Skocz do zawartości

[Konkurs] Świerszczykowe wierszyki


Imeshovy

Recommended Posts

ElwrKYY.png

Miejmy nadzieję, że Wasza wena twórcza będzie większa, niż na powyższym przykładzie :rainderp:

Witajcie moi drodzy! :cheerilee:

 

Nowy semestr szkolny się rozpoczął, więc pewnie czujecie ogromną presję. Pogoń za jak najlepszymi ocenami, by nie było draki na wywiadówce, kiedy prawda wychodzi na jaw :D . Dlatego z tej okazji chciałbym zaproponować coś przyjemniejszego - tak na początek :rdblink:

 

Myślę, że z nudów tworzyliście jakieś proste rymowanki. Jeśli nie, to też jest dla Was idealna okazja! Przerzućcie swoje emocje na wirtualną kartkę papieru. Pokażcie, jak wyobrażacie sobie początek roku szkolnego... wierszem! Tak, "Rozpoczęcie semestru" to temat minikonkursu literackiego. Mini, ponieważ nie chcę, byście tworzyli coś na miarę "Pana Tadeusza" :D . Jak odpalicie sobie Worda, to jedna strona dokumentu to absolutne max, które wystarczy do stworzenia czegoś, co może zostać wynagrodzone w sposób satysfakcjonujący twórcę ;)

 

Swoje dzieła przesyłajcie mi na priv. Jedyne ograniczenia to:

- Limit - jedna strona dokumentu w Wordzie... powiedzmy, że 500 słów. Nie będę tego rygorystycznie sprawdzać, po prostu nie róbcie poematu, tylko prostą rymowankę :v
- Zakaz umieszczania w wierszach elementów gore i clop,
- Wasza wyobraźnia!

Na pracę czekam do 1 listopada. Najlepsze trzy wiersze zostaną nagrodzone. Liczę na kreatywność :rwink:

Powodzenia!

Edytowano przez Imesh
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...