Skocz do zawartości

[Zabawa] Walki Wieczoru


Sakadetsu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 958
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

1: Hulkowatość Tarretha jest bardziej hulkowata od hulkowatości tego drugiego! O! 2: Lucy... myślałby kto, że jej duży obszar pokryty podstawowym atakiem może zostać skontrowany dalekim zasięgiem pocisków Ulqiory... niestety, ten ostatni nie był zbyt ruchawy podczas tego starcia... brr... patrzenie na walki Lucy sprawia, że bolą mnie oczy... 3: Miodzio... walka pełna uśmiechu. I to nie tylko pod sam finał. Ot. także takie perełki jak choćby 2:06 - Naruto przystaje, wsłuchuje się w piosnkę (,,ale fajna! To ja też się uśmiechnę") Ździelił Jokera w pysk.. i się uśmiechnął! 2:34 1000 lat bólu nie w tę stronę? XD 4: Hmm... Ichigo znowu popisał się mobilnością... jakkolwiek, w rundzie finałowej Vergil nie dał mu jakichkolwiek szans. Walił na okrągło ostatecznymi specialami (co by nie powiedzieć - jednocześnie ofensywnymi, defensywnymi i leczniczymi...) nie bacząc na pasek energii... to było nie w porządku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc o ile czegoś nie przegapiłem to PKT wygląda tak: Cichy-3 Venom50-0 Naruto5785-1 Warmen-3 Redemptor-2 Shadow-1 Occultist-0 BezimiennyKot1-2 Matjas2211-3 Avanidius-3 Tarreth-5 RedBalance12-6 Therinius-3 Dashy-1 Goblin-4 Domine-7 Plothorse-1 Spinwide-6 Darth Evill-4 Major Kusanagi-1 HoryPl-3 Braeburn-0 MacTavish-3 trum-2 Flutteryay-3 El Sadzonka-3 niezwyciezony1-3 Bartis-6 ThatIsSoSad-0 więc po jakimś czasie wstawię rotacje na kolejną rundę. I jeszcze jedna ważna rzecz mój PC ma awarie nie wiem ile to może potrwać dlatego postaram cię coś skleić na lapku (najwyżej nie będzie odgłosów bicia :D ) i możliwe że nie będą się pokazywać o czasie. Goblin-???? Cichy vs niezwyciezony1 Venom50 vs Bartis Major Kusanagi vs Avanidius BezimiennyKot1vs Darth Evill trum vs Matjas2211 Braeburn vs MacTavish Warmen vs Domine Tarreth vs Plothorse Flutteryay vs Spinwide HoryPl vs Dashy El Sadzonka vs ThatIsSoSad Redemptor vs Therinius RedBalance12 vs Occultist Shadow vs Naruto5785

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza walka: Na początku... wyrównana. Jakkolwiek, później Czarodziejka z Księżyca zdecydowania zaczęła obrywać za to, że próbowała wykonywać owe... coś... z tym filarem energii. (Ciekawy był jej chwyt z pierwszej rundy, bodajże z 1:10...) Muszę przyznać, że ten Hyoga nawet nieźle walczy... czy to aby postać (ze względu na swe specyficzne intro) związana z Sagą...? Druga: Hmm... aż się boję. Tankowatość Alexa przechodzi do legendy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Ten Mercer jest z bedrocka? Fakt, nie rusza się zbytnio, co sprawiało, że walka była jakoś monotonna. 2. Druga o wiele lepsza. Żadna ze stron nie miała przewagi, choć mugetsu był wyraźnie mobilniejszy. A tak przy okazji... jest może postać wojny z gry Darksiders?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ichigo wyraźnie upodobał sobie skakanie po głowie Potemkina... ten ostatni natomiast często próbował chwytać skubańca, a mimo to ani razu mu to nie wyszło. Ciekawe... cała walka trzymała w napięciu, do ostatniej chwili... choć może nie należała do najdynamiczniejszych. Najciekawszym momentem moim zdaniem było zakończenie pierwszej rundy... kiedy to Ichigo przesądził o swym losie, ładując potężny, acz zabierający mu życie promień..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...