Skocz do zawartości

Dyskusja ( sezon 3 )


Flutteryay

Recommended Posts

Jako że w poprzedniej dyskusji nic sie nie działo, postanowiłam stworzyć nową, i narzucić od razu tematy "rozmowy" ^^
Możecie odpowiedzieć na wszystkie pytania lub po prostu pisać co chcecie.

Edit: Nowe pytania!
Co najbardziej lubisz w Fluttershy?
Jak podoba Ci się jej "Discordowa" forma (Edit: Flutterbitch, łagodniej Fluttercruel)?
Jak podobają Ci się jej kolory?
Jak podoba Ci się jej uroczy znaczek?
Czy lubisz Angel? Dlaczego?
Czy widzisz Big Mac'a i Fluttershy jako parę?
Jak wyobrażasz sobie złą formę Fluttershy (taką jak NMM, tyle że Flutter oczywiście)?
Ze wszystkich mane6, kogo dopasowujesz do Fluttershy (z kim najbardziej by się dogadała)?

Na razie tylko tyle pytań, coś może jeszcze dopiszę ;) Niektóre mogą się wydawać dziwne, ale... Prowadźcie dyskusję! Śmiało!

Ja lubię Fluttershy za jej osobowość. Kto jej nie lubi ani trochę niech mu będzie wstyd!

And that's how Equestria was made!

Edytowano przez Future Pony
Link do komentarza

Jako, że lubię ankiety... Odpowiem na wszystko! I dodam od siebie.

Q: Co najbardziej lubisz w Fluttershy?

A: Jej... Niewinność? Jest po prostu tak słodka... *squee*

Q: Jak podoba Ci się jej "Discordowa" forma (Flutterrage)?

A: Nie Flutterrage, tylko Flutterbitch. Nienawidzę.

Q: Jak podobają Ci się jej kolory?

A: Ciężko mi ją sobie wyobrazić w jakimkolwiek innym zestawie.

Q: Jak podoba Ci się jej uroczy znaczek?

A: Jak każdy inny - słodki, aczkolwiek trochę nie pasuje. Znaczy powiązanie jest mizerne.

Q: Czy to Twoja ulubiona postać z całego mane6?

A: Nope. Mane 6 to Mane 6. Ideał w jedności.

Q: Czy tylko ją lubisz?

A: Lubić tylko jednego kucyka z całego Legionu słodkich, zabawnych i niepowtarzalnych kucyków całej Equestrii? Herezja.

Q: Czy lubisz Angel? Dlaczego?

A: Nie powiem, że lubię, ale też nie powiem, że nie lubię. Gdyby nie Angel, Fluttershy zagubiłaby się we własnej uprzejmości. Powiedzmy, że ją dopełnia. Nawet więcej! Stróżuje jej, jak Anioł.

Q: Wolisz Fluttershy jako pegaza jednorożca czy ziemnego kucyka?

A: Nie widzę jej jako jednorożca... Ze swoim usposobieniem to byłoby raczej zero magii. A kucyk ziemny? Po prostu nie pasuje.

Fluttershy to pegaz, na siano!

W gwoli wyjaśnienia:

Flutterrage - to Fluttershy, która jest po prostu wściekła. Jak w 26 odcinku, kiedy to nie mogła już wytrzymać, że nie może złapać żadnego zwierzątka.

Flutterbitch - Discordowa forma Fluttershy. Lustrzane odbicie, reprezentujące drugi biegun jej osoby. Posiada chyba delikatniejszą nazwę, niż zaprezentowaną przeze mnie, ale jej nie pamiętam... może kto inny zna? (O ile jest oczywiście)

Link do komentarza

Co najbardziej lubisz w Fluttershy?

She's so cuuuuuteeeeeeeee. Ma chyba jedne z najlepszych takich cech, które nadawały by się na przyjaciółkę, albo dziewczynę.

Jak podoba Ci się jej "Discordowa" forma (Flutterrage)?

Nie lubię tej formy, tak samo jak Pinkameny.

Jak podobają Ci się jej kolory?

Czemu nie one są takie słiiit. Fajne połączenie.

Jak podoba Ci się jej uroczy znaczek?

Tak jak napisał Tarreth, nie za bardzo pasuje do jej talentu. Mogli by dać coś innego, albo np. 3 rodzaje innnych zwierzątek. Chyba, że bierzemy pod uwagę jej łagodność pod Cutie Mark, wtedy jest idealny.

Czy to Twoja ulubiona postać z całego mane6?

http://www.youtube.com/watch?v=gvdf5n-zI14. Moją ulubioną postacią jest Twilight, dlatego, że ma największy % moich cech i jest taka fajna!

