Skocz do zawartości

Dyskusja ( sezon 3 )


Flutteryay

Recommended Posts

Co najbardziej lubisz w Fluttershy-Słodkość,głos,oczka Jak podoba Ci się jej "Discordowa" forma (Edit: Flutterbitch, łagodniej Fluttercruel)?-nie podobała mi si.ę wcale,wolę ją milutką Jak podobają Ci się jej kolory? -Bardzo łagodne,czyli ładne... Jak podoba Ci się jej uroczy znaczek?-motylki,nawet ładne... Czy lubisz Angel? Dlaczego?-nie lubię go,ponieważ jak np. walnał fluttershy książką,to miałem ochote z niego zrobić pasztet. Czy widzisz Big Mac'a i Fluttershy jako parę?-Czy ja wiem,nie miałbym nic przeciwko... Jak wyobrażasz sobie złą formę Fluttershy -asertywną forme,jak w tym odcinku,kiedy iron will jej pomógł być asertywny. Ze wszystkich mane6, kogo dopasowujesz do Fluttershy (z kim najbardziej by się dogadała)?-z Applejack lub Rarity. Z Applejack dlatego,że obydwie są miłe,a z Rarity dlatego,że obydwie się dobrze rozumieją,obydwie są ładne,i obydwie się znają na modzie.

Link do komentarza

Jeden z moich chorych pomysłów :rainderp: We Fluttershy odezwie się instynkt macierzyński i zechce założyć prawdziwą rodzinę... a więc najpierw szukamy wybranka! Zapewne Rarity jej pomoże.

pomysł fajny,lecz szkoda,bo na 100% by go do serialu nie dodali znając życie :twilight3: :yHRvV:

Link do komentarza

Co najbardziej lubisz w Fluttershy? Ym... Jak już muszę wybierać to dogadywanie się ze zwierzakami. Jak podoba Ci się jej "Discordowa" forma (Edit: Flutterbitch, łagodniej Fluttercruel)? Bardzo mi się podoba, po pierwsze bo Discord a po drugie lubię "czarne charaktery" Jak podobają Ci się jej kolory? Średniawo, nie lubię różowego. Jak podoba Ci się jej uroczy znaczek? Nienawidzę motyli są straszne. Czy lubisz Angel? Dlaczego? Wcześniej go nie lubiłam, ale dzięki Syskolowi jest moim ulubionym zwierzakiem m6 zaraz po Opal Czy widzisz Big Mac'a i Fluttershy jako parę? Oczywiście, że tak, jeden z lepszych shippów. Jak wyobrażasz sobie złą formę Fluttershy (taką jak NMM, tyle że Flutter oczywiście)? Wrednego rogatego chochlika siejącego zgrozę i nieszczęście z Angelem w postaci małego demona na ramieniu Ze wszystkich mane6, kogo dopasowujesz do Fluttershy (z kim najbardziej by się dogadała)? Emm..... I don't know, AJ ?

Link do komentarza

Jeden z moich chorych pomysłów :rainderp: We Fluttershy odezwie się instynkt macierzyński i zechce założyć prawdziwą rodzinę... a więc najpierw szukamy wybranka! Zapewne Rarity jej pomoże.

Prędzej widziałabym to tak, że ktoś do niej przyszedł i powiedział że ją kocha. I ona wtedy nie wiedziałaby jak się zachować ;P

(Uwierzcie mi mam doświadczenie w tej sprawie)

Bo tak że "Fluttershy się zachce" to wątpię.

I to wcale nie jest chory pomysł ^^' Chory to by był jakby Pinkie zachciałoby się znaleźć sobie wybranka :rainderp:

Link do komentarza

(Uwierzcie mi mam doświadczenie w tej sprawie)

CO.

JAK.

KTO.

GDZIE

COOOOO?!

Yay, Arjen myśli prawdopodobnie o czymś brzydkim, bo ostatnio ciągle tak myśli Dx Idź do swoich fanek x3

Instynkt macierzyński to ona ma już w tych swoich zwierzątkach. Poza tym jest tak nieśmiała, że nigdy sobie chłopaka nie znajdzie, chyba że będzie taki frajerowaty nieśmiały jak ona. :fluttershy:

Link do komentarza

Noto żeby rozgrzać rozmowę-> może było już to pytanie ale jak myślicie, jak działa jej to "spojrzenie"? Dlaczego zwierzęta się boją tego spojrzenia? Może działa to na zasadzie "hipnozy"? I jak myślicie, to spojrzenie zadziałało by na kucyka? :twilight9: (ewentualnie na jakieś księżniczce :molestia: ) ?

Link do komentarza

Co najbardziej lubisz w Fluttershy? Jej łagodność

Jak podoba Ci się jej "Discordowa" forma (Edit: Flutterbitch, łagodniej Fluttercruel)? Jest słodka w każdej formie, ale nie podobała mi się

Jak podobają Ci się jej kolory? Nie są one zbyt dobrym kamuflażem, ale nie jest źle

Jak podoba Ci się jej uroczy znaczek? Ładnie na niej leży

Czy lubisz Angel? Dlaczego? Nie lubię tego małego buntownika. Już ja bym mu pokazał, co to znaczy posłuszeństwo!

Czy widzisz Big Mac'a i Fluttershy jako parę? Absolutnie nie. Nikt nie odważyłby się oświadczyć :TWcU3:

Jak wyobrażasz sobie złą formę Fluttershy (taką jak NMM, tyle że Flutter oczywiście)? Hmmm... Zły wysoki kuc, zamieniający w kamień spojrzeniem

Ze wszystkich mane6, kogo dopasowujesz do Fluttershy (z kim najbardziej by się dogadała)? Twilight

Link do komentarza
  • 1 month later...
Gość CherryGrove

@SystemShy To ponoć tylko plotka napisana przez jakiegoś fana, choć nie powiem, że nie chciałbym tego zobaczyc ^^ Szkoda, że z oficjalnych spoilerów niewiele wiadomo, czy dostaniemy jakiś odcinek poświęcony tylko Fluttershy, ponoć wszystkie mają być powiązane ze sobą w większym stopniu niż w poprzednich sezonach. Lepiej, żeby za bardzo jej nie ruszali, jest oryginalna i taka powinna pozostać :fluttershy5:

Link do komentarza
  • 2 weeks later...

zmienimy temat i ruszmy rozmowe... troche :yay:

Nowy sezon za 2 tygodnie , wiemy w wiekszosci jakie beda odcinki itd.

A ja chciałbym porozmawiac , czy bardziej sie was zapytac jakich odcinków wam brakuje.

A dokładniej jaki byłby wasz wymarzony odcinek z Fluttershy? Co by sie w nim działo ?

Ja bym chętnie zobaczył odcinek w którym Fluttershy dostaje zaproszenie do Wonderbolts a RD nie xD

Jak by to wygladało z ich relacjami jak by sie obie zachowywały ?

OFC na koniec by wyszło ze zaproszenie było błędne, albo ze tu nie chodziło o dołączenie do nich tylko przyjscie na jakis występ.

Link do komentarza
  • 2 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...