Skocz do zawartości

[Zabawa] Walki Wieczoru


Sakadetsu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 958
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Edit oto ostatnia walkę przedstawiam 2 ver omegi żebyście wiedzieli dlaczego wybrałem 1 życzę miłego oglądania

To która wersję liczyć za oficjalną? :rainderp: W pierwszej cały czas przerywał tuż przed wykonaniem ostatecznego comba mieczem... w drugim natomiast zaczął iść wpierw w lewo, a następnie brakowało mu animacji filarów energii (wersja z 2:07 - to powód, dla którego Talon w drugiej walce był uderzany w locie)

Zastanawiające, że w pierwszej walce (drugiej z kolejności...?) tak często używał chwytu... biorąc pod uwagę fakt, że w oryginalnej grze takowego nie posiadał. :5jsSt:

Jak widać koniecznie chciał policzyć zęby Talona..

Cóż... odczuwam mocno (jako Omega) brak możliwości bronienia się (tak, w oryginalnej grze tej umiejętności także nie posiadał - jakkolwiek, filary energii zaczęły go leczyć, gdy został po raz drugi wprowadzony, co wyrównało kwestię.)

Wiecie co? Druga walka przypominała mi szczerze prawdziwe zachowanie Omegi z oryginału. (no, poza tą ucieczką na początku. :cheerilee: ) Naprawdę przyciskał do ścian. Najracjonalniejszą taktyką walki z nim była ucieczka połączona z jednoczesnym ostrzeliwaniem się z broni dystansowej... :ivXRI:

Niezależnie od werdyktu Sakadetsu w sprawie tego, która walka jest oficjalna - powiem tyle: Widzę, że Talon to godny przeciwnik. Mogę z honorem uznać swoją porażkę.

Edit:

I co by nie powiedzieć - cieszę się, że nareszcie zobaczyłem walkę mojej postaci z moim podkładem...

To odpowiedni post. Na setny post.

Edit nr. 2: (Po zobaczeniu walki Hulka i Nero)

Hmm.. to chyba jakaś moda dnia dzisiejszego z tymi chwytami... nie no, Hulk się popisał, istotnie. Widać, że Nero pod koniec próbował jakoś to skontrować, ale... cóż. Za późno się za to wziął.

No i jeszcze jeden komentarz do mojej walki... ech, Spinwide? Słyszysz mnie? Chciałem Cię wyzwać po tej rotacji na walkę o tytuł pierwszego berserkera... a zostałem zberserkerowany (bardzo, bardzo dosłownie) przez dinozaura. Chyba odsunę od siebie tę myśl...

<(Czy może jednak - miałabyś właśnie ochotę na singielek z moim Omegą? Wybierz kogo chcesz (choć nie powiem, najchętniej zawalczyłbym z Twym słynnym Gutsem...)>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łohohohoh. Ogólnie to cieszę się ze zmiany bohaterka :P. Nie ma to jak dinozaur, bo dinozaury są zajedwabiste :D. Niestety - widać, że jest słabszy niż "pułkownik Kurza-Noga". Dam mu jednak kredyt zaufania i zobaczę jak to będzie szło dalej. W pierwszej walce irytowała mnie trochę różnica wielkości postaci, przez to animacja czasem wyglądała śmiesznie (naskok Talona i gryzienie w głowę ;p)... No ale hymm... W drugiej nawet się ruszyć nie mogłem xD. Walk the dinosaur!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach, zapomniałem o najważniejszym.... gratuluję zwycięstwa, Avanidusie... styl, w jakim Twój podpieczny dokonał rozwiązania akcji (w pierwszej walce) był... cóż... w tym potrójnym kopnięciu w powietrzu widziałem coś z Jackie-Chana. XD Komentarz do walki Potemkina z Lobo: Nie spodziewałem się tego, przyznaję. Jako, że - jak widać - Spinwide i aurą mnie przewyższył - pierwszy raz bowiem obstawiałem zwycięstwo tego, który okazał się być wygrany... heh.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaahh...Wspaniała walka i (wreszcie) wyrównana. Jednak zdaniem mym Zero miał przewagę bo milion ataków na dystans :/ Ale tak czy inaczej dobra walka...Mimo wszystko było potężne So Close. XD Plothorse....Od dziś jesteś Pierwszym Berserkerem... :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spinwide - Ty miałeś miecz na pół mapy... ja - rzeczywiście. Pier..... ard. ataków na dystans, które na dodatek miały tę zaletę, że będąc rozproszonymi, łatwo trafiały w wielkiego Gutsa. Jeżeli oglądałeś moją poprzednią walkę, tę z Talonem, wiesz, że poprzednio Omega zachowywał się inaczej. Walczył przez większą część czasu wręcz. Rakuhouhy (kul od uderzenia w ziemię) w ogóle nie używał. Nie spamował też tak pozostałych umiejętności strzeleckich. Wiesz co? Tak być nie może. Prawdziwy berserker nawala wroga twarzą w twarz... znaczy się, też, ale - walczy z bliska - to chciałem powiedzieć... Omega był tu tchórzliwym dupkiem, który nadmiernie wykorzystywał ataki z dystatsu. Ta walka się nie liczyła. Znajdę postać, która walczy jedynie w zwarciu i WTEDY dopiero zadecydujemy, kto tu jest pierwszym. A jeśli chcesz - możemy to uznać za remis. W końcu i tak obaj leżeli na ziemi, prawda...?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...