sądzisz o ustroju światowym "jeden człowiek = jedno państwo = jedna siekiera"?
Czarne mundury czy białe kaptury?
Z którego kręgu piekła wypełzła Meghan McCarthy?
Czy mięso ma prawo do życia?

Tak, bo czemu nie?

Tych państw byłoby multum... wojna światowa wyglądałaby naprawdę ciekawie.

Czarny mundur, wolę czapki niźli kaptury.

Bodajże trzeciego.

Tu wchodzę na wody filozoficzne. Z normalnego punktu widzenia odcinasz rękę i jej nie posiadasz, nie możesz nią ruszać, Mięso nie pracuje. Lecz po przyjrzeniu się temu bliżej Mięso nadal żyje, komórki w nim zawarte nadal zipią. Oczywiście obumierają, ale żyły. Nic nie trwa wiecznie. Mięso nie żyje. A więc tak, mięso ma prawo do życia, lecz nie wiecznego.

Edytowano przez Arekeen
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stare filmy też lubisz?

Zależy jakie. Nie jestem wielkim fanem filmów i bardziej podobają mi się seriale. W dodatku nie potrafię sięgnąć pamięcią do czasów, kiedy to oglądałem jakiś naprawdę stary film (Kevin Sam W Domu się nie liczy). Teraz jestem bardziej przychylniejszy do filmów, ale jeszcze 7 lat temu wychodziłem z pokoju, gdy rodzice włączali jakikolwiek. (wybredne dziecko ze mnie, wiem :P)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj /):cydr: Napij się będzie się lepiej odpowiadać :)

Pozwolicie że zadamy wam kilka pytanek? Takie standarty FSB dla nowych^^

1.Skoro gustujesz w starych grach to czy grałeś w Painkillera?

2.Lubisz Rosyjską/CCCP i Jugosłowiańską broń?

3.Oglądaleś Wilka i zająca?

4.Czy sądzisz że ludzie w Equestri wygineli przez wojne atomową?

To tyle bawcie się dobrze ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Skoro gustujesz w starych grach to czy grałeś w Painkillera?

2.Lubisz Rosyjską/CCCP i Jugosłowiańską broń?

3.Oglądaleś Wilka i zająca?

4.Czy sądzisz że ludzie w Equestri wygineli przez wojne atomową?

1. Zależy jakiego. Ressurrection, Overdose i Hell & Damnation ograłem, Battle Out Of Hell (tak to było?) nie posiadam.

2. Nie znam się zbytnio na rodzajach broni militarnej.

3. Oglądałem co było w telepudle (nawet Teletubisie zdarzyło mi się wytrzymać), więc zapewne to też. (i teraz mam zanik pamięci... była taka bajka o 2 zającach/królikach, które uczyły się walczyć od pandy... zna to ktoś?)

4. Nie zastanawiałem się nad tym. Być może ludzie wyginęli przez wojnę, ale niekoniecznie atomową? W końcu w universum equestriańskim obecna jest magia. Może magiczną?

1)Ulubiona część Final Fantasy?

2)Ulubiona część Castlevanii?

1) Final Fantasy XIII i XIII-2 

2)Castlevania: Lords of Shadow

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...