Skocz do zawartości

Minuette (Colgate)


Gingerka

Recommended Posts

No a więc tak... Kto to Minuette? Jest to Colgate. Dowiadujemy się o tym w odcinku "Amending Fences" Gdy Twi postanowiła odnowić relacje z starymi przyjaciółkami za czasów szkoły.

W tym odcinku dowiadujemy się wiele więcej rzeczy na temat tego kuca tła. Zazwyczaj zwykły szary kuc występujący pare razy w tle zamienił się w kucyka (nadal tła) z historią. Dowiadujemy się, że nasza bohaterka pochodzi z Canterlot i, że jest uzdolnionym jednorożcem (takim jak kiedyś Twilight) 

Ale przejdźmy do rzeczy. Zauważyłam, że niema ona jeszcze miejsca w tym dziale więc postanowiłam to zmienić ;) Jestem pewna, że na tym forum jest grupka jej fanów :colgate: A wiec chciała bym tu zobaczyć jej "galerie" i dyskusje o niej ;3 Mam nadzieje, że ktoś będzie w tym temacie aktywny :flutterblush: 

 

colgate__1_by_vaderpl-d647pi7.thumb.png.

colgate_by_birthofthepheonix-d50wlyc.thu

 

  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ,że to galeria ale dorzucę parę filmików:

 

 

 

Ogółem to do postaci Colgate ( wolę tą wersję imienia) nie mam nic przeciwko. Lubię ją, bardzo fajny background. W końcu potrzeba dentysty w Ponyville :)

Czyli jesteś jej fanem ;) Zbieram całą grupke fanów ;3 A tak swoją drogą jak byś miał ochotę dowiedzieć się wielu rzeczy na temat Colgate to masz tu odcinek z lektorem :colgate: http://www.dailymotion.com/video/x313865_my-little-pony-sezon-5-odcinek-12-amending-fences-lektor-pl-1080p_tv

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...