Czy tylko ją lubisz?

Nie, jedyne kucyki, które ja nie lubię, to Pinkamena, dischordowa odmiana Fluttershy i Scootaloo (ale to dlatego, że IMO nie pasuje do CMC), ale to tylko moja opinia.

Czy lubisz Angel? Dlaczego?

Bardzo go lubię, gdyby nie on to Fluttershy wiele by straciła.

Wolisz Fluttershy jako pegaza, jednorożca czy ziemnego kucyka?

Fluttershy jednorożec? Ta i może frytki do tego? Nawet, jeśli byłaby jednorożcem, to i tak co by jej to dało? Nic. Ona boi się swojego cienia, a ona ma czarować? Ona próbowałaby jedno zwykłe zaklęcie, to by jej nie wyszło pewnie, o ile byłaby na tyle odważna. Ziemny kucyk też nie za bardzo pasuje. One są najtwardsze ze wszystkich a Fluttershy?

@Tarreth

Afaik, to ona nazywa się Fluttercruel chyba.

Więc nie wiem jak, ja tylko tą wersję słyszałem oprócz Flutterbitch.

Link do komentarza

Co najbardziej lubisz w Fluttershy? Głos. Jak podoba Ci się jej "Discordowa" forma (Flutterrage)? Jeżeli zachowywałaby się tak dla innych, nie dla mnie, to mi się podoba. Nawet popieram czym tylko mogę. Jak podobają Ci się jej kolory? Wolę RD, ale jej też są fajne. Nie kolor jest najważniejszy. Jak podoba Ci się jej uroczy znaczek? Motylki. Nic nadzwyczajnego. Czy to Twoja ulubiona postać z całego mane6? Nie. Czy tylko ją lubisz? Nie. Czy lubisz Angel? Dlaczego? Nie lubię. Przypomina mi mojego brata >.> Wolisz Fluttershy jako pegaza jednorożca czy ziemnego kucyka?' Ona jest pegazem. Niech tak zostanie.

Link do komentarza

Edziu i Kozioł (zwłaszcza Edziu) jeszcze jeden taki wybryk, a nie skończy się tylko na moim posprzątaniu bałaganu po was.

Ja nie dałem chaosu, tylko odpowiedź, która wyrażałaby moją reakcję na słowo Fluttershy.

Dlatego też zwłaszcza Edziowi zwróciłem uwagę. Mimo wszystko nie powinieneś bawić się ankietami innych użytkowników, chyba, że tego wymagają, bo coś jest niezgodne z regulaminem.

Link do komentarza

No to pora zacząć udzielać się w dziale mojej kolejnej ulubienicy :) Z przyjemnością odpowiem na Twoje pytania, Flutteryay.

Zatem... jedziemy z tym koksem :3

Co najbardziej lubisz w Fluttershy?

Co w niej lubię? Dobre pytanie. I trudne. Bo jest tego tyle, że trudno to wszystko zebrać do kupy i wymienić. Ale postaram się... lubię Fluttershy za to, że jest taka łagodna, opiekuńcza i... nieśmiała, tak tak, uwielbiam ją za jej nieśmiałość! Bo to jest cecha, która mnie z nią łączy. Oraz zamiłowanie do zwierząt... To także jest coś, co mam wspólnego z Fluttershy. Dodatkowo, mogę powiedzieć, że w jej animowanej wersji ujął mnie jej głos. A także wielkie ni to zielone, ni to morskie oczy.

Jak podoba Ci się jej "Discordowa" forma (Edit: Flutterbitch, łagodniej Fluttercruel)?

Och... jej brutalna forma mnie zadziwiła. Ale i śmieszyła, zwłaszcza przekomarzanie się z Pinkie Pie i to, jak obchodziła się z Twilight. Ale ze swojej strony mogę jeszcze dodać, że Fluttershy zaimponowała mi tym, że jako jedyna z kucyków została "przemieniona" siłą, bowiem Discord nie wytrzymał i nadużył swoich mocy... Tak, to mi się podobało... I jeszcze jedno - tekst o Angelu, kiedy to stadko długonogich królików stratowało biedną Sparkle... Och tak, to było mocne :) I mimo tego, że scenarzyści tak ją ukazali, Flutter nadal pozostała jedną z moich ulubienic.

Jak podobają Ci się jej kolory?

Powiem tak... Nigdy nie przepadałam za różem. Wręcz zawsze uciekałam od tego koloru jak najdalej... Ale jeśli idzie o Fluttershy, to zupełnie mi on nie przeszkadza. Wręcz twierdzę, że idealnie on do niej pasuje... i... może trochę naiwnie jej barwy porównam do połączenia... truskawki z wanilią.

