Skocz do zawartości

[Zabawa] Walki Wieczoru


Sakadetsu

Recommended Posts

Bane koks jeden ma kopa, tylko trochę mu się refleks popsuł xD Protip na przyszłość, wiedzieć czy wróg ma ADHD czy też go nie posiada. A skoro o wrogach mowa, kto chciałby w ramach testu zmierzyć się z Solem i/lub Solid Snejkiem? O ile ofc można. Bo nie wiem kiedy Sake ma zamiar rozpocząć drugi sezon. Chyba o tym pisał, ale nie chce mi się sprawdzać :o

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 958
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Bo Sol mu okazał trochę łaski :P Walka... Tego się w sumie spodziewałem xD Sol ruszy jak huragan i ognie, nie dając szans nawet na pomyślenie wrogowi, który nie jest górą mięcha typu Bane. To dopiero trzeba być agresywnym i narwanym. No i piękne rozpoczęcie każdej bitwy, poprzez taktyczny chwyt za twarz :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chipp vs Bane

Rzeźnia... aż się boję. Któż to taki ten Chipp? Nasuwa mi się na myśl BlackStar z Soul Eatera...

Ren vs Renji

No, piękną postać podłapałeś, Drzewiasty. Istotnie, patrzyła ona w pierwszej rundzie na to jak rusza się przeciwnik. Później dopiero pokazała pazur... Powiedz, proszę - wiesz może co konkretnie czyni ten special, który sprawia, że przez jakiś czas płonie? Chroni go, czy też wzmacnia siłę ataku...?

Cloud vs Xltima

Cóż... ,,jedyny godny przeciwnik jednoskrzydłego" nie dał wrogowi zbytnich szans. Nie żeby sam z siebie wydawał się jakiś opresywny jak Chipp, czy też . Niemniej jednak, Xltima, ktokolwiek to jest, nie popisał się...

Louis & Mario vs Mr. Satan & Cooler

Taak... inni już rozpisali się na temat tej walki, ja jedynie dorzucę słów parę o pominiętym w komentarzach Louisie. Otóż... nie radzi sobie jakoś okropnie źle. Niemniej jednak, czasem - rzekłbym, zbyt często, zdarza mu się ,,zastój"... stoi sobie obok wroga jak gdyby nigdy nic... eaaach. No i nie posiada speciali. To dyskwalifikuje go jako kandydata na moją postać. No i pięknym był moment z... 0:54 bodajże.

Guts vs Model Z

Istotnie, besrserk.. przeciwko postaci, która walczyła tu w miarę rozumnie. Ustawiającej się na ścianie, gdzie się dało - ponad mieczem wroga, posuwającej się ku wrogowi dołem, gdy ten był w górze i atakujący go w powietrzu (2 runda) gdy ten nie był w stanie tak nieustannie machać orężem co na ziemi... Cały pojedynek wyglądał tu poniekąd podobnie do walki z Zero z MMX. To jest, w kwestiii kolejności użycia przez Gutsa speciali. Wpierw rżnięcie pospołem z blokującym Zoddem, a pod koniec... nie, tu się muszę rozpisać: Strzały Gutsa są prawdziwie niszczące... zabierają 1/3 paska energii, a jeśli trafią, to już ładują połowę kolejnego strzału... trafić tym nietrudno. Model Z został potraktowany bardzo... bezceremonialnie, rzekłbym. Nie żebym narzekał - taki duch walki! Jestem zadowolony z mego bohatera... z jego ostatnich chwil. Mając minimalną ilość życia, nie zgodził się ot. tak odejść upokorzony z pola bitwy... berserk! Rzucił się na gniotącego go wroga, tnie raz pierwszy, drugi, trzeci, czwarty... wyrzuca przeciwnika w powietrze, skacze za nim, strzela w locie, przyciska go do ściany, jeszcze w powietrzu odskakuje inteligentnie przed ciosem miecza, przygotowuje się do kolejnego natarcia i... łup. Partia się skończyła. Duh.. Tak, 2:1... jedyną lepszą postacią, którą posiadam walczącą wręcz jest opętany Model Z, Spinwide. Niemniej jednak, on nie skacze ze ścian. Możliwe, że nawet nie tknie cielska Twego Gutsa. Nie wiem... jednak jeśli i on przegra, to wiedz, że uznam definitywnie Twoją wyższość i już przez czas dłuższy tytułu odebrać Ci go nie będę próbować...

