Skocz do zawartości

[Zabawa] Walki Wieczoru


Sakadetsu

Recommended Posts

Witam Panowie i panie czas na walk zmaganie.na początku BezimiennyKot1 z ????. A któż jest ta tajemnicza postać zobaczcie sami

Uff czas na lekką nutkę przy walce Cichego z Venomem miłego oglądania:

No i ostatnia Naruto vs Shadow

To tyle na dzisiaj zapraszam do komentowania
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 958
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Ryu vs Nu-13

Mm! Ciekawy przeciwnik trafił się temu, ktorego speciale niejeden sobie przywłaszczył... taaak.... zbrojownia przyszłości, trochę kojarzy się min. z Albertem z MMZXA, ze względu na te ,,skrzydła". Oraz z Kimimaro ze względu na ogon... jako i z paroma innymi. Połączeniu paru znanych, uznanych motywów. Walczy nieźle, łącząc swą ,,bombę zegarową" - przywoływanymi w dane miejsce, blokującymi ostrzami, z innymi atakami jej dostępnymi. Ciekawie wyszły uczynione przez nią zakończenia. Radzi sobie w różnorodnych aspektach walki, złego słowa o niej nie powiem.. no, chyba, że o jej dziwacznie wygądająch nogach (jak laleczka!) choć to już osobista opinia. Rzecz jasna.

:nooooo:

Shredder vs Ichigo

No... Shredder szybko zdobywa energię, lecz kiepsko ją wykorzystuje. To jego główny problem. Niezbyt mobilny, radził sobie jednak w walce... jakoś. Nie żeby najlepiej, ale jednak. Przeważył w tej walce powtorzony special~laser Ichigo, jak to już nie raz w czasie walk z nim bywało.. Plusa dostaje ode mnie ta walka za.... podkład! No nie pomyślałbym, że dasz tu coś z Władcy Pierścieni, Saka.

:fabulous:

Naruto vs Kempachi

Szczęka mi opadła. Oglądam walkę, przewidując zakończenie... a tu nagle: TRACH. Special w 1:26. I pod koniec to samo: TRACH!

:rdderp: Dodać to tego jeszcze szok spowodowany tym, że nie zorientowałem się, że to broniaszcza muza i gdy zajęty starciem, w tle słyszałem jedynie typowe nanana~nanna~na! i nagle, przez ten zgiełg przebił się w 1:51...: ...until CELESTIA! - głowa moja odbiła parędziesiąt centymetrów do tyłu. :5jsSt: Łoł. To był szok. Normalnie prawie, że poddałem się impulsowi sprawdzenia, czy wokół mnie jakieś takie alicornowate nie wyskoczyło... nie wątpię, że na ten fakt nawet mój tępy komputer zareagowałby szokiem! :rainderp: Walka podobała mi się... dostarczyła mi wyjątkowo wiele emocji. Wprost idealna na sam koniec starć!

Edit: Postanowiłem, że w pierwszej walce drugiej edycji na początku wystąpi Gambit. Nie mam jednak jeszcze podkładu. Jakieś propozycje, Koszmarze?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Restriction 666 released, Dimensional Interference Field Deployed! Now Is Time,To The Arena Battle! A więc dzisiaj tylko 2 walki. 1 to będzie test Archera a 2 to walka Golina z Trum

Trum vs Goblin

to tyle na dzisiaj zapraszam do komentowania ps walkę Therinius vs Matjas2211 przekładam ponieważ chcę poprawić stridera żeby miał jakieś szanse z Mku :D
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekielnie dobry post, Saka? :aj: Archer vs Tessa

Łucznik... bynajmniej za często nie strzelał. Może to i lepiej... nie dał konkurentce zbyt wielkich szans, choć z początku mogło się wydawać, że sytuacja przybierze zupełnie inny odwrót. Jak mniemam... energia do speciali nie była wymagana na czas tej walki, aby pokazać je w akcji...? Smocza panienka nie miała zbyt wielkich szans, sama nie popisując się nimi za bardzo...

Pingu vs Hakumen

Srsly. Trum. Miło, że masz tę postać. Jednakże, aby wygrać, musisz albo zmienić postać, albo przypilnować pingwina, by pakował sztangą z ciężarkami ze stali, nie śniegu... ,,demoniczna" wersja samuraja szykuje się na poważnie do nowej serii walk, pokazując wcale wdzięczny zestaw ciosów..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strider vs Miku

Okey, pierwsza runda - Miku zdecydowanie spuszcza łomot nowemu, co tu dużo mówić. Klasycznie jej śpiew nokautuje przeciwnika hueh (bez urazy dla fanów

:lol:). Runda druga pokazała, że Strider coś umie, tylko się wcześniej wstydził i to co nam zademonstrował, dosłownie zmuciło Miku ze sceny. Trzecia runda to powtórka z rozrywki z drugiej. Strider jest strasznie powtarzalną postacią jeśli chodzi o styl walki.

Hulk(reth) vs Saber

Cóż, pierwsza runda zdawała się przedstawiać poskromienie wściekłości naszego miłościwie panującego. Wyglądało to w śmieszny sposób, bo było trochę machania mieczem, a potem dym i słychać strzały, i po chwili zielony leży. Następne rundy, pomimo podobnego schematu nie zadziałały, chyba Hulk się wkurzył za pierwszą rundę i zwyczajnie nakładł Saber do głowy, że tak się nie robi

Dr. Doom alias Działo Orbitalne (pozdrowienia dla Plothorse :rd8:) vs Nero

Cóż... co tu dużo mówić... Jetpack, do góry i...

Tyle w sumie wystarczy na opis. Pomijam, że 4 minuty strzelałem heheheh

Talon vs I-no

Drapieżnik kontra muzyk... Ta walka pokazała nam, kto jest bardziej agresywny i krwiożerczy. Cóż postać jaką jest Talon, jest fajna, jednak nieskuteczna przeciwko muzyce ^^. I-no pokazała jak się gra heh. Walka specjalnie jakoś nie chwyta ze serce.

Ghost Rider vs Ageha

Szybko, nawet bardzo szybko. W skrócie powiem, że mężczyzna oberwał tu porządne baty...

AJ & Natsu survival

Ta AJ jest kozacka. Te kocie ruchy, ta wytrzymałość, to przywalenie. Normalnie cud, miód, malina, orzeszki i jabłuszka! Jeśli chodzi o Natsu? Mogłoby być lepiej ;p. Zdecydowanie czarodziej wypada blado przy swojej towarzyszce broni w walkach.

Swoją drogą, że Plothorse jeszcze sam nic nie skomentował :P?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...