Skocz do zawartości

Zexel

Recommended Posts

Witajcie przyjaciele!

Jestem Zexel, ale możecie mi mówić również Krzysiek. Jestem tutaj, nie ukrywam, żeby stać się jedną ważniejszych z osób polskiego fandomu. Jak to zrobię? Na początku zacznę od czegoś prostszego - tłumaczeniu fanfików (1 jest już prawie gotowy!). Przyznam, że sprawia mi to dużą frajdę. Potem możliwe, że zacznę pisać własne. 

Bronym jestem około 3-4 miesięcy. Krótko, wiem. Ale tyle wystarczyło, żeby bajka wsiąknęła we mnie cała. O MLP dowiedziałem się przez... polską przeróbkę. Chodzi mi konkretnie o przeróbkę StalinaCWCH i BlumkaPL. Po tym, kiedy je obejrzałem, z ciekawości chciałem wiedzieć jak brzmi oryginał. I tak się wszystko zaczęło.

Teraz trochę więcej o mnie: Pochodzę z małego miasteczka na Podlasiu - Sokółki. Z reguły jestem optymistą i marzycielem. Jestem osobą, która bardzo lubi pomagać. Moją pasją jest sport. Jednak przez poważną chorobę serca :fluttercry2: nie mogę np. chodzić na treningi czy zbytnio się wysilać. Jestem też Gamer'em. Kocham muzykę i podróże. Chciałbym kiedyś na żywo zobaczyć słynne Etihad Towers w Abu Dabi. Mógłbym tak o sobie pisać bez końca np. motto życiowe czy ulubieni artyści, ale wiem, że nikomu nie chciałoby się tego wszystkiego czytać.

Z mojej strony to tyle. Pozdrawiam! :)

 

 

 

 

 

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem w fandomie od 3 lat ale jakoś nigdy "ważną osobą" nie chciałem być. No coż, ale widzę, że ty masz inne ambicje i zapotrzebowania. :D Życzę Ci powodzenia i żeby Ci się to udało.

Z chęcią przeczytam twoje tłumaczenie jak już skończysz, mam nadzieję, że się wszystkim pochwalisz.

A więc witaj na forum i baw się dobrze!

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz więcej kucyków! A tak na serio, witaj! Mam nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej :rainhug:.

I, jeżeli możesz to napisz więcej o sobie :squee:

Naprawdę tego chcesz? 

Więc dobrze :D

Edytowano przez Zexel
yyy...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko, są już ambicję i plan. Teraz tylko zapał i księżyc twój.:celgiggle:

Widzę że niektórzy już zasypali cię pytaniami, a przecież nie mogę być gorszy :v 

Łapaj kilka pytanek:

1. Did bush made 9/11?
2. Ulubiony odcinek?
3. Czy zaliczyłeś jakiś Ponymeet? A jeśli nie to czy chciał byś?(to chyba jedna z prostrzysz dróg po fejm na jakiś afterach)
4. Wybierz jeden "najlepszy kawałek" z powyższych: This Is War ,Warriors ,Bring Me To Life
5. Wczytywałeś się kiedyś w wątek "The Conversion Bureau", a jeśli tak to co sądzisz?
Jeszcze raz powodzenia w tej trudnej drodze i niech Trixie będzie z tobą.:trixie:

uważaj na Dec'a bo to nibiszpiczny człowiek jest ;_;

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ChrisEggII

Kolejny Podlasianin na forum. Miło. Witam szanownego imiennika.

Jestem tutaj, nie ukrywam, żeby stać się jedną ważniejszych z osób polskiego fandomu. Jak to zrobię? Na początku zacznę od czegoś prostszego - tłumaczeniu fanfików (1 jest już prawie gotowy!).

Wybacz, ale niestety zmuszony jestem od razu ostudzić twój zapał. W chwili obecnej fandom jest na tyle duży, że twoje szanse na zostanie jakąś większą sławą są bliskie zera. Nie mniej próbować możesz i życzę ci w tym powodzenia. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wybacz, ale niestety zmuszony jestem od razu ostudzić twój zapał. W chwili obecnej fandom jest na tyle duży, że twoje szanse na zostanie jakąś większą sławą są bliskie zera. Nie mniej próbować możesz i życzę ci w tym powodzenia. 

Wiem to. Wiem także, że respekt buduje się, czasami, latami i nie od razu będę znany. Jednak to mnie nie zniechęca. Nie poddam się :D

Edytowano przez Zexel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To on! To ten o którym wszyscy mówią! Zexel! To naprawdę on!!!111111 ;____;
Jak się uprzesz to nic nie jest niemożliwe chyba, jeszcze z rok i wszystkie pegazis mokre na widok tego wielkiego tłumacza opowiadań o konikach.
Ale kończę już gadać, bo widzę że Oklep Dash Everlast nie ma z Tobą żartów.
No może pytanko małe, lubisz się śmiać, synu?

Się wyrażaj ~Dec

Edytowano przez Decaded
Wulgaryzm
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem to. Jednak to mnie nie zniechęca. Wręcz motywuje to cięższej i staranniejszej pracy.

