Skocz do zawartości

[Zabawa] Prezent walentynkowy


FrozenTear7

Recommended Posts

Witam wszystkich w nowej zabawie w dziale Księżniczki Cadance!

Miałaby ona polegać na tym, że podaję pewnego kucyka a waszym zadaniem jest wymyślenie jak najlepszego prezentu walentynkowego dla tej postaci. Osoba która poda moim zdaniem najlepszy podarunek otrzyma 3 punkty. Drugie miejsce - 2pkt oraz trzecie miejsce - 1pkt. Ranking będzie uzupełniany po każdej rundzie. Będę się starał oceniać wyniki co dzień czy dwa. Może się to oczywiście przedłużać w zależności od aktywności czy też mojego osobistego wolnego czasu.
Odpowiedzi oprócz zwykłego podania przedmiotu czy też opisu jakiegoś wydarzenia (możemy dać kwiaty a może gdzieś zaprosić daną osobę?) mogą mieć postać obrazków z internetu czy własnych inwencji twórczych.

*Proszę o wyrozumiałość. Jest to pierwszy raz jak planuję coś takiego prowadzić :yay:*

Jeśli ktoś ma jakiekolwiek pytania to proszę pytać śmiało.
Myślę że po tym wstępie można od razu rozpocząć naszą zabawę.

RANKING:

1. 21pkt - Major Degtyarev
2. 9pkt - White Hood
3. 8pkt - Cloudchaser
4. 6pkt - Gingerbread11
5. 4pkt - PervKapitan
6. 3pkt  - Emily Vans & pepeh
7. 2pkt - Arekeen
8. 1pkt - Nubira Mysterious
9. :molestia: & :kappa:

 

Jaki prezent dla:

twilight_sparkle_smiling_my_little_pony_

Edytowano przez FrozenTear7
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

El Romantik! Coś, na czym się nijak nie znam ^^.

Zabrać ją do największej biblioteki świata, lecz wcześniej wszystko przygotować. Proponowałbym spore oświetlenie, lecz nie przygniatające, aby mogło się czytać wyraźnie. Najlepsze książki... Najciekawsze książki dać od razu na stół, ażeby nie szukała, przydałyby się wygodne siedziska, coś ciepłego do popitki, a także parę ciasteczek. Dla zepsucia całej atmosfery (bo czemu nie?) przydałoby się dać kwiaty i... nie czekoladki. Błagam, nie czekoladki. Może być spis, jaka książka gdzie jest... mało Romantik, ale będzie szczęśliwa. To szczęście walentynki (chyba) daje najwięcej satysfakcji.

No i najważniejsze... nie przeszkadzać w czytaniu ^^.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wódka to dobry wybór. Choć może wino będzie lepsze. Wiem najlepsze będzie Martini. I jeszcze "Kamasutra na 100 sposobów". Lubie kiedy jest romantycznie i po co dwa razy za alkohol płacić. Można wszystko załatwić na raz.

Pozostaje oczywiście plan awaryjny, chloroform.

 

Edytowano przez White Hood
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać że nie spodziewałem tak dużej aktywności w tej zabawie :spike:
Bardzo mnie to cieszy, że pomysł wam się podoba i myślę, że w związku z większą ilością zgłoszeń niż było to przeze mnie przewidywane zmienię trochę zasady rozdawania punktów.
3pkt za najlepszy pomysł, 2pkt za drugie miejsce, 1pkt za trzecie. Sporo fajnych pomysłów odnośnie prezentów się pojawia i żal mi wybrać tylko jeden z nich.

Możliwe że w przyszłości poczynię kolejne zmiany odnośnie zasad ale jak już mówiłem jest to pierwsze takie przedsięwzięcie.

Jutro do południa ogłoszę najlepsze pomysły i wytypuję następnego niecierpliwego na prezent kuca.

Wybaczcie że piszę to tutaj ale wiem, że nie każdy spojrzy ponownie na zasady które zaraz edytuję.

Życzę miłej zabawy :cadancespin:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 runda zakończona! Miło że tyle osób postanowiło wspomóc naszą drogą Twilight :twilight4:

Niestety pozostaje mi wybrać 3 najlepsze prezenty z tych wielu ciekawych propozycji. Po dłuższych przemyśleniach i wewnętrznych rozterkach podium wygląda następująco:

1 miejsce - Major Degtyarev - Bardzo pomysłowy prezent i myślę jeden z najlepszych jaki można podarować Twilight czyli spełnienie jednego z jej największych marzeń :twiblush: (Nie wnikam w to skąd masz taką maszynę i co się złego stanie po jej użyciu :kappa:)
2 miejsce - Arekeen & PervKapitan - pomysł Perv jest prosty a jakże wspaniały, z pewnością ucieszy Twi i da jej świetne zajęcie na wiele godzin i pozwoli jej poszerzyć swoje horyzonty; Arekeen - twój pomysł był bardziej rozbudowany co bardzo mi się spodobało tylko właśnie ta ostatnia część trochę to zniszczyła, bo skoro to ma być wspólne wyjście do biblioteki to myślę, że lepszą opcją byłoby wspólne zagłębienie się w niezbadane zakątki literatury niż pozostawienie Twilight samej z masą książek na randce :) Dlatego dostajecie we dwójkę miejsce 2, dlatego że wasze pomysły były praktycznie takie same jednak z drobnymi różnicami w detalach.
3 miejsce - Gingerbread11 - piękny prezent który z pewnością przemówi do Twilight ze względów na jej zainteresowania, może przy okazji wzbudzi jakieś pozytywne emocje co do dawnych przeżyć i nocnych podróży po kosmosie we własnym domu. Najpiękniejsze byłoby wspólne oglądanie gwiazd ale i tak świetny pomysł! 
:twilight7:

Pozostałe pomysły też ciekawe jednak te 3 (4) przemówiły do mnie najbardziej :) Ranking na górze strony za chwilkę ulegnie zmianie (a raczej dopiero powstanie).