Sol vs Ky

:lol:

Gah! Mogę znieść opresywne postacie... ale nie spamujące aerialami! Zwłasza tymi samymi... to wyklucza większośc oponentów z rozgrywki! Sol, wiedz, że postawiłem na Tobie krzyżyk. Nie lubię Cię i jesteś na mojej czarnej liście.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tej opętanego Zero to oczywiście przyjmę twoje wyzwanie! Czyż mógłbym nazwać się wojownikiem gdybym bał się przeciwnika? Tak czy inaczej masz u mnie plusa za koment o Sol'u. W Guilty Gear był moją 2 najbardziej znienawidzoną postacią(zaraz po I-no która w 70% misji miała superszybkość,supersiłę,regeneracje zdrowia i nieskończony pasek energii do specjali [z których każdy brał 90% hp a których nie da sie zablować] i weź tu walcz z takim wrogiem] A Sol właśnie za te aeriale,których miał bodajże najwięcej ze wszystkich postaci w całej grze :P Co do Chippa...Oto moja ulubiona postać z GG! Chcę także zauważyć,że używał jedynie 1/3 wszystkich swoich możliwych ciosów (nie wiem czy wszystkie są dostępne w wersji mugen) lecz gdyby korzystał z nich w 100% to nawet nie dałby się trafić bo przyspamować teleportacją umie,a dmg bywa chory :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mm... kto by pomyślał? Zatem opętany Model Z vs Guts... Model Z. Zero to robot - bohater, który w serii, w której występuje, słynny jest min. z tego, że nie chce porządnie zdechnąć. :lol: Po ostatniej z jego kanonicznie przedstawionych śmierci zostaje przerobiony, wraz z Harpuią i paroma innymi na coś zwanego biometalem... dzięki któremu zwykli ludzie i roboty (zwane tam jako reploidy) mogą korzystać z umiejętności, ekwipunku i doświadczenia starych bohaterów (animacja Modelu Z na początku walki pokazuje jego transformację z reploida w tzn. Megamana - istotę korzystającą z biometalu.) Ach, przeczuwam masakrę... albo dostaniesz po tyłku, Spinwide, albo zjedziesz mnie czymś w rodzaju perfecta. Jedno z dwojga... choć obstawiałbym raczej to drugie - przynajmniej po analizie zasięgu jego ciosów zbliżeniowych..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yyy... co? Czyli że bonus polega na obkładaniu wagonu nim ten nas odpowiednio daleko przesunie, tak? Okej... to wcale nie dziwne... I któż to wygrał tę konkurencję? Hmm... wygląda na to, że moja Czarodziejka, co prawda nie radzi sobie z co drugim przeciwnikiem, ale za to pociągi rąbie równo, wymarzona wojowniczka xP Naprawdę nie sądziłem, że moja czempionka tak okaże się zgodna ze mną pod względem charakteru... :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To DLATEGO kolej polska się tak spóźnia! ,,Dear Princess Celestia. Today, i learned nothing... i was right all along!" :ajawesome: A tak w ogóle - ciekawe to wyzwanie/ten bonusik. Widać, że najlepiej radzą sobie postacie, które nie marnują cennego czasu na wzloty w powietrze do aeriali/opadanie w dół/ładowanie ataków (Zoro) czy też chwytanie (Louis) Muszę Ci pogratulować, Discors. Nie spodizewałbym sie, że najlepszą metodą demolowania kolei jest... wydzieranie się na nią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak chyba Guts opanował technikę z Final Fantasy `Last Chance ` XD . No dobra czas na stridera

No dobra Czas Oficjalnie zacząć 2 sezon oto lista do pierwszej Rundy

Katherine vs Warmen BezimiennyKot1 vs ???? Venom50 vs cichy Naruto5785 vs Shadow Therinius vs Matjas2211 Trum vs Goblin Tarreth vs Major Kusanagi Braeburn vs niezwyciezony1 Avanidius vs RedBalance12 Tree vs BlackHayate Bartis vs CherryGrove Dashy vs Domine RainbowDash123456789 vs El Sadzonka Plothorse vs Verard Nightmare Occultist vs DiscorsBass Darth Evill vs Spinwide Flutteryay vs Deidara MacTavish vs Redemptor Solar vs HoryPl

