Skocz do zawartości

W co gramy...


Bonifacus

Recommended Posts

Siema...chciałbym przedstawić listę moich gier i zapytać się kto chciałby pograć [multi]... -Minecraft -Battlefield 2 -Borderlands -CABAL Online -Counter-Strike (1.6) -Diablo II -Empire Earth -FOnline [fallout online] -Starcraft -Warcraft III -Alien swarm -Blacklight: Retribution -Killing Floor -Spiral Knights [nigdy nie grałem, ale mam :D] -Garry's mod -Team Fortress 2 -No More Room In Hell -Terraria -Heroes of Might and Magic III -Dead Island -Osu! Lista gier, w które gram na singlu: -Fallout 1, 2, 3, New Vegas -Call Of Duty 1, Modern Warfare 3 -The Sims 1, 3 -S.T.A.L.K.E.R. Cień Czarnobyla -Skyrim -Need For Speed: Carbon -Metro 2033 -Left 4 Dead -Project Zomboid -Command&Conquer: Generals -Ultra Star -Guitar Hero 3, 4 -FoFix (mod, który jest jak Guitar Hero) -Torchlight -Heroes 3 Możecie tu także podawać własne listy gier, bo ja nie mam wszystkich, ale inni mogą mieć te akurat przez was wymienione :) Gier posiadam około 50, ale wymieniłem tylko te, w które mogę grać na multi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

to hyba (specjalnie napisałem) teraz ja to jedziemy - assassins brotherhood -heroes1,2,3,4,5 - twierdza krzyżowiec ,2 - word of tanks - Battlefield3 jak se ogarnę bo coś nie czai -margonem przeglądarkowa -team fortres2 -skyrim i to hyba tyle nie zawalam se dysku grami

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak miałbym napisać listę to by miejsca zabrakło :D 1Tb to nie mało... Ale ogólnie gram w: -Legacy of Kain (Fabularny MindFuck :soawesome: ) -TF2 -Terraria -MK -MineCraft -Alien Swarm -AvP -Cs 1.6 (czasem) -Sniper Elite v2 -Diablo 2 -Rollcage Stage 2 -Warcraft 3 (czasem) -Starcraft 2 (czasem) -Fuel -Crysis 1, Warhead, Wars, 2 -Just Cause 2 -Overgrowth -Hover Ace -Kerbal Space Program -Quake

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gram w tak: -Heroes Chronicles -The Sims: Średniowiecze ^^ -Mortal Kombat 9 -Might and Magic: Clash of Heroes -Heroes of Might and Magic III; IV; V baaaardzo sporadycznie Might and Magic: Heroes VI -Twierdza Deluxe -Twierdza 2 -Mount&Blade: Ogniem i Mieczem; Dzikie Pola -Kozacy: Antologia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc ja:

- Seria Hitman: nie będe tutaj już rozpisywał, założyłem osobny wątek na temat Hitmana;

- Splinter Cell: ogólnie kocham skradanki. Co prawda, nie mam w tej chwili na dysku, ale jeżeli chcielibyście pograć ze mną w multi Chaos Theory, albo w coopa (najlepiej obie opcje :D), to piszcie, zainstaluję;

- Seria MGS: to po prostu nie gra, to dzieło. Jest to skradanka z głęboką fabułą, pełną morałów zmuszających do zastanowień nad sensem życia, człowieczeństwem itd. Ogólnie, polecam Wam te serię;

- Battlefield 2. Jedyna gra FPS, w jaką ostatnio gram w sieci. Bonifacus, pisałeś że też grasz, tak? Mam nadzieję, że masz wersję 1.50, inaczej razem nie pogramy...

Oczywiście, mam więcej gier, ale wymieniłem tylko 4 najbardziej ulubione w które gram ostatnimi czasy (właściwie 3 ulubione serie i jedna gra).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie jest to takie oczywiste, chciałem pograć z kilkoma osobami, które nadal są na wersji 1.41. Właściwie, to im się nie dziwię, tam były porządne serwery, ale brakowało rankingowych... Sprawdź, czy nadal możesz grać, jeżeli tak, to napiszę na jakich serwerach siedzę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diablo III (aktualnie robię przerwę bo już się nagrałem :P) StarCraft II Garry's Mod Osu! Phase Shift (klon Guitar Hero) Minecraft I to raczej jedyne gry w jakie grywam od czasu do czasu z przerwami. Wszystkie inne są jednorazowe na zasadzie "pograj i zapomnij".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minecraft TF2 (a ile osób w to nie gra? :D) Portal 2 Portal Skyrim GTA SA MTA WOT Deus Ex: Bunt Ludzkości (ah, piękna gra) Orcs Must Die! Gothic Gothic II: Noc Kruka Gothic III Arcania: Gothic 4 Arcania: Upadek Setariff Metin 2 (czasami) Mount&Blade AC AC2 AC: Brotherhood MW2 I to chyba tyle...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Call of Duty Modern Warfare 2 i 3, Call of Duty World at War (w Nazi Zombie), Battlefield 3, Company of Heroes (+ mod Modern Combat), MGS 4, Sniper Elite V2, GTA 4 + EFLC, Minecraft, Unreal Tournament 3, World of Tanks (jednak coraz rzadziej), Earth 2150 Lost Souls i Earth 2160, Rockband 3 ^^. Edit: Zapomniałem o Warhammer 40k DoW I (II mniej mi się podoba).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehmm nie tak dużo tego... - LoL (oj w to często) - Minecraft (O to się nawet nie pytajcie jak często...) - siostra mi Trine'a (jedynke) zainstalowała, będę grać. I te NIE Multiplayerowe (no Pokemony akurat tak) - Najczęściej gram w pokemony na NDS'ie. (Pokemon Black i Soulsilver moje ulubione aktualnie części) - Dundundundundundundundundun BAT-MAN! Lego *poker face* na Wii...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to wypiszę te gry, w które ostatnio grałem lub nadal gram więc...: - Minecraft (jak prawie każdy w tym temacie) - Skyrim - Warband - orcs must die! 1 i 2 - Saints row the third - splinter cell conviction - Battlefield 3 - league of legends

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie trochę starych tytułów bardziej... -saga Might&Magic (1-6)+oficjalne dodatki -saga D&D(Baldur,ID,NWN) -Warcraft III+dodatki -WoW -Starcraft+Blood war A z tych nowszych to czasem na creativie coś w Mine postawię od tak żeby wyglądało no i w League of Legends czasem polamię (poniżej przeciętnej jetem niestety)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

No to jadziem z koksem -Combat Flight Simulator 3 -Flight Simulator X -Attack on Pearl Harbour -1944 Bitwa w Ardenach -Combat Wings -CW: Bitwa o Anglię -GG World at War -Age of Empires 2 -Hard Truck: Apocalypse -Red Alert 3 (Uprising) -World of Tanks Jak ktoś chce na multi do CFS3 lub FSX to zapraszam do mojego wątku. (Link w sygnie)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną gram w 2 gry :rainderp: Call of Duty: Black Ops Minecraft W Black Opsie cisnę głównie na trybie Znajdź i Zniszcz, a także gram w klanie. W Minecraft gram z kilkudziesięcioma modyfikacjami dodającymi przemysł, a także elementy alchemii, m.in. Industrial Craft, BuildCraft, Red Power, Equivalent Exchange, Forestry itd. Tak to raczej głównie siedzę w necie i słucham muzyki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...