Skocz do zawartości

Recommended Posts

sdauhX6.png?1

 

Imie: Magnolia Arie

Wiek: Dorosła (nie znam wieku kucyków)

Płeć: Klacz

Rasa: Jednorożec

Historia: Magnolia była niezauważalna w szkole, chodz była piękna. Była też troche nieśmiała...  Jej brat był naprawde nie dobry...  Była dosyć dobra z plastyki ponieważ miała wielka wodze fantazji... Kiedy jej mama umarła wszystko było trudniejsze... Brat ją sie nie opiekował... Radziła se jakoś sama... Ale nie było łatwo... Kiedy dorosła postanowiła sie wyprowadzić... Wyjechała do Ponyvile, znalazła dom i do dziś można ją tam spotkać.

 

 

(Jestem dziś zleniwiała wiec jestem gotowa na hejty)

Edytowano przez NieDobrotaKucykoffaxd
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto spodziewa się hejtu, nigdy go nie dostanie.

 

Skoro dzisiaj jesteś zbyt leniwa, to trzeba było najlepiej nic nie tworzyć. Serio, lepiej nic nie zrobić, niż odfajkować byle jak robotę. Spróbuj jeszcze raz napisać historię swego OCeka, tylko tym razem bardziej ją rozbuduj i zlikwiduj te wielokropki, gdyż psują czytelność i tak krótkiego tekstu.

Ale przede wszystkim poczytaj sobie o zasadach poprawnego pisania charakterystyki postaci. Przyda ci się to później w szkole.

 

Oceniać nie ma tu zbytnio czego. Prócz drętwej i przykrótkiej historii kuca.

Edytowano przez Garin
Brak jednej litery
  • +1 5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Bo to chamska baza. Nawet nie Pony Generator - baza. Kiepsko przerobiona, dodam.

Cóż, nie każdy potrafi działać cuda jeśli chodzi o grafikę. Myślę, że określenie "chamska baza" jest trochę przesadzone. Wyrozumiałości.

Edytowano przez FirstChoice
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...