Skocz do zawartości

[Zabawa] Walki Wieczoru


Sakadetsu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 958
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Hmm... jak to wystawiający Talona się wyraził... ,,gryzak kochany"? Słuszne, nie ma co... nie powiem, żeby należał do najlepszych z najlepszych, ale radzi sobie póki co nieźle.... Saber trochę słabo walczy, nie sądzicie? Tylko często korzysta właściwie z zasłony dymnej. :rd9:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soundtrack... ciekawe, czy Venom dostałby kolosalnej migreny od śmiechu Pinkie, jak to od dźwięku dzwonu itp. w filmie... A tak co do walki: Venom poczyna sobie jak to w swej historii... wraz z przemijającym czasem... z każdą walką staje się coraz silniejszy. Nie tylko prezentuje nowe ataki, zwiększa ich częstotliwość i siłę, ale i zaczyna wyjątkowo szybko ładować energię sam z siebie - poza tą, którą jeszcze od ataków otrzymuje... no, Ryu walczył dzielnie. Bardzo. Trzymałem za niego kciuki.. sercem jestem po jego stronie. Postarał się, zasługuje na szacunek. Edit: (w związku z drugą walką) Stało się... comboiality, wyposażonej w pora, Miku...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deadpool vs Przyprawa

Wyjątkowo podobała mi się pierwsza runda... no i ta mina Deadpool' a po zwycięstwie... Ciekawym jest to jak Vegeta zmienia kolor ubrania na czarny czasami podczas ataku w locie... Co do drugiej części - chyba nie muszę się rozpisywać, nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walka była, moim zdaniem, nierówna. Jako, że w tej walce.. gdy to mieli się ze sobą zmierzyć... Joker mierzył stanowczo za wysoko. Badum~ptsz.. Ulubiony moment? Aktywacja Sharingana Itachiego na czas... dwóch ,,matrixowych" skoków w powietrzu Jokera... w czasie których Itachi nie zdołał mu nic zrobić. Skąd ja znam ten problem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do walki z Tarrethem...:

Jako pierwsze rzuca się w oczy... różnica formatu postaci. Min. ataki ,,podrzucaną" ziemią Hulka raniły Harpuia nawet, gdy ten skakał/nisko latał... lecz z tego też samego powodu część ciosów Hulka trafiało w powietrze. Nie był to jednak problem, taki jak w wypadku innych walk, jako, że większość ataków Hulka pokrywała duży obszar, co pozwalało na zranienie przeciwnika. W tej walce to, że Hulk wybijał Harpuię wysoko w powietrze za pomocą swej ogromnej siły, nie zawsze działało na niekorzyść mojej postaci... jako tej, która potrafi latać i z powietrza atakować. Walka była dosyć wyrównana... sądzę, że może nawet nie doszłoby do finałowej, gdyby mój Harpuia ,,lekko" nie zaspamował falami energetycznymi w drugiej rundzie... z czego to nie jestem zbyt dumny. Interesującym jest to, że Harpuia był niejako odrzucany od broniącego się Hulka... np. w 0:31 oraz 1:12. Hulk w tej walce wyraźnie został zmuszony do defensywy... Ulubione momenty? 0:08 Rzut Harpui w powietrzu z podnoszeniem w górę wyraźnie nie ukontentowanego Hulk' a. 2:47 Kopniak prosto w twarz. Ała..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...