Skocz do zawartości

Witam ^^


Winter Eclipse

Recommended Posts

Mam na imię...cóż mam długie i trudne imię więc jestem po prostu Wicia :) Albo na innych stronach można też mnie znaleźć pod nickiem Bizonekx33 :pinkie:  Mam 17 lat a w fandomie jestem od 1-2 klasy gimnazjum ^^ Bardzo lubię rysować postacie z mlp ale nie tylko i myślę, że nie wychodzi mi to najgorzej dlatego trochę udzielam się na deviantarcie jak i innych takich stronkach ^^  Uwielbiam czytać ale lubię też gry komputerowe np. Portal :twiface::twiflank:  :3 Czasem też zajmuję się pisaniem ^^ Na meetach jeszcze nie miałam okazji być ale liczę, że to się zmieni w najbliższym czasie ^^  Z muzyki to najbardziej lubię dubstep i z dumą mogę powiedzieć, że w swoim życiu zrobiłam jedną tego typu piosenkę xD Tutaj na forum jestem pod imieniem mojej ocki ^^ Bardzo lubię koty ale niestety w przeciwieństwie do mojej ponysony Winter nie posiadam kota :c Oprócz ponysony mam też furysone która oczywiście jest kotkiem X3 To chyba tyle po krótce i mam szczerą nadzieję, że znajdę tutaj swoje miejsce  :)  Pozdrawiam ^^

 

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no, miło jest powitać nowego użytkownika o tej porze. Czyżby kolejny nocny marek? :P

Masz devianta? Mógłbym prosić o likna? Można się wymienić watch'ami. I chciałbym zobaczyć jak Ci idzie rysowanie.

Co do meetów... mówisz, że nigdy nie byłaś. Może wpadniesz na II Twilightmeet w gdańsku? ( 25-26 września).

Baw się dobrze i zostań z nami na dłużej!

Edytowano przez FirstChoice
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no, miło jest powitać nowego użytkownika o tej porze. Czyżby kolejny nocny marek? :P

Masz devianta? Mógłbym prosić o likna? Można się wymienić watch'ami. I chciałbym zobaczyć jak Ci idzie rysowanie.

Co do meetów... mówisz, że nigdy nie byłaś. Może wpadniesz na II Twilightmeet w gdańsku? ( 25-26 września).

Baw się dobrze i zostań z nami na dłużej!

Dokładnie tak :)  Luna jest ze mnie dumna ;p

Tak mam a tu jest link http://bizonekx33.deviantart.com/ , i jakbym mogła to też chciałabym zerknąć ^^ 

Ze względu na to gdzie mieszkam raczej nie wpadne :c mam 2000 km a to nieco daleko :/ a szkoda 

Dziękuję i mam nadzieję, że tak będzie ^^

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :D gratuluje talentu :aj5:     Skąd mniejwiecej jesteś? Jaka jest twoja ulubiona postać? A antygonista ? Życzę miłej zabawy 

Hejka :) Dziękuję ale nie wiem czy go mam ^^ Aktualnie przebywam w UK ale w Polsce to wielkopolska :) Ale czasem też bywam na śląsku ^^ Co do postaci to mam trzy, Lunę, Rainbow Dash i Twilight ^^ Antagonista...hmm powiedziałabym Discord ale on już chyba nim nie jest więc poza nim to Chrystalis :) Dziękuję 

Edytowano przez Winter Eclipse
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<tu bym wstawił filmik z Laską z "Chłopaków nie płaczą" mówiącego "Siema!", ale gupi Yt ucina filmiki, przez co nie brzmi tak fajnie>

 

Hello there!

Na początek odsyłam do regulaminu forum MLPPolska. Potem zapraszam do poszczególnych działów. Mam nadzieję, że znajdziesz swój ulubiony zakątek :giggle: . Ponymeety są fajne, polecam, 11/10. Za rysunki pełne propsy :aj5:

 

Serdecznie pozdrawiam i życzę, byś z nami była jak najdłużej! ;)

 

Have fun!

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej hej :fleur:
Witamy na forum mam nadzieję że wszystko się spodoba :yay:
Ciężko nie docenić twoich rysunków. Świetnie rysujesz i zazdroszczę bardzo :spike:

Zapytam:

1. Jak się rozpoczęła twoja przygoda z kucałkami?

2. Lubisz jakichś konkretnych artystów EDM? Skupiasz się tylko na dubstepie czy jesteś bardziej otwarta na świat muzyki elektronicznej? :yay:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oh damn it! Te rysunki są świetne : 3 Tóż to na prawdę talent.

Dziękuję <3 Cieszę się że się podobają ^^

<tu bym wstawił filmik z Laską z "Chłopaków nie płaczą" mówiącego "Siema!", ale gupi Yt ucina filmiki, przez co nie brzmi tak fajnie>

 

Hello there!

Na początek odsyłam do regulaminu forum MLPPolska. Potem zapraszam do poszczególnych działów. Mam nadzieję, że znajdziesz swój ulubiony zakątek :giggle: . Ponymeety są fajne, polecam, 11/10. Za rysunki pełne propsy :aj5:

 

Serdecznie pozdrawiam i życzę, byś z nami była jak najdłużej! ;)

 

Have fun!

Zerknę ^^ A co do działów to już chyba znalazłam swoje miejsce :)  Tak słyszałam i liczę że sie sama przekonam :3 Dziękuję bardzo :hug:  tez pozdrawiam i na to liczę ^^

Hejka , witam , przejżałem twojego devka łał pięknie rysujesz , też bym tak chciał ^^ , Baw sie dobrze :)

Dziękuję :hug:   i przy okazji bardzo fajny gif z liskiem :) 

Siemaneczko!

