Skocz do zawartości

Kto to taki? KASZTANIAKI!


KochamChemie

Recommended Posts

WItajcie! Dawno nie było w tym dziale żadnego konkursu, pora to zmienić właśnie w tej chwili?

Lubicie spacerować po parku i zbierać kasztany, liście? Jeśli tak, to właśnie trafiliście na okazję stulecia!

Uruchomcie wyobraźnię, siądźcie nad surowcem zebranym w parku, lesie, na spacerze i  twórzcie! 

Co dokładnie? Konstrukty z kasztanów i wykałaczek! (pamiętajcie o zasadach BHP!)

Zasady są proste, zbieracie owoce kasztanowca w parku( w moim mieście już się pojawiły... dam trochę więcej czasu na konkurs jakby ktoś miał z tym problem) i łączycie je za pomocą plasteliny/wykałaczek w coś...kreatywnego. Zważyłem na fakt, że człowiek, któremu dano za duże pole do popisu ma pewien zastój twórczy, dlatego dam wam trzy kategorie tworzenia.

https://derpicdn.net/img/2012/12/13/181702/full.png

Stwory i potwory!

Piękne budowle!

Maszyny i konstrukty użytkowe!

 

Jakie są zasady? ... to chyba tłumaczy się samo przez się...

Znaleziony surowiec łączycie w różne rzeczy. Ej, w sumie każdy może to zrobić! A, jeszcze jedno... nie jest to konkurs fotograficzny, więc jeśli ktoś będzie miał aparat, który robi zdjęcia o jakości ziemniaka, to pozwolę na dołączenie dodatkowo do kijowego zdjęcia, schematu konstruktu.

 

Daję wam... hmmm... czas do 09.10.15.

To dużo czasu... co nie?

Planujcie! Używajcie wyobraźni! Zadawajcie pytania! (kto pyta, nie błądzi...) Nie sklaleczcie się podczas tego projektu! Jeśli wiecie, że materiał stawia opór, to załóżcie rękawiczki ochronne(ogrodnicze/budowlane).

 

To tyle z mojej strony!

Wysyłajcie mi gotowe projekty w postaci zdjęcia/ewentualnie zdjęcia + schematu na moje PW na forum.

 

Ach! Byłbym zapomniał... nagrody!

Wyróżnienia, nagrody działowe, sława!  Więcej nagród ujawni się w trakcie.

Edytowano przez KochamChemie
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...