Zwróćcie uwagę, że lody właśnie w tych smakach mają kolory Fluttershy! A to jedno z najlepszych połączeń :3

Jak podoba Ci się jej uroczy znaczek?

Jest uroczy, jak cała klaczka :) Motylki idealnie odzwierciedlają jej delikatność... W końcu, Fluttershy sama przypomina takiego motylka. Jest właśnie delikatna, jak już wspominałam, oraz płocha niczym motyl, którego może przerazić mocniejszy podmuch wiatru... :)

Czy to Twoja ulubiona postać z całego mane6?

Jak już wspomina Tarreth - kucyki się albo lubi w całości, albo nie lubi się wcale. Więc... lubię ją tak bardzo, jak pozostałą szóstkę :)

Czy tylko ją lubisz?

Patrz wyżej - albo lubisz wszystkie po równo, albo nie lubisz żadnego :3

Czy lubisz Angel? Dlaczego?

Jak miałabym nie lubić tego słodkiego, uroczego, puchatego stworzonka, które potrafi być tak wredne? :D Angel ma wiele za uszami, jak każdy pupil (wiem to z autopsji - mój trzymiesięczny labrador też wiele ma już na sumieniu, a tak krótko żyje! XD), Fluttershy wiele mu wybacza... Ale z drugiej strony, królik jest bardzo pożyteczny - przypomina naszej klaczce o ważnych sprawach :) Zatem tak - lubię Angela - za całokształt!

Wolisz Fluttershy jako pegaza jednorożca czy ziemnego kucyka?

Nie widziałam jeszcze Flutter jednorożca, więc zostanę przy kanonie - najlepiej jej jest w pegaziej skórze :)

Link do komentarza

Oke, oke teraz ja!

Co najbardziej lubisz w Fluttershy?

Jak wyżej- jej opiekuńczość, łagodność i nieśmiałość.

Jak podoba Ci się jej "Discordowa" forma (Edit: Flutterbitch, łagodniej Fluttercruel)?

Szczerze? Śmieszy mnie! Zwłaszcza moment kiedy zakłada wiadro na głowę Twilight ;)

Jak podobają Ci się jej kolory?

Są łagodne, co bardzo do niej pasuje.

Jak podoba Ci się jej uroczy znaczek?

Jak wyżej: jest łagodny (motyle są łagodnymi owadami). Poza tym jakie inne zwierzątko mogłoby tam się znaleźć? To w końcu motyle uratowały ją, kiedy spadła z chmury w odcinku 23.

Czy lubisz Angel? Dlaczego?

Tak. Ten wredny mały króliczek dodaje więcej uroku dla Fluttershy i ukazuje, że nasza bohaterka nie umie zapanować nad wszystkimi zwierzętami.

Czy widzisz Big Mac'a i Fluttershy jako parę?

Nie wiem... Bic Macnitosh (tak to się pisze?) jest silny i odważny, co idealnie uzupełnia małą, nieśmiałą Fluttershy. Ale i tak nie mam zdania w tej sprawie.

Jak wyobrażasz sobie złą formę Fluttershy (taką jak NMM, tyle że Flutter oczywiście)?

Hm... Tak szczerze to się nie zastanawiałam, ale pewnie zły pegaz panujący nad wszystkimi zwierzętami i używający ich do swoich niecnych celów.

Ze wszystkich mane6, kogo dopasowujesz do Fluttershy (z kim najbardziej by się dogadała)?

Do wszystkich, ale najbardziej pasuje tu chyba Twilight i/lub Applejack. Twilight jest łagodniejsza niż Rainbow i na pewno dogadałaby się z naszą bohaterką. Zaś Applejack jest miła dla wszystkich, którzy są mili dla niej i z pewnością pomogłaby zająć się zwierzętami, lub czym innym.

Edit: Mam kolorek! ^^

And that's how Equestria was made!

Link do komentarza

Co najbardziej lubisz w Fluttershy?

Nieśmiałość i wrażliwość - cechy łączące ją ze mną.

Jak podoba Ci się jej "Discordowa" forma (Edit: Flutterbitch, łagodniej Fluttercruel)?

Momentami mnie rozbawiała. Ale nie, nie lubię Flutterbitch.

Jak podobają Ci się jej kolory?

Są świetne ;) Dodajmy do tego grzywę układającą się w kształt serca :)

Jak podoba Ci się jej uroczy znaczek?

