Skocz do zawartości

[Zabawa] Walki Wieczoru


Sakadetsu

Recommended Posts

Pozwolę sobie zauważyć jak niesamowicie wyszedł ten początek rundy, w której Lucario użył swojego super-ciosu... oraz to, że być może inaczej by się to potoczyło, gdyby Sasuke nie zmarnował swej mocy na super-chidori, które pod koniec rundy i tak nie sięgnęło celu.. Edit: Ta. Dziko wyszło z tym podwojonym ,,super". Nadaje to niedojrzałości mojemu postowi. :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 958
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

A więc jedziemy z kolejnymi teamami tym razem mój dobry komputerek wylosował nam..... Imperatora z prototypem przeciwko Nero i Ken życzę miłego seansu

Oto 2 walka dzisiejszego wieczoru Ava i Sadzonka vs Spin i Cahir miłego ogladania

niestety to tyle na dzisiaj jutro postaram się dać z 3 fighty min a na razie komentujcie :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łał, nawet Mikuśka może być wojowniczką tu :rainderp: Choć szczerze mówiąc, trochę zdawało mi się, że była słabsza od Potemkina. Ale nie jestem przyzwyczajony do bijatyk, to może nie ogarniam:p 1 runda była taka sobie, każda kolejna coraz lepsza. A ten... szkielet czy coś jest OP trochę;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie siły były wyrównane jeśli chodzi o tą walkę każdy może wygrać.No dobra lecimy dalej czas teraz na Teamy ThatIsSoSad & Goblin Vs Therinius Darth Evill

Musiałem tak zrobić tą walkę bo od Thora Jin uciekał :D Za kilkanaście minut ostatni tag team nadejcie czyli Team Różowych vs Zamrażarki( nie pamiętam całej nazwy XD)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...