Skocz do zawartości

Problem


Szarik181

Recommended Posts

Witam (nie wiedziałem gdzie wstawić taki temat, jeśli to jest złe miejsce to proszę przenieść na odpowiednie miejsce). Do rzeczy. Od ponad dwóch tygodni mam problem z wejściem na niektóre strony internetowe tzn, gdy wchodzę (np na Chrome) na google albo na youtube, to strona ładuje się, a gdy chcę wejść na jakąś inną stronę, to pokazuje mi się napis "Brak odebranych danych" albo ładuje się długo. Chciałem się spytać też czy ktoś z forum miał podobny problem i jak go naprawił.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieje się to na każdej, czy tylko jednej przeglądarce? Jeśli na jednej, sprawdź jej ustawienia (czy przypadkiem nie blokuje poszczególnych stron). Wyłącz dodatki typu "adblock", wyczyść pliki cookies i pamięć tymczasową (nikła szansa, ale spróbować można). Jeśli nic nie pomoże, przeinstaluj ją. Nic nie stracisz, a może się udać.

A na przyszłość, zapraszam tutaj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam, że miałam kiedyś podobny problem. Raz avast blokował mi niektóre strony internetowe (z czasem cały internet), a drugim razem to właśnie Chrome sprawiał, że internet się psuł. Obrazki się pikselowały, niektóre strony nie chciały się wczytywać i tym podobne sprawy. Możesz spróbować skorzystać z innej przeglądarki i sprawdzić czy antywirus ci nie psuje "internetów". 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieje się to na każdej, czy tylko jednej przeglądarce? Jeśli na jednej, sprawdź jej ustawienia (czy przypadkiem nie blokuje poszczególnych stron). Wyłącz dodatki typu "adblock", wyczyść pliki cookies i pamięć tymczasową (nikła szansa, ale spróbować można). Jeśli nic nie pomoże, przeinstaluj ją. Nic nie stracisz, a może się udać.

A na przyszłość, zapraszam tutaj.

Dzieje się to na każdej przeglądarce jakiej używam czyli Firefox i Chrome. czyściłem pliki cookies, ale to na nic. Poza tym dzięki, na przyszłość będę wiedział.

Dodam, że miałam kiedyś podobny problem. Raz avast blokował mi niektóre strony internetowe (z czasem cały internet), a drugim razem to właśnie Chrome sprawiał, że internet się psuł. Obrazki się pikselowały, niektóre strony nie chciały się wczytywać i tym podobne sprawy. Możesz spróbować skorzystać z innej przeglądarki i sprawdzić czy antywirus ci nie psuje "internetów". 

Obrazki sie nie pikselowały, ale wchodziły normalnie.  Mam avasta, ale ten jest wyłączony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mi jeszcze przychodzi do głowy, to blokada adresu/ów na routerze (skoro to jest globalna przypadłość), lub problemy u dostawcy.
Jeśli na routerze nie ma blokady, to zadzwoń do dostawcy internetu. Zaszkodzić nie zaszkodzą, a usterką zainteresować się powinni :dunno:

Chciałbym coś więcej doradzić, ale bez fizycznego dostępu do maszyny jestem bezradny ._.

Edytowano przez Decaded
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to jest problem z DNSami. Spróbuj wejść do konsoli (Start->Uruchom->cmd) i napisać "ping <domena>" np. "ping mlppolska.pl" (dla tych domen co Ci się nie chcą ładować). Powinien się wtedy wyświetlić adres IP (cztery liczby oddzielone kropkami), oraz informacja że udało się odebrać odpowiedź od serwera n razy (to nie jest ważne w tym przypadku). Jeśli będzie informacja, że nie znaleziono domeny to znaczy, że serwer DNS, którego używasz (prawdopodobnie od dostawcy internetu) jest winny problemów z ładowaniem. Wtedy można skonfigurować komputer, żeby używał innego.

Edytowano przez Ravin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...