Skocz do zawartości

[Zabawa] Walki Wieczoru


Sakadetsu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 958
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Mm... miło byłoby wiedzieć, do których eventów zgłaszają się niektórzy z powyższych... mm... skład do walki z mutantem zawiera się póki co w jednej osobie? Może właśnie do niej się zgłoszę... do walki wystawię czerwony Model Z. Ot. aby się z Deadpool' em kolorystycznie zgrało. :tempt: Cpt. America vs God Gundam

Odnoszę wrażenie, że Gundam celowo nie korzystał ze speciali po to, aby choć raz uy ciosu ostatecznego przed końcem tej edycji walk wieczornych... trochę byłem zaskoczony, widząc, że nie zadaje aż tak wiele. Walka była dosyć skromna, ale przez ten jeden element godna zobaczenia... Sadzonka, mówiłeś coś o słabym Kapitanie...?

Super Vegeta vs Thor

1. Runda Vegety. 2. Runda Thora. 3. Misz masz z efektem jaki wyszedł. Vegeta nieźle wyszedł... poza momentem, w którym Thor zwyczajnie sobie przeskoczył nad jego specialem... oraz kiedy to wywalił całą serię pocisków w powietrze, kiedy to Thor wracał jeszcze spod ziemi.. ee... spod ekranu.

Itachi Uchicha vs Segalow

Interesująca batalia... w sam raz na koniec edycji... choć nie powiem, chciałem jeszcze zobaczyć w tej ostatniej rundzie to i owo. Mm... polecam. Stosunkowo wyrównana i dynamiczna. + za intro Segalowa.

:pinkie4:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, a ja bym potrzebował jeszcze jednej osoby do mojej drużyny. Ghost Ridera oczywiście typuję do odpierania zombie, Iron Mana na razie wolę zostawić przy sobie, chciałbym za to, jeśli istnieje możliwość, dorzucić do moich herosów postać Poison Ivy, lub, jeśli jej nie ma dostępnej, Storm znaną z X-menów :cheese:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra złe wieści part z zombiakami się rozwaliła więc zobaczycie jutro ale nie martwicie się ponieważ 4 wojowników światłą uratuje nas od armi zombie pokonując jego(mam nadzieje bo po składzie to nie jestem pewien..)

wybaczcie za problemy jeszcze raz Edit to pierwszy part z zombiakami jest tylko jeden problem muzyka padła...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zombie...

Hm, przyznam, że spodziewałem się mniejszych trudności. Horda jaka nadeszła była najwyraźniej naprawdę głodna (nie pogardziła nawet płonącym szkieletem - to pewnie przez skoórzaną kurtkę...) i potrafiła przyssać się do bohaterów z przerażającą skutecznością. Choć może gdyby nie irytujący zwyczaj odwracania się plecami do nadchodzących nieumarłych w celu maltretowania ściany niektóre zespoły wyszłyby ze starcia w znacznie lepszym stylu... Wszystkich walk niestety nie mam czasu przeanalizować, więc skupię się jedynie na tej z udziałem mojego bohatera, pozostałe może podsumuję w późniejszym czasie. Połączenie lodu i ognia wyszło nad wyraz dobrze, Ghost Rider był nawet na tyle usatysfakcjonowany współpracą, że w 10:35 pozwolił sobie nawet na małego headbanga. Mój czempion był o tyle dobry, że jego ataki specjalne nieraz przejeżdżały przez znaczną rzeszę zombich, choć parę razy popisowo wręcz je zmarnował. Ciekawi mnie jednak jakim cudem od 11:15 mimo utraty całego paska energii biegał nadal energiczny jak młody bóg

:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż....Drizzt wogóle bił kogoś czy tylko machał mieczem? :rainderp: Wygląda na to że Joker odwalał za niego całą robotę podczas gdy ten dawał się ciamkać umarłym po plecach i siekał powietrze na części. Tak czy inaczej gdyby to O2 było tu wrogiem Drizzt byłby niepokonany xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...