Wpadłem się przywitać tym samym nie zadając pytań ale to chyba nie problem "^^? Muszę powiedzieć, że masz prześwietny talent, nie zmarnuj go! :3

Skąd ^^ Dziękuję bardzo i spokojnie nie zmarnuję  :hug:  :3

Cześć :)

504948__safe_solo_animated_cute_spitfire

Bardzo ładnie rysujesz :) A nawet świetnie.

Dziękuję bardzo x33 Dużo komplementów tutaj dostaję x33 i fajny kucyś ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej hej :fleur:
Witamy na forum mam nadzieję że wszystko się spodoba :yay:
Ciężko nie docenić twoich rysunków. Świetnie rysujesz i zazdroszczę bardzo :spike:

Zapytam:

1. Jak się rozpoczęła twoja przygoda z kucałkami?

2. Lubisz jakichś konkretnych artystów EDM? Skupiasz się tylko na dubstepie czy jesteś bardziej otwarta na świat muzyki elektronicznej? :yay:

Hello :) 

Ja też na to liczę :twilight2:

Dziękuję :hug:

A teraz odpowiedzi ^^ 

1. Cóż głównie zaczęło się od tego, że odkąd miałam 4 latka oglądałam starsze generacje i byłam już wtedy fanką kucyków dlatego później kiedy moja młodsza siostra oglądała mlp na minimini zaciekawiło mnie co nowego jest w tych "obecnych: kucykach. A później oglądałam kucyki już nie tylko z nią "przy okazji" a samemu , później zaczęło się przeglądanie internetu w tym kierunku i takie tam zagłębianie się w temat , chyba większość wie o czym mowa ^^ 

2. Owszem mam dwóch ulubieńców ale też kanały na yt które wstawiają nowe piosenki ^^ A co do gatunków to nie tylko choć głównie dubstep ale house też bardzo lubię :rd7:

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Cię bardzo serdecznie na forum, życzę miłego pobytu i mam nadzieję, że zostaniesz z nami jak najdłużej. 

Mam jedno pytanie. Książki z jakiego gatunku najbardziej lubisz czytać? 

Dziękuję i liczę na to :hug: ^^

A co do książek to kiedyś bardzo lubiłam fantastykę i naczytałam się tego sporo ale z czasem zaczęło mnie to nudzić i aktualnie próbuję nowych gatunków :)

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Cóż głównie zaczęło się od tego, że odkąd miałam 4 latka oglądałam starsze generacje i byłam już wtedy fanką kucyków dlatego później kiedy moja młodsza siostra oglądała mlp na minimini zaciekawiło mnie co nowego jest w tych "obecnych: kucykach. A później oglądałam kucyki już nie tylko z nią "przy okazji" a samemu , później zaczęło się przeglądanie internetu w tym kierunku i takie tam zagłębianie się w temat , chyba większość wie o czym mowa ^^ 

2. Owszem mam dwóch ulubieńców ale też kanały na yt które wstawiają nowe piosenki ^^ A co do gatunków to nie tylko choć głównie dubstep ale house też bardzo lubię :rd7:

No ładnie fanka od dzieciństwa :D I jeszcze lepiej że się utrzymało zainteresowanie z dawnych lat. Taa zagłębianie się internet i potem już się nie da uciec z kucykowych sideł :spike:

A jakieś imiona artystyczne? Możliwe że skojarzę ^^ Pozdrawia wieloletni fan Monstercata. Siedzę w większości gatunków elektronicznei muzyczki i mi tam wszystko przypada do gustu oprócz niektórych może odmian Indie Dance. Ale tak to ja trawię wszystko w miarę. Zarzuć coś ciekawego to chętnie poszerzę horyzonty :yay:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładnie fanka od dzieciństwa :D I jeszcze lepiej że się utrzymało zainteresowanie z dawnych lat. Taa zagłębianie się internet i potem już się nie da uciec z kucykowych sideł :spike:

A jakieś imiona artystyczne? Możliwe że skojarzę ^^ Pozdrawia wieloletni fan Monstercata. Siedzę w większości gatunków elektronicznei muzyczki i mi tam wszystko przypada do gustu oprócz niektórych może odmian Indie Dance. Ale tak to ja trawię wszystko w miarę. Zarzuć coś ciekawego to chętnie poszerzę horyzonty :yay:

Hehe dokładnie x33 

Alan Walker i Virtual Riot ;) Nie wiem czy kojarzysz ale ich bardzo lubię ^^ faktycznie jest tak ,że większość przypada do gustu ale ja mam to do siebie, że nie przy każdej piosence mogę coś kreatywnego wymyślić :P Jak nie mogę to nie słucham dalej xD Też możesz dac coś fajnego ^^

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Hehe dokładnie x33 

Alan Walker i Virtual Riot ;) Nie wiem czy kojarzysz ale ich bardzo lubię ^^ faktycznie jest tak ,że większość przypada do gustu ale ja mam to do siebie, że nie przy każdej piosence mogę coś kreatywnego wymyślić :P Jak nie mogę to nie słucham dalej xD Też możesz dac coś fajnego ^^

Pana Alana nie znam ale akurat Virtual Riot tak :yay: I bardzo dobre dubstepy tutaj przyznam.
Czyli muzyka bardziej Ci służy to celów szukania inspiracji? No ciekawie :D
Ja z takiej muzyki to zawsze coś mogę polecić od siebie.
Coś szybszego jak D'n'B: 
https://www.youtube.com/watch?v=rxSlMp8jneM
Albo jakieś mocniejsze rzeczy: https://www.youtube.com/watch?v=dcyYFKeOT0o
Jeśli potrzebujesz EDMu nie jakiegoś mainstreamowego wub wub house'u z jakichś "popularnych wytwórni" jak Spinnin' Records to polecam zawsze Monstercata.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...