Niby nie jest zły, wiąże się z jej historią. Z resztą, sam bym niczego lepszego nie wymyślił :P

Czy lubisz Angel? Dlaczego?

Lubię. W końcu pomaga Fluttershy odnaleźć się w tym wielkim świecie :)

Czy widzisz Big Mac'a i Fluttershy jako parę?

Amm... No nie wiem... W teorii tak.

Jak wyobrażasz sobie złą formę Fluttershy (taką jak NMM, tyle że Flutter oczywiście)?

Coś w stylu Fluttershy z odcinka 26+Fluttershy zmieniona przez Discorda na początku 2 sezonu.

Ze wszystkich mane6, kogo dopasowujesz do Fluttershy (z kim najbardziej by się dogadała)?

Twilight chyba najlepiej ją rozumie ;)

Link do komentarza

Ciekawi mnie jedno czy ten słodziutki głosik Fluttershy(który oczywiście uwielbiam) jest jej naturalnym czy wynika z jej uległego charakteru.W odc 16 i 26 można usłyszeć jak brzmi Fluttershy gdy podnosi głos...wręcz odczuwam ekscytacje gdy myślę o dłuższej kwestii Fluttershy nie uległym głosem.Zastanawiam się czy aby nie słyszeliśmy za długo(tylko 16 i 26) jej w pełni naturalnego tonu głosu.

Link do komentarza

Jest 100% naturalny.

Skąd wiem? Sam miałem od podstawówki aż do końca gimnazjum koleżankę, która też mówiła bardzo cicho, o ile w ogóle mówiła.

Oczywiście, potrafiła mówić głośno, ale tylko, gdy miała odgrywać jakąś scenkę. Ona po prostu nie potrafi mówić głośno.

Fluttershy ma po prostu to samo.

Link do komentarza

Co najbardziej lubisz w Fluttershy?

Lubię jej... łagodność, miłe usposobienie, to, jak traktuje zwierzęta.

Jak podoba Ci się jej "Discordowa" forma (Edit: Flutterbitch, łagodniej Fluttercruel)?

To był bardzo ciekawy pomysł xD Odwrócić ją o 180 stopni, zmieniając łagodność w wredność. No ale i tak jest także ten plus, że Discord zrobił to siłą, bo Flutter mu się nie dała :)

Jak podobają Ci się jej kolory?

To połączenie pasuje do niej idealnie - jakoś nie wyobrażam sobie jej obecnie w innych kolorach.

Jak podoba Ci się jej uroczy znaczek?

Jak wspominała Kirara, motyle dobrze do niej pasują - symbolizują łagodność i delikatność, czyli charakteryzują naszą klaczkę :D

Czy lubisz Angel? Dlaczego?

Jest w porządku. Flutter potrzebowała kogoś takiego, kto by ją czasami "naprostował", bo bywa roztargniona xD Angel spisuje się w tej roli idealnie.

Czy widzisz Big Mac'a i Fluttershy jako parę?

Trudno powiedzieć, ale... czemu nie...?

Jak wyobrażasz sobie złą formę Fluttershy (taką jak NMM, tyle że Flutter oczywiście)?

Flutter jako antagonistka...? Niełatwe pytanie. Myślę, że byłaby połączeniem "oryginalnej siebie" z Fluttercruel. Czyli byłaby janusowa - z jednej strony cicha i łagodna, by po chwili przeistoczyć się w niebezpieczną klacz... I w takiej formie mogłaby wiele namieszać w Equestrii, bo wielu by się dało złapać na jej "słodki wygląd".

Ze wszystkich mane6, kogo dopasowujesz do Fluttershy (z kim najbardziej by się dogadała)?

Chyba z Twilight. Obydwie są raczej... ciche na co dzień xD

Link do komentarza

Dobra, czas trochę poruszyć dyskusję.

Trzeba tylko znaleźć jakiś temat, łatwy do poruszenia i taki, który za szybko się nie skończy.

Może tak:

W kilku odcinkach Fluttershy wykazała się odwagą, jak myślicie- czy to "sztuczna" odwaga (czyli taka którą się tylko udaje, próbuje się na siłę być odważnym, musi się być odważnym z danego powodu)? A może tak naprawdę nasza ulubienica ma w sobie odwagę, ale potrafi ją wyciągnąć tylko, kiedy ktoś krzywdzi jej przyjaciół, rodzinę, zwierzęta?

I jeszcze jedno- Jak powstaje "The stare"? W którymś odcinku powiedziała że nie panuje nad tym "to się po prostu dzieje". Nie umiem zadać na ten temat pytania, więc wypowiedzcie się, sami zadajcie sobie pytanie.

