Skocz do zawartości

[Zabawa] Walki Wieczoru


Sakadetsu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 958
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

>

Aż chce mi się ponownie wyzwać Spinwide' a. :twiblush:

Nie wiem, czy miałby ochotę... naprzeciw jego prężnego Kapitana wystawiłbym postać dosyć podobną... uzbrojoną w miecz, zdolną do teleportacji (choć w jego wypadku zabiera energię oraz nie przekierowuje za plecy wroga...) oraz mogącą się poszczycić ,,niebieszczą mocą". Z filmików na youtube wiem, że jego zdolności walki są co najwyżej przeciętne. Niemniej jednak, z trojga postaci, które mam na oku, jego właśnie chętnie wystawiłbym przeciwko postaci Spinwide' a... (Guts, wedle obietnicy, dostanie swego przeciwnika, jak tylko odnajdę kogoś walczącego głównie wręcz) Po prostu... bardzo chciałbym zobaczyć taką walkę. Nie miałaby ona charakteru rywalizacji... przynajmniej nie takiego jak pozostałe. :tempt:

Tą postacią będzie bohater... T...

:trixie:

Ekhm... nie, nie...

Ten, od którego Trunks otrzymał swój miecz... Tapion z DBZ.

Dołączona grafika

Edycja związana min. z zobaczeniem walk:

(Jeszcze z poprzedniej:)

Warmen: ,,Przy twardych ustaw miękkich, aby twardzi wyglądali na jeszcze twardszych" :twilight7:

Ogólnie:

O:3(coś?) Kenpachi: ,,Łuu. Gorąco tu!"

(A to już co do nowej:)

Hmm... technika masowej replikacji cienia ciosem kończącym, nie będącym insta - killem...?

Sasuke się nie popisał... Czyżby klon...?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh dobra powiem wam tak to dzisiaj będzie ostatnie wyzwanie odczuwam skutki długiego siedzenia w szkole i nie mam już sił dlatego wasze wyzwani będzie jutro(o ile przyjmie)

a na razie macie Venom vs lobo:

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=qOjxnzCUOII&feature=youtu.be

komentujcie i uzgodnijcie ja idę odpocząć

Gratuluje Lobo wygrales ale i tak kiedys Cie pokonam ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do podkładu nie mam nic przeciwko.

O~ki... jakkolwiek - może zaproponowałbyś coś jeszcze, na wypadek gdyby nasz walka trwała więcej niż te 2,5 minuty... w razie czego przeszłaby na następną. Co o tym sądzisz?

A Zaraki słaby bynajmniej nie jest więc nawet Guts mógłby mieć problemy z nim jak mu dać używać specjali.

Hmmm... bo ja wiem? Niemniej jednak, częstotliwość jego ataków (Tapiona) jest nieco... mała. No, ale... może weźmie się w garść na czas tego eventu? :cadance:

nie ma najmniejszego problemu

Dziękuję. Dodam, że chodzi tu o kwestię intra Tapiona... które jednak chwilkę trwa...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie.

Chłopcy i Dziewczęta.

Chciałbym ogłosić nowinę.

Dla walczących będzie to zła nowina, bowiem możecie się szykować na rząd przegranych. Od tej pory nie tylko Lobo jest moim czempionem.

Powitajcie Igniza, mojego nowego wojownika.

Dołączona grafika

Komisarz Goblin:

- Lobo

- Igniz

ThatIsSoSad:

- Alien

Od tej pory, drużyna LordsOfOblivion zabiera się za walki na serio.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...