Skocz do zawartości

[Zabawa] Walki Wieczoru


Sakadetsu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 958
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

OŁ MAH DEAR GASH... Sakadetsu. Dałeś mi zupełnie inną postać. Zero. Nie Omegę Zero... ten ma miecz zielony - Omega ma różowy... stąd też różowy gniew... w dodatku - ten gościu praktycznie nic nie zrobił... no, może poza końcówką, gdzie już dobił tego biednego jokera... ale i tak nie miał szans przeciwko ostatecznej obronie oraz pomijającym ją, prawie pełnoekranowym ataku Itachiego.. no, na ten temat nic już nie mówię - to w końcu JEST ostatnia moc jego Mangekyo... trochę inaczej niż w przypadku zabierającym biednej Lucy jej całe życie obrzuceniu kunaiami... aż wstyd mi, bo musiała praktycznie sama walczyć... haaah... pozwólcie, że pokażę wam o kogo chodziło: Edit: Zdecydowałem się zmienić link. Tamten był kiepski.

INTRO KOŃCZY SIĘ W 30 SEKUNDZIE. Zwróćcie jednak uwagę na występujące w tej walce bugi - cios, który powinien go lekko leczyć - te filary światła - leczy też przeciwnika (Zero) i to znacząco bardziej. Ostateczny 7-ciosowy combos Omegi, który wykorzystuje na końcu walki w ogóle nie rani przeciwnika. Mam wrażenie, że przez mój udział tylko ta walka wyszła... co najmniej mało ponętnie. Ktoś się ze mną zgodzi? Przepraszam za moje niedopatrzenie, Redemptor. Być może, gdybym tego dopilnował...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem o jakiego ci chodziło zero, ale chciałem zbalansować tą walkę bo to przecież o to chodzi tutaj żeby były równe szanse.Bo to jest zabawa poza tym jak go dostosuje to zostanie wystawiony w twojej następnej walce bo nie chciałem przeciągać tej rundy. Ps Zoro został dodany i rotacje nowych walk podam zaraz po sprawdzeniu naszych 2 nowych zawodników A więc nadeszła pora na test życzę miłego oglądania:

rotacja będzie za kilka minut
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc oto rotacja Rundy 6 Occultist vs Matjas2211 Therinius vs Spinwide Cahir vs Cichy Redemptor vs BezimiennyKot1 Shadow vs El Sadzonka Venom50 vs RedBalance12 Domine vs Flutteryay niezwyciezony1 vs HoryPl Dashy vs Darth Evill (Będzie remach :D ) Naruto5785 vs Verard Nightmare Goblin vs Bartis Tarreth vs MacTavish Plothorse vs Avanidius Pierwszą walkę wstawię ja godzinę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sakadetsu: Ach, zatem o siłę chodziło? Było od razu tak powiedzieć, wystawiłbym słabszą postać. Jak choćby owego Harpuie... moc różu byłaby z nim, a to postać do pojedynków, nie walk drużynowych, jak Omega. Tak przy okazji - czy w/w, nie-tak-potężny, zielony jest gotowy do walki? Jeżeli kogokolwiek by to interesowało - TO jest przebajerzona wersja Omegi, której NIE wybieram:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza walka... no, była w porządku. Nie przypadła mi jednak jakoś specjalnie do gustu. (Może z powodu podkładu?) Druga, jednakże... to zupełnie inna sprawa. Piękna, pełna ofensywa zaprezentowana przez obie ze stron kolejno w pierwszej oraz drugiej rundzie... oraz wyrównana walka w finałowej. Może i irytowało mnie lekko powtórzenie ostatecznego ciosu Thora, ale - jak widać bóg ma swą specyfikę walenia specialami... pytanie do Spinwide' a - czy zawsze wybierasz postacie z tak dużym zasięgiem podstawowych ataków, że aż ciężko się do Ciebie zbliżyć? Z walk Twoich w tym temacie widziałem jedną... Twojego Gutsa z Hulkiem - i dlatego pytam. Nie żebym miał Ci coś za złe - wiadomo, każda postać ma swą specyfikę - swe wady oraz atuty..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...