Skocz do zawartości

Nasze ulubione i znienawidzone reklamy


Selenium v.2

Recommended Posts

Reklamy były, są, i będą czy tego chcemy czy nie :) Tutaj możemy pisać przy których zaczynamy się uśmiechać a przy których mamy ochotę wyrzucić telewizor.

Lubiane:

- Oreo z wampirem

-  Whiskas i ,,puchata kuleczka" bardzo słodkie :fluttershy5:

-  Odsetki, to samo co z Whiskasem.

Nielubiane:

- Wszystkie Playa z gwiazdami,

- Ja plus...

- Piątuś i ta piosenka... Brrrr.

- Nie wiem czemu reklama Lidla z Wellman.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Media expert- włączamy niskie ceny (Ewelina Lisowska) 

Czy tylko ja mam ochote wyżucić telewizor w czeluści hadesu gdy tylko to usłysze ? Na szczęście juz jej nie ma w telewizji ale kiedyś to były istne tortury. 

Edytowano przez mac
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze: reklamy płatków i napojów dla dzieciorów. Po za tym, te śpiewiające p***dy o potpaskach, gówno od headandshoulder, które wygląda tak samo od chyba 10 lat co najmniej. DŹUSEPPEEEEEEEEEEEEEEEEEEE, Ja jestem Sprite, a ty pragnienie, (chyba)Twix, co ten koleś się ciastko darł, bo to nie patrząc naśmiewanie się z Turreta, pieprzony Cilit Bank z testem monety.  A przede wszystkim:

 

!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Fajna: Ta skittles'a z żyrafą i tęczą, bo jest krótka i koleś się śmiesznie śmieje. Old Spice też spoko oraz te stare Red Bulla. Jeszcze ta z tym Michelem Moranem, jak zamisat pizzy, przywiózł śledzia.

 

btw. dla mnie zawsze najlepsze były te reklamy, w których nic nie mówili i tylko pod koniec padł slogan czy coś na dole. Bez zbędnego gadania, bez rzucaniem produktu po oczach, cisza, spokój i harmonia. Jak na przykład ta, choć jej nie znam:

 

[/spoiler[

Edytowano przez Talar
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu już wspomniał o reklamie Oreo z wampirem i zaprawdę cudna to reklama, a piosenka natychmiast wczepia ci się do mózgu i co chwilę ją sobie nucę :D

A co do reklam znienawidzonych to facet z Old Spice sprawił, że w sklepach wręcz unikam półek z kosmetykami dla mężczyzn byle tylko nie trafić tę firmę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubiane:

1.Wszystkie reklamy Oreo

2.Old Spice,bo mnie po prostu rozwalają XD

3.Skittlest ^^

4.Reklamy Żubra

5.Reklama Allegro,bardzo mi się podoba ta piosenka :3

6.Reklama Perwollu,po prostu za każdym razem mnie rozbraja jak mówi:_Nowy? -Nie,wyprany w Perwollu XD

7.Meeeetafeeeen :D

Nie lubiane:

1.Przede wszystkim:

 2.Reklamy podpasek i Braveranu są niesmaczne,zwłaszcza przy obiedzie...

3.Reklamy Plusa

4.Reklamy Play

5.Reklamy z rodzinką.pl w roli głównej

A reszta może być

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z fajnych:

- reklamy Żubra - lubię te gry słowne
- ta xD

"Zue"

- reklama jakiegoś piwa ze sprężynowymi ludzikami... Ale mnie ta "piosenka" irytuje
- KAŻDA reklama proszku/płynu do płukania (noszą to w torebkach?)
- reklama jakiegoś batonika z pingwinem łażącym za dzieciakiem. Szkoda, że małolat nie odwróci się i nie wypali w pingwina z obrzyna xD
- Old Spice - KAŻDA z tym czarnoskórym pajacem

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telewizji nie oglądam, wiec wypowiem się na temat reklam w internecie. Generalnie żadne mi się nie podobają, raz jedna mnie skusiła zapalniczką w kształcie granatu, ale to nie zmienia faktu, że nie są mi do niczego potrzebne. Rozumiem, że reklamy są  złem koniecznym, ale kiedy słucham muzyki klasycznej, to reklama w środku koncertu zabija cały urok. Reklamy powinny być na początku i ewentualnie na końcu, tak jak w TVP 1. Żubr faktycznie jest znośny i reszta też mogłaby być w takim klimacie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Z fajniejszych reklam: 

Danio i "za sałatą"

Old Spice - głupie ale przezabawne

Coca cola oraz Pepsi - zwłaszcza świąteczne edycje Coca Coli 

Coś by się jeszcze znalazło: a to: https://www.youtube.com/watch?v=gs_T_cEoX6I

- ZŁEEE reklamy:

Media expert, która wciąż leci w radiu. Jak ja to widzę: http://torunmiasto.pl/wp-content/uploads/2014/12/10868190_706666776114755_873787294348036728_n.png

Reszta, której nie umiem przypomnieć - jakoś z tymi reklamami żyje, ale z roku na rok marketingowcy mają coraz to dziwniejszy pomysły, aby przyciągnąć widzów.  

 

   

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jedyna reklama, którą lubię, haha: 

 

I dla odmiany co mnie najbardziej wkurza:

- Reklama Oreo (ta z wampirem, ludzie serio, to się tak wrzyna w mózg, że się tego pozbyć nie da, wrrr...)

- Piątuś (marnie zrobiona i ta piosenka, wrrr.)

- Nestle Scholler (irytująca okropnie, bo też się wrzyna w mózg)

- Włączone niskie ceny! (ZŁO)

- I bardzo stara reklama lalek "baby born". Siedzi mi w mózgu do tej pory, mimo, że ostatnio w TV była chyba w okolicach dwutysięcznego... [*]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

Z tych lubianych, to może te o wafelkach, płatkach, etc.

 

Z nielubianych wymienię trzy (bez stopniowania).

-Wszystkie reklamy o okresie, o podrażnionym odbycie, o tym że piecze, swędzi, konar nie chce zapłonąć i ewentualnie innych intymnych sprawach.

-Chwilówki, pożyczki...

-Oscillococcinum, jego mutacje (pod innymi nazwami) i wszystkie reklamy, w których jest mowa o wyrobie medycznym, a nie leku.

 

Dodatkowe Oscary:

-Reklama jakiegoś funduszu w razie utraty życia (czy jak to się nazywa). Najpierw jakaś dziewczyna mówi o swoich tatuażach (co jest jeszcze ok), a później pyta się swojej babi: ile jej jeszcze zostało, bo pieniążki by się przydały. 

-Kiedyś była taka reklama pasty do zębów, stylizowana na wydanie wiadomości na dowolnym kanale. Najlepsze było to, że trwała jakieś 10 minut.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...