Pierwsza walka za jakiś czas edit Nadszedł czas rozpoczęcia oto przed wami Warmen vs katharina

to tyle na dzisiaj zapraszam do komentowania
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, takiej walki się nie spodziewałem xD Zwłaszcza tego Kathowego szatana, co mi Snejkiem miotał i cuda niestworzone z nim wyczyniał ( :molestia: ) D: Pierwsza runda - Snake dał się poobijać, tylko strzelił z karabinku i to ładnie. Druga - bardzo sycąca. Te kombosy, z resztą ciosy ma też mocne. I to wspaniałe zakończenie można powiedzieć, że dropkickiem xD Trzecia... Początek mi się bardzo nie podobał. Ot tak Snake stracił pół HP xD Potem na szczęście szybko ostrząsnął się po wgnieceniu go w ziemię i zaczął bić. I strzelać. I KABOOM. A potem flash i rozstrzelanie :3 Piękna walka, chyba nawet bardziej emocjonująca niż pojedynek Jokera z Itachim ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guts vs Model Z

Wait... what...? :lol:

No proszę, Guts wie już co robić! W pierwszej rundzie opętany pokazał (prawie) pełnię swych możliwości:

1. Super - szybkość!

2. Mam wy***ane na to, że mnie siekasz mieczem. I tak zrobię z Tobą co chcę!

3. HAH! Samym krzykiem potrafię powalić Cię na ziemię!

4. Ogarnij mojego pałera! Rzucanie Tobą przez całą planszę to dla mnie pestka!

5. Jestem niewidzialny!

6. Potrafię się leczyć bez użycia energii!

7. I na koniec mój niesamowity speciaaaaa.... ........ ............... keh? WTH!?

Zachowanie Gutsa od 0:28 do 0:35. No bezcenne! Jak gracz ludzki! Baaahahahahahaa! :lol:

Berserkerowaty:

,,Nie podchodź do mnie!"

:molestia:

W drugiej rundzie zrozumiałem jaki to problem się u Modelu Z objawił...:

Dołączona grafika

Dosłownie, chłopak się w pierwszej na piękną pegazicę zapatrzył! Z transu wyszedł i do walki się rzucił dopiero jak ta zniknęła z ekranu pod koniec drugiej rundy - a wtedy już było za późno...

No, istnieje jeszcze jedno wytłumaczenie...

Ktoś mu podmienił wirusa dającego pałera na Windowsa. :rainderp:

W każdym razie - gratuluję Ci, Spinwide! Udowodniłeś, że tytuł pierwszego berserkera należy się Tobie i Twej postaci. Nikomu innemu. Połączenie ultimate' a bohatera LoL' a oraz niesamowitej krwawej sieki w drugiej rundzie będą przestrogą dla każdego, pragnącego Cię wyzwać. :rd5:

No i rzecz jasna - dziękuję Ci, Saka za wykazanie olbrzymiej cierpliwości przy tworzeniu tylu wyzwań w tak niewielkim przeciągu czasu... Obiecuję, że w najbliższej przyszłości daję mu spokój. Zdecydowanie. :rd9:

Solid Snake vs Segalov

Łoł! Segalov zdziczał jeszcze bar... ekhm, znaczy się, uskutecznił swe działanie. Twice the nonchalance power = double the fun! Trafił mu się przeciwnik nie tyle tęgi, co specyficznie podchodzący do roboty. Widać tu różnicę... podobała mi się ta walka, pomimo iż liczyłem na Segalova ze względu na jego piękne wręcz akcje.

Hiryu vs Kung Fu Man

Pierwsze myśli:

Hoho! Czyżby kolejny kandydat do sporu o tytuł pierwszego z władających zielonym magicznym/energrtycznym ostrzem?

A jednak nie... ten... ninja(?) walczy nim tylko pośrednio, stosując i inne techniki. Mm... nie jest to zbyt żwawa postać i raczej nie wieszczę jej wielkich sukcesów. Lecz kto wie...?

Zwłaszcza, że przy obstawianiu postaci zwykłem się mylić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...