Więc będziesz ciężko pracującym randomem :v Teraz tak serio. Witaj na forum i baw się tu dobrze. Jeżeli chcesz być znany w fandomie, to musisz zdać sobie sprawę z jednego faktu. Forum to nie jest cały fandom. Owszem, możesz się stąd próbować wybić, stać się rozpoznawalny na forum, a z forume uczynić swoją bazę, gdzie będziesz zamieszczał linki do owoców twojej pracy, ale chcąc być znany w całym fandomie będziesz musiał zacząć pokazywać się w innych miejscach. Przede wszystkim Facebook, w szczególności grupy Bronies Polska oraz Bronies Radosna Twórczość nadają się to ogłaszania fandomowi tego co zrobiłeś, są to jedne z największych grup zrzeszających polskich Bronies. Warto byłoby też starać się o publikację na FGE, jest to kolejne duże skupisko fanów kuców w Polsce. Oczywiście czeka cię wiele pracy i czasu zanim "Zexel" będzie komuś coś mówić. Musisz też liczyć się z konkurencją na tym polu, a także brać pod uwagę wielkość rynku fanfików, ale to są już kwestie, o których ty powinieneś myśleć. Wszystko w twoich kopytach :)

Miłego pobytu na forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za ciepłe przywitanie i za to, że wspieracie mnie dobrym słowem! Teraz chciałbym odpowiedzieć na wasze pytania: 

 

To ja popytam parę rzeczy:

1. Ulubiony poniacz?
2. Ulubiony fan fic?
3. Ulubiony zespół/wykonawca?

1. Pinkie Pie,

2. Zdecydowanie My Little Dashie :OTE2F:  

3. Mam ich bardzo dużo, ale wymienię tylko 3: Avicii, Knife Party i Hans Solo.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             

1. Ulubiona gra/seria gier?

2. Ulubiony soundtrack?

1. Z gier to CS:GO, a z serii gier to ubóstwiam GTA,

2. Mój ulubiony soundtrack pochodzi z filmu Fast & Furious 7                                                                                                                                                               

Łapaj kilka pytanek:

1. Did bush made 9/11?
2. Ulubiony odcinek?
3. Czy zaliczyłeś jakiś Ponymeet? A jeśli nie to czy chciał byś?(to chyba jedna z prostrzysz dróg po fejm na jakiś afterach)
4. Wybierz jeden "najlepszy kawałek" z powyższych: This Is War ,Warriors ,Bring Me To Life
5. Wczytywałeś się kiedyś w wątek "The Conversion Bureau", a jeśli tak to co sądzisz?
Jeszcze raz powodzenia w tej trudnej drodze i niech Trixie będzie z tobą.:trixie:

uważaj na Dec'a bo to nibiszpiczny człowiek jest ;_;

1. Co do tego to myślę, że to tylko zwykły żart. Chociaż może nie taki zwykły :D 

2. Kurde, musiałbym sobie przypomnieć, ale tak bez myślenia to byłby to odcinek 100 - Slice of Life, 

3. Nie, nie byłem jeszcze na żadnym Ponymeecie. I jasne, że chcę. Przed 18 na pewno jakiś zaliczę, 

4. Z tych utworów najbardziej podoba mi się kawałek ''Warriors'' 

5. O dziwo nie czytałem żadnego.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         

O co chodzi z tym Dec'iem? xD                                                                                                                                                                                                                                         

 

Edytowano przez Zexel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za ciepłe przywitanie i za to, że wspieracie mnie dobrym słowem! Teraz chciałbym odpowiedzieć na wasze pytania: 

1. Pinkie Pie,

2. Zdecydowanie My Little Dashie :OTE2F:  

3. Mam ich bardzo dużo, ale wymienię tylko 3: Avicii, Knife Party i Hans Solo.                                                                                                                                                                 

Czyli jednak trzeba było się sugerować avatarem twoim :spike:

Ale wybór fan fica bardzo dobry ^^ Też wiele przeżyłem z tym fan ficiem.

Miałem nadzieję że San Holo a nie Hans Solo to by pasowało do elektronicznego trio ale chyba niestety nie :D Ale gusta fajne zwłaszcza uszanowanko za Knife Party

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ale wybór fan fica bardzo dobry ^^ Też wiele przeżyłem z tym fan ficiem.

 

A co sądzisz o My Little Dashie: A sequel? Moim zdaniem już nie wywołuje takich emocji co poprzednik, ale nadal trzyma poziom. Ale co najważniejsze ma Happy End

A tak z innej beczki, ta twoja sygnatura mnie rozwala :D

Edytowano przez Zexel
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sądzisz o My Little Dashie: A sequel? Moim zdaniem już nie wywołuje takich emocji co poprzednik, ale nadal trzyma poziom. Ale co najważniejsze ma Happy End

A tak z innej beczki, ta twoja sygnatura mnie rozwala :D

uuu spojlery!

MLD na zawsze w moim sercu zostaje i jest piękne ale samego sequelu nie czytałem jeszcze bo zająłem się inny fan ficami. Past Sins i Eternal. Polecam tak gorąco że piekło się tak nie jara. A tak btw kto powiedział że MLD ma nieszczęśliwe zakończenie? ^^ Jak dla mnie jest ono jednym z najbardziej rozczulających doświadczeń ale nie jest też do końca złym zakończeniem. Ja potrafię część szczęścia w tym ujrzeć.

Jak chcesz porządny wyciskacz łez to polecam "Eternal". Moim zdaniem każda książka się przy tym chowa a MLD nawet daleko do tego dzieła.

Ten gif to najlepsza możliwa przeróbka i tak już świetnego gifa :D Nawet nie wiesz jak ciężko go znaleźć było i jakie tępe rzeczy pisałem w wyszukiwarce żeby to odkryć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedze w Goldzie 4 od 2 tygodni, bo mi takich sojuszniköw dobiera, że szkoda gadac :/ Jak chcesz ze mną pograć to śmiało dodaj mnie

Wiesz jak wbijesz kałacha to możemy zagrać (ja mam mg3) bo na razie jest chyba za duża różnica rang

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie przyjaciele!

Witaj nieznajomy.

Życzę Ci mile spędzonego czasu na forum. Baw się dobrze.

 

  Dowiesz się jak cie dotknie ;_;  

Dotykam tylko niegrzecznych, więc dopóki nie złamie regulaminu, jest bezpieczny :hmpf:

 

Edytowano przez Decaded
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...