Skocz do zawartości

Którego "ogóra" lubicie najbardziej?


Decaded

Którego "ogóra" lubicie najbardziej?  

67 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Którego "ogóra" lubicie najbardziej?



Recommended Posts

Oddałbym swój głos albo na numer 1 albo na 2... reszta albo źle albo wcale mi się nie kojarzy... solaris? Dog In The Fog? Pierwsze słysze o tych użytkownikach ( i że są jeszcze modami) i nigdzie ich nie widziałem. Przepraszam, jeśli kogoś uraziłem wypowiedzią.

Jaka uraza? Dzięki takim wypowiedziom wiemy kogo kopnąć w zadek, coby był milszy dla innych :cyg:

Edytowano przez Decaded
  • +1 1
Link do komentarza

Zagłosowałam na Golda bo mi kazał i kupi mi skina <3

Kolesiorstwo!!!!111oneoneone

Also, tak patrzę na te wyniki i jestem dość pozytywnie zaskoczony. Spodziewałem się jednego, góra dwóch głosów, a tu ni z gruchy ni pietruchy mam już siedem. Aż się mimowolnie uśmiechnąłem.

Link do komentarza

BiP drugi w ankiecie.

To, oczywiście, idiotyzm, bo dopiero co dostał funkcję i nikt nie może wiedzieć czy za chwilę nie walnie komuś 5000% za obrażanie jego przekonań seksualnych czy innej orientacji rasowej.

Ale cóż, much więcej niż ludzi.

Nie każdy działa jak ty...

Link do komentarza

I z czego ty się Cuddly cieszysz? JA nie jestem ostatni ._. Człowiek ciężko haruje na reputację kosiarza-rzeźnika z palpitacją guzika banującego i okazuje się, że ludzie go lubią ._.

Ludź z palpitacją guzika banującego jest lubiany, bo wykrzacza dzieci neo i im pochodne :drurrp:

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...