A propos, "The stare" oto wypowiedź Flutter: "I don't know when it happen. It's just happen!"

Link do komentarza

Wszystko, co zaprezentowałaś współpracuje ze sobą, możliwe, że jest nierozłączne.

Pamiętajmy, ze mowa tu o Fluttershy. Ona nie jest odważna. Nie jest i nigdy nie będzie. Do prawdziwej przyjaźni należy łamanie tego, kim się jest, by przyjaciół ratować. Tak tchórze stają się bohaterami, łotrzy dobrymi ludźmi, a bohaterowie - zdrajcami. Wybrali przyjaźń.

Wszystko tkwi w małym, gorącym serduszku naszej ulubienicy. Wszystko tkwi w sercu. To nie odwaga mówi o tym, kiedy walczyć, a kiedy nie, tylko serce. Odwaga nie istnieje nawet, jako myśl. Odwagą nazywamy akt dobrej woli, często niebezpiecznej. Odwagą nazywamy zwycięstwo serca nad umysłem, a sami wiemy, jakim sercem dysponuje Fluttershy.

"The Stare"? Niczym reakcja łańcuchowa, gdy serce zapłonie nową siłą, by bronić najbliższych, Fluttershy może uaktywnić swój "dar".

Oczywiście nie tylko wtedy. Jak z kurami... była po prostu poirytowana.

Ten dar to na prawdę losowy dobroczyńca.

Link do komentarza

Według mnie Fluttershy jest spokojna osoba do chwili kiedy jakieś niebezpieczeństwo grozi bliskim jej osobą i jeśli to jakieś stworzenie to jest zdolna przełamać wewnętrzny strach i uratować odgonić uciszyć przestraszyć ;p Czyli można powiedzieć ze w sytuacjach bardzo niebezpiecznych z stworzeniami jak smok hydra nie wiem ogromna ryba jakiś drapieżnik zawsze uratuje pupe swoim przyjaciołom za to ja lubię ;>

Link do komentarza

Co najbardziej lubisz w Fluttershy?

Lubię ją za to że...... no po prostu jest taka słodka, niewinna, wzrusza mnie i tyle ^^

Jak podoba Ci się jej "Discordowa" forma (Edit: Flutterbitch, łagodniej Fluttercruel)?

Nie podoba mi się, bez sensu...

Jak podobają Ci się jej kolory?

Kolory jak kolory, stworzyli ją taką, przyzwyczaiłem się, więc trudno mi wyobrazić sobie ją w innych.

Jak podoba Ci się jej uroczy znaczek?

W sumie chyba najładniejszy ze wszystkich, ale jakoś nie wiąże się to ze sobą, motylki a pomoc zwierzątkom???

Czy lubisz Angel? Dlaczego?

Nie zwracam na niego zbytnio uwagi, ale bez niego Fluttershy by się pogubiła we wszystkim.

Czy widzisz Big Mac'a i Fluttershy jako parę?

Nieeeeeeeee...

Jak wyobrażasz sobie złą formę Fluttershy (taką jak NMM, tyle że Flutter oczywiście)?

Nie wyobrażam sobie, beee..

Ze wszystkich mane6, kogo dopasowujesz do Fluttershy (z kim najbardziej by się dogadała)?

Hmmm, nie ma chyba innego znanego kucyka który by miał te same zainteresowania co Fluttershy, najlepiej może się dogadać ogólnie z Twilight.

Link do komentarza

Ponieważ lubię "spam" to odpowiem ;d Co najbardziej lubisz w Fluttershy? Łagodnosc z przejawami lekkiej agresji,i spokojnosc ;p Jak podoba Ci się jej "Discordowa" forma (Edit: Flutterbitch, łagodniej Fluttercruel)? ujdzie w tłumie :D Jak podobają Ci się jej kolory? jak kolega wyzej chociaż w włosach rainbow tez by pasowała ;p Jak podoba Ci się jej uroczy znaczek? znaczek jak znaczek podoba mi sie poprostu tyle Czy lubisz Angel? Dlaczego? Fluttershy jest zbyt miła osoba a ten krolik wnosi troszeczke wrednosci do nej ;p Czy widzisz Big Mac'a i Fluttershy jako parę? eeee.... raczej nie. Jak wyobrażasz sobie złą formę Fluttershy (taką jak NMM, tyle że Flutter oczywiście)? czytaj Flutterage/cruel Ze wszystkich mane6, kogo dopasowujesz do Fluttershy (z kim najbardziej by się dogadała)? twilight/aj/ewentualnie rd

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...