Skocz do zawartości

Dlaczego wszystkie kucyki są takie same [NZ][Sad] [Violence] [Adventure] [12+]


Recommended Posts

 Rozdział I - https://docs.google.com/document/d/1YJkUyWmdF5gLHKWub5NN5UM4qKeQwdrTi_pCcoCRqUc/edit 

Pierwszy rozdział jest o przebywaniu w szkole głównej bohaterki fanfica, i  początku jej ucieczki.

Rozdział II - https://docs.google.com/document/d/1MwSXDf5p42S3FclSSydW0Q3ATMeAs2SqVboo4azvM9o/edit

Drugi rozdział to poddanie bohaterki pod sąd Celestii i spotkaniu z gwardzistą.

Rozdział III https://docs.google.com/document/d/1mgvTf-6ULu1tISAvrRZja3zXalQr3gLkBlXX28WLlAY/edit

Trzeci rozdział pokazuje początki przyjaźni z strażnikiem, i wplątanie się postaci w wojnę SE vs, NLR.

Rozdział IV https://docs.google.com/document/d/1WDBAFun9eX-1_fEnljDyzgp6AoGzeR5o1yYHlAIR-J4/edit

W czwartym rozdziale dowiadujemy się kim jest tajemnicza klacz, i poznajemy jaki związek ma dotychczasowa historia Starlight z historią życia tej klaczy.

Rozdział V https://docs.google.com/document/d/1Z-xc1T5uyCEg2OZ6H2-RKaNX9THc5VQ5PgDf2coCkn8/edit

Tutaj poznajemy kim jest kłócąca się z Celestią klacz oraz wprowadzony zostaje wątek mordestwa rodziców jednej z ważnych bohaterek serialu.

 

Ach, mój drugi fic :)

Jest to seria o Starlight Glimmer, o dojrzewaniu jej światopoglądu i jej podróży po Equestrii. Pierwsza część jest smutna i trochę w niej przemocy. Występuje też w niej kilka Ocków. Mam nadzieję,że wam się spodoba.

UWAGA!

Szukam kogoś o dosyć dobrym stylu pisania i fantazji, kto mógłby dalej poprowadzić wątek. Po finale, i wprowadzeniu Sunbrusta w serialu nie wiem co dalej pisać. Więc jeśli jest ktoś chętny, niech dokończy a nowe rozdziały wrzuca pod tematem. Od razu dziękuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Na razie przeczytałem 1 część i SPOILERY tak pomysł jest ciekawy jednak brakuje mi jakiejś naturalności np w reakcji rodziców zdaję sobie sprawę że rodzice są różni ale bez przesady ich zachowanie było nienaturalne dalej mamy opuszczenie domu tu też żadnych emocji wyrzucają mnie z domu-spoko idę to nie jest naturalne i to co sprawiło mnie niemal w osłupienie dostaje znaczek i... żadnej reakcji właśnie rozwiązał się jej jeden z największych problemów życiowych i tylko takie ok może być jak przeczytam resztę to dam znać czy jest lepiej

Wysłane z mojego LT26i przy użyciu Tapatalka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.11.2015, 17:49:33 plbronies napisał:

Na razie przeczytałem 1 część i SPOILERY tak pomysł jest ciekawy jednak brakuje mi jakiejś naturalności np w reakcji rodziców zdaję sobie sprawę że rodzice są różni ale bez przesady ich zachowanie było nienaturalne dalej mamy opuszczenie domu tu też żadnych emocji wyrzucają mnie z domu-spoko idę to nie jest naturalne i to co sprawiło mnie niemal w osłupienie dostaje znaczek i... żadnej reakcji właśnie rozwiązał się jej jeden z największych problemów życiowych i tylko takie ok może być jak przeczytam resztę to dam znać czy jest lepiej

 

Wysłane z mojego LT26i przy użyciu Tapatalka

 

 

W późniejszych rozdziałach okaże się czemu reakcja była akurat taka, więc czekaj cierpliwie ^^

Co do znaczka... No wiesz, podczas kradzieży w najważniejszym miejscu w kraju, trudno jest stanąć, zatrzymać się i podziwiać znaczek...

Dziękuję za opinię w każdym razie, zmotywowałeś mnie do dalszego pisania :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście czytam.

Tylko, że nie rozumiem dużej ilości rzeczy i nie wiem nawet, od czego zacząć :P Co ta Starlight wszystkim zrobiła, oprócz tego, że nie była za pan brat z magią (jak dla mnie magia u jednorożców to rzecz a'la kucie i raczej powinno być na odwrót xD) oraz nie miała cutie marka? Bo ja mam wrażenie, że cały świat jest przeciwko niej (a tu się okazuje, że wszystko jest z jej punktu widzenia, o, to by było ciekawe).
Że też nawet rodzice z dnia na dzień wyganiają ją z domu, z byle pretekstu, jak wcześniej miała nawet własny pokój i biurko :O Nie rozumiem tego ni w ząb, szczególnie po odzywkach do córki "jeszcze ją pobili, dobrze jej tak" - to dlaczego wcześniej jej nie wywalili? I od razu myśli o zaprowadzaniu równości... Ja myślę, że po takim czymś byłabym zbyt załamana by od razu wymyślać takie plany i wcielać je w życie. Wiesz, Starlight po bójce wydawała się być raczej emocjonalną osobą.
Jakim cudem otworzyła te drzwi? Nie umiała czarować, a teraz jej się to udało. I jeszcze dostała za to znaczek. Podejrzaaane to, czekam na wyjaśnienia (mam nadzieję, że naprawdę coś masz).
" Wkroczyła do środka wielkiej biblioteki. Chwyciła do swojej torby parę książek o magii i wyszła grzecznie zamykając za sobą wielkie drzwi. Ruszyła szybkim cwałem by jak najszybciej uciec z tamtego miejsca " proszę, zmień "grzecznie", to w żadnym wypadku nie pasuje do włamania.

Mimo wszystko, potem jest lepiej. Serio. Bardzo fajny motyw z powtarzalnością sentencji na końcach. 

Czekam na kontynuację.

A, i ten... TRZECI ROZDZIAŁ WYMAGA PROŚBY O DOSTĘP. Zmień to, bo chętnie bym doczytała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie przeczytałem pierwszy rozdział, i te zaskoczenie na informację iż będzie to powiązane z S05E01/S05E02 :D Czytam dalej :P

 

--------

 

Tak myślałem ,, Skąd ja znam te imię Starlight...? " :P

 

 

Posty zostały scalone. Następnym razem użyj opcji "Edytuj" ~Decaded

Edytowano przez Decaded
Double
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...