Czas na kolejną postać.
Jaki prezent dalibyście...

fluttershy_squee_by_slyde55_d5hmelh_by_f
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nad czym się ty zastanawiać? Alkohol to najlepszy prezent. Pewnie jednak nie każdy podziela moją opinie. No cóż, nie każdy może być wybitny.

Dla tych co pomysły z alkoholem(najlepszy) nie podzielają pozostało.

Zabrać ją na safari czy do innej dżungli do zwierząt które żyją na wolności. Oczywiście polowanie odpada. Może to być też kafejka z kotami.

Edytowano przez White Hood
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabrałabym ją do miejsca spotkania miłośników zwierząt gdzie można spotkać i dowiedzieć się duuużo o rzadkich zwierzętach. Na pewno na początek będzie trochę nieśmiała, ale na pewno szybko otworzy się, gdy zobaczy kuce o podobnych zainteresowaniach (jakby ktoś nie wiedział chodzi o zwierzaki).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tik tok on da clock kochani!

Druga runda dobiegła końca. Czas przejrzeć co ciekawego wymyśliliście dla naszej Drżypłoszki :yay:

Po rozpatrzeniu waszych pomysłów:

3pkt - Major - Myślę, że jakbyś jakimś cudem trafił do Equestrii to powodzenie u klacz miałbyś aż za duże :kappa: Świetny pomysł i nie wiem co mogłoby bardziej ucieszyć Flutterkę! Chyba sporo czasu by ta wasza randka trwała ale miłość na czas nie patrzy :spike:

2pkt - Black *khykhy* White Hood - Udając, że nie widzę części o upijaniu naszej uroczej Fluttershy to twój pomysł mimo że nie tak bardzo jak rozbudowany jak u Majora to również świetny i przyznaję mu drugie miejsce!

1pkt - Perv - "Myślę, że Fluttershy ze swoją skromnością nie chciałaby nic wielkiego:trollface: No to może nowy dom? Czemu nie! Ciekawa perspektywa i z pewnością przydałoby się jej więcej miejsca na pilnowanie ukochanych towarzyszy jednak jest to prezent, który może nie być tak świetnie przyjęty przez Fluttershy z powodu jej skromności. Niemniej jednak bardzo dobrze!

Czas na rundę trzecią!
Co podarowalibyście...

trixie_being_brilliant_by_crisx3_d4l0049

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że jestem świetnym łowczym obezwładniłbym "Iskierkę" i przywlókł do Trixie, niech ma swoją zemstę. Albo "pożyczyłbym" z Biblioteki w Canterlot jakąś potężną księgę czarów.

A nie wódkę? :rainderp:

 

Ja Trixie bym zorganizowała przyjęcie dla jej fanek i fanów, przed którymi mogłaby popisywać się swoją wielką i potężną magią :x 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dla Trixie zbudował Teatr na Manehatanie  który nazwał bym jej imieniem jako że zawsze marzyła o byciu sławną iluzjonistką.Robiła by tam co weekendy pokazy iluzji i magi, zdobyła by sławę jako wielka i potężna iluzjonistka,miała by agenta,pomocników i własną garderobę.Jako że na pewno miała by wielbicieli mogła by robić tam nauki iluzjonistyczne dla innych kucyków jak i urządzać magiczne gale gdzie robili by z nią wywiady i zdobywali od niej autografy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gr8 & Powerful Trrrixie nie będzie czekała ani chwili dłużej!!!
Ogłaszam koniec rundy trzeciej :yay:

Czas na rozważenie punktacji :badass:

Punkty:

3pkt - White Hud :kappa: - Myślę że ten prezent spełniłby najskrytsze marzenia Trixie, czyli chęć zemsty na Ponyville. Niestety :'( Chęć ukazania swojej magii i zdobycia szacunku innych nie może i jest duża ale znając Trixie to z pewnością wolałaby się na wszystkich zwyczajnie odegrać. Moim zdaniem bardzo trafiony podarunek jakkolwiek mroczny on jest.

2pkt - Major - Przeniesienie się do nowego miejsca na pewno dałoby Trixie nowe możliwości i mogłaby się popisać swoimi "wspaniałymi" czarami przed nową publicznością. Kto wie może akurat by się tam odnalazła i zdobyłaby poważanie którego wciąż szuka. Bardzo ambitny pomysł i ciekawy!

1pkt - Perv&Ginger -Uważam, że wasze pomysły są równie ciekawe dlatego razem 3 miejsce. Kolejna szansa dla Trixie na pokazanie się w dobrym świetle. Może akurat udałoby się jej naprawić dawne błędy i zdobyć popularność.

To na tyle w tej rundzie. Czas na czwartą!

Jaki prezencik dla...

rain7_by_frozentear7-